Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

10 év 100 lapszám után búcsúzik a kéthavi nyomtatott Bikemag

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
216 hozzászólás a témában

#201
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

mi az az MBAH? :o


Mountain Bike Action Hungary

#202
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
mostantól a wc-be kellene valahogy bevezetni az áramot,hogy nagy változás ne legyen:D

#203
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
mi az az MBAH? :o

#204
stargazer

stargazer

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Októberben vidáman és lelkesedve megvettem életem elsõ BikkMakkját, azzal a felkiáltással, hogy ha már úgyis elkezdett érdekelni jobban a bicajozás, akkor ugyan miért ne vegyem meg, szép is, jó is, meg minden ami kell, csak épp nem fõz és nem keres pénzt, de minek is, utóbbiakat én is tudom, ha muszáj.. Szépen elgondoltam, hogy ez a vásárlási rituálé milyen jó lesz így kéthavonta. Internet ide vagy oda, mindig is tetszett, ha egy jóravaló, komoly újság van az asztalomon, amíg nem volt internet-hozzáférésem, vettem is az újságokat rendületlenül, bár más témájúakat. Szeretem az újságot: nem kell sem bekapcsolni, sem feltölteni, sem bedugni, csak egy kis fény kell hozzá.
Na most az lesz, hogy nem csak a másodikat, nem csak a következõt, hanem az utolsót fogom megvenni. Ez így nem vicces, nem is túl érdekes, nem meglepõ, de azért leírtam. Az internet már csak ilyen.
Sok-sok olvasót, megannyi tartalmas, modern internetes lehetõségeket kihasználó cikket, és egyéb webes tartalmat kívánok a most már elsõdlegesen online magazinnak.

#205
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
hát ez így estére kicsit nagyon ütött....nem régen érdekel a bicajozás,kb 5 éve érdeklõdök komolybban iránta,nekem azóta van meg az összes.a rádió megszûnése engem nem nagyon érintett,de a Bikemag tényleg nagy ûrt hagy maga után

#206
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
A sláger és danubius után megint le kell mondanunk valamiröl, ami nagyon sokat jelentett nekünk! Elfogadom, hogy magasak a költségek, nem nyereséges stb.. De akkor is FÁÁÁáájjjj!!!!
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#207
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
"Minden elõfizetõ külön levélben személyre szabott tájékoztatást kap elõfizetésével kapcsolatban."

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#208
Tamoo

Tamoo

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
:wtf: én meg a decemberi számtól elõfizettem egy évre.... erre az lesz az utolsó?! 1 számra fizettem 4ezret?

#209
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Mindenki számára elérhatõ lesz vagy lesz valamilyen elõfizetési rendszer?

Nem lesz elõfizetés. Talán elõrendelés lesz, de ezt még nem fixáltuk.
"In idem flumen bis non descendimus"

#210
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Most kicsit örülök, hogy '93 március óta, vagyis a legelsõ MBAH-tól kezdve megvan minden szám.

#211
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Kb. két éve veszem rendszeresen az újságot, hát akkor most már nem kell ágyban és a "legkisebben" olvasgatni a friss lapszámokat.

Mindenki számára elérhatõ lesz vagy lesz valamilyen elõfizetési rendszer?
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#212
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sokkot kaptam
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#213
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
A minõségnek biztos jót fog tenni a ritkább megjelenés. Remélem, hogy inkább a máshol meg nem található érdekességek lesznek hangsúlyban és nem a kerékpártesztek.

#214
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nagyon fog hiányozni... :( Teljesen megértem, ezt a témát már kitárgyaltuk itt a fórum keretein belül egyszer.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#215
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
A legnagyobb baj a nyomtatott, sajtó kontra internetes tartalom között, hogy ez utóbbit nem tudom magammal vinni "sajtótájékoztatóra", ahová a király is gyalog jár. Viccesen hangzik, de a barátaim körében nem tudok olyanról, akinek a "pánik szobájában" ne lenne egy-egy bikemag :) (és ezt ne negatív jelzõnek értsétek;))

Én nagyon sajnálom, de nyilván a sajnálatból nem fogtok megélni és a döntés érthetõ, még ha nem is esik jól. A legrosszabb, és itt most nem a konkurenciát akarom becsmérelni, de hogy ha Ti nem lesztek, akkor megszûnik az ország egyetlen ilyen szaklapja. Tényleg sajnálom. Byebikemag!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#216
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Teljesen érthetõ a koncepció.
Én örülök, hogy olvashattam az MBAH-t és a Bikemag-ot is!
Be van kötve majd' az összes évfolyam, nosztalgiával lapozgatom õket.
Hiányozni fog...

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#217
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A Bikemag.hu látogatószámát az elmúlt 10 évben több mint 100-szorosára növeltük, míg a magazin eladási számai stagnáltak, vagy enyhén visszaestek. A Bikemag.hu –val közel 100.000 különbözõ embert érünk el! Ez a szám évente 30-40%-kal nõ! Az ingyenesen, és gyorsan elérhetõ információ csábító.

A 4-5 ezer stabil magazinvásárló helyett ezért a jövõben weboldalunk 100.000 feletti látogatószámának növelésén dolgozunk. A web tartalmi korlátlansága, és az így megszólítható – a magazinnál
sokszorosan nagyobb – embertömeg elérése érdekében úgy döntöttünk, hogy megszüntetjük a havi-kéthavi nyomtatott kiadványt, és ezentúl csak szezonális, tematikus print kiadványokkal jelenünk meg, a fõ hangsúly pedig a webes megjelenéseken lesz.

A részletekrõl, a döntés hátterérõl és hogy mi lesz ezután és legfõképpen mikor, a következõ, – 2009. decemberében megjelenõ – SZÁZADIK lapszámunkban olvashatsz, melyben szokásunkhoz híven elég komoly tartalmi anyagot hoztunk össze.

Minden elõfizetõ külön levélben személyre szabott tájékoztatást kap elõfizetésével kapcsolatban.