Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Please log in to reply
332 replies to this topic

#101
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 posts

Gyorsnak gyors voltam , de elõzõ éjszaka f12re értem haza egy másik fotózásról... fáradt voltam és álmos , reggel állítólag csörgött az ébresztõ , de nem emlékszem rá... Hát szóval bocsi-bocsi , majd a lányoknak nyomok cserébe egy cuppanóst! :)


vigyázz, mert behajtom:)


#102
Zeke

Zeke

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts
Gyorsnak gyors voltam , de elõzõ éjszaka f12re értem haza egy másik fotózásról... fáradt voltam és álmos , reggel állítólag csörgött az ébresztõ , de nem emlékszem rá... Hát szóval bocsi-bocsi , majd a lányoknak nyomok cserébe egy cuppanóst! :)

A morcos.


#103
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 posts

https://picasaweb.go...rkaptSporttelep

Elõször is bocsi minden hölgytõl és juniortól , nem értem olyan korán ki.
A logózást próbáltam szolidan megoldani , hogy még ne rontsa el a képet , remélem tetszeni fog.
Én fotóztam rózsaszín Serrenõk mezben , lehetõleg a pálya minden szegletén.



üdv,
Zek.


Ejj- ejj máskor légy gyorsabb:)....


#104
Zeke

Zeke

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts
https://picasaweb.go...rkaptSporttelep

Elõször is bocsi minden hölgytõl és juniortól , nem értem olyan korán ki.
A logózást próbáltam szolidan megoldani , hogy még ne rontsa el a képet , remélem tetszeni fog.
Én fotóztam rózsaszín Serrenõk mezben , lehetõleg a pálya minden szegletén.

üdv,
Zek.

A morcos.


#105
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Holnap jön egy pár...

Köszi a versenyt, remek volt! Javítani max a rövid sötét folyósószakaszon lehetett volna... Átlagpulzus öreguras 169 a 75 percre...
arn: Ne bánd, én is majdnem a coss géppel jöttem de az szívás lett volna. Majd vakond futamra ;)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#106
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 posts

Sokan fotóztak, de az nem biztos, hogy ezt a fórumot ismerik... Pitéék lõttek párat.



Én az Alex gépével csináltam párat, bár nem tudom mennyi közte a használható... majd megkérdem tõle:)
Pallós résznél, a pince kijárónál kattintgattam nagyrészt.


#107
kimy

kimy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 600 posts

Képeket nem csináltatok?


Sokan fotóztak, de az nem biztos, hogy ezt a fórumot ismerik... Pitéék lõttek párat.

#108
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts
Képeket nem csináltatok?

#109
Gabriel_MTB

Gabriel_MTB

    vendég

  • fórumtag
  • 45 posts
Nekem az esemény fénypontja az volt, mikor kérdeztétek egymást, hogy van-e valakinek megoldása a belsõgyilkos felnimre.
Verseny közben is kaptam már egy ajándék belsõt.
Este érdeklõdött egy ismerõsöm a versenyemrõl, elmeséltem neki ezeket. Csodálkozva hallgatta, hogy ismeretlen emberek próbálnak segíteni egymáson. Én is elajándékoztam egy kulacsot. Nem érdekel, hogy buktam egy kulacsot, mert dobogós helyezéshez segítettem ezzel (egy ismeretlent).
pedalfordulat.blog.hu
bekas-halas.hu

#110
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 posts
Nagyon jó kis verseny volt. Az elején nagy meccsben voltam elõttem két leányzóval,de sajna leakadtam. De nem szomorkodok most:)6. hely az enyém. Jövõre jobb lesz:) Egyszer kétszer elvittem a berendezést a pincében..csúszott rendesen,de esni nem estem csak a falat súroltam:D
Nagyon jó volt a hangulat végig, köszönöm a sok- sok szurkolást:):)JÖVÕRE ugyanitt:)

A kajcsi nagyon finom volt:)
átlag pulzus 184, max 198:)


#111
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 posts
Szervezés és a pálya tökéletes volt a kaja is és versenyekhez képest elég jó nagy adag volt többi versenyen is ilyen adagot kérek:D
idõnk is szép volt napsütés a fürdõ és a mellék helyiség teljesen korekt volt.
Ha lesz jövöre is jövünk a srácokal;)

#112
Zoltikov

Zoltikov

    vendég

  • fórumtag
  • 100 posts
Eredmények: Tempo Sport -

#113
Pharao

Pharao

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts
Ismét egy nagyon jó Underworld Kupán vagyunk túl. Jó volt a verseny, jó volt a szervezés, finom volt a tészta, viszont kicsi volt a Red Bull :D ! A pályát is sikerült egy picit feldobni azzal két huplival a végén! Remélem jövõre ismét találkozunk! Köszönjük!

#114
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
felhivtam a szervezot... roviden: nem lehet indulni massal.

#115
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
lejto mennyi van? a fekemmel inkabb csak a szandekot lehet jelezni :)

talaltam ilyet... ezt mennyire veszik komolyan? ez se nem monti, se nem jol felkeszitett.
• Csak jól felkészített mountain bike kerékpárral lehet indulni.

#116
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Arn szerintem gyere vele nyugodtan csak majd a pincében kell vigyáznod a lecsapódó pára miatt.
A pálya még nem járható be mert most készül ill a pincében még egyéb munkálatok is folynak.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#117
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

F4, Férfi 2. (versenyzõi licenc-szel nem rendelkezõk, 1975-1982 között születettek)
Hobby 2 futam

nevezes elado - 2500 huf. ekafmagia@gmail.com, vagy privat.


a rendes bringamat nem tudom oda eljuttatni, viszont a varosi kecsket igen... mennyire jarhato egy crossbicova alakitott merev acel turabringaval es 35os cx gumival a terep? itt ugyis inkabb a bulifaktor nagyobb :) felnyomom a kopott turabukom, aztan egy poloban elkarikazok.

#118
Srobi

Srobi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
Pályát lehet már járni, vagy csak holnap reggel lesz rá lehetõség?

#119
Shifty

Shifty

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
nevezésem eladó, nem tudok sajnos elmenni. hobby kategória, 2500 huf-ért

#120
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
A rámpa most is olyan lesz mint volt a bálák most kerülnek a helyükre szõnyeg még nem került ki, prózai oka pedig most nem esett a verseny elõtt mint tavaly csak a pincében lesznek csúszós részek a 100%-os páratartalom és lecsapódás miatt.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!