Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#41
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

már megint én lettem az elsõ képfeltöltõ


Köszönjük!

#42
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
már megint én lettem az elsõ képfeltöltõ
https://picasaweb.go.../Underworld2013

majd jönnek a profi képek is másoktól hamarosan. legalább is remélem.
addig jó nézelõdést

#43
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Sziasztok!
Nem talkozott valaki véletlenül a Maglódi utcai parkolóban egy árván maradt elsõ kerékkel?
A becsületes megtaláló elnyeri méltó jutalmát :)
+36 20 207 7925

amikor én eljöttem már csak pár autó volt ott de kereket nem láttam
eredmények:
http://www.tempospor...oad/2013_uw.pdf
és látjátok lehet úgy is versenyt rendezni hogy senki nem tévedt el és nem lett kizárva limit miatt :)
köszi Merkapt, jó volt minden :)

#44
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Benne vagyunk a tévében:D csak a neveket írták el. 21,57-tól kezdõdik

RTL híradó - Esti kiadás 13-08-10 | Nézd újra az RTL Most-on!

#45
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok!
Nem talkozott valaki véletlenül a Maglódi utcai parkolóban egy árván maradt elsõ kerékkel?
A becsületes megtaláló elnyeri méltó jutalmát :)
+36 20 207 7925

#46
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Megyek, sztem fotózok is (ha épp nem esik), csak nem mindegy hogy 8ra kell vidékrõl felérni vagy mondjuk 11-re...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#47
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Jól látod:)

Mikor kell átvennem a nevezésem?
A nevezési csomagok átvételére egész nap lehetõséget biztosítunk, tehát a 14.40-kor rajtoló futamok résztvevõinek, nem kell délelõtt felvenniük azt. Ettõl függetlenül mindenkit arra buzdítunk, hogy jöjjön ki minél korábban, minél hosszabb idõre, hiszen egy jó hangulatú napnak nézünk elébe, amelyet hasonló gondolkozású bringások körében töltehetünk el.



Srácok, jól látom hogy rajtszámot folyamatosan fel lehet venni?
Péntek este szállunk le Bp-en, nem esne jól kora reggel felmenni úgy hogy a véncsontok1 kategóriában csak délután indulok... (Most tudtam meg hogy mégse jövõ héten megyünk haza, elsõ dolgom volt gyorsan géphez kerülni és nevezni :) )

Üdv!



#48
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Srácok, jól látom hogy rajtszámot folyamatosan fel lehet venni?
Péntek este szállunk le Bp-en, nem esne jól kora reggel felmenni úgy hogy a véncsontok1 kategóriában csak délután indulok... (Most tudtam meg hogy mégse jövõ héten megyünk haza, elsõ dolgom volt gyorsan géphez kerülni és nevezni :) )

Üdv!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#49
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Ha van itt a fórumon olyan,aki Felnõtt Férfi kategoriában indul,és csak az örömbringázás a célja(helyezés mellékes) és hajlandó
1órával késõbb indulni a Master1-es futamon,kérem jelezze nekem privátban!
Az a helyzet,hogy 2-órára már a munkahelyemen kéne lennem,ezért szeretnék korábban indulni.Abszolut fun/élménybringázást jelent nekem ez a verseny nem a dobogóra hajtok.


Miért nem írsz a szervezõknek? Talán megoldható a kérésed csere-bere nélkül is. Üdv. a szervezõ. :-)
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#50
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Ha van itt a fórumon olyan,aki Felnõtt Férfi kategoriában indul,és csak az örömbringázás a célja(helyezés mellékes) és hajlandó
1órával késõbb indulni a Master1-es futamon,kérem jelezze nekem privátban!
Az a helyzet,hogy 2-órára már a munkahelyemen kéne lennem,ezért szeretnék korábban indulni.Abszolut fun/élménybringázást jelent nekem ez a verseny nem a dobogóra hajtok.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#51
techf0rce

techf0rce

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Eladó lenne egy nevezés az Underworld futamra 2450HUF-ért.

#52
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Akihez még nem ért volna el az idei verseny híre, az itt minden infót itt megtalál: Minden egy helyen a MOFM Underworld Kuprl!

Néhány idei újdonság:
- megszûnik az önálló elit futam,
- indítunk egy próbafutamot a MTB sporttal ismerkedõknek, hogy a verseny hangulatába belülrõl beletudjanak kóstolni.

Nevezésre, a limitált indulói szám miatt, szerdáig van lehetõség.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#53
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Az idei Underworld Kupa idõpontja: 2013. augusztus 10., szombat

Idén több változás is lesz, többek között megszünik az önálló elit futam, amit egy Próbafutam vált fel, amit a nem versenyorientált bringásoknak, a verseny hangulatába belülrõl belekóstolni vágyóknak ajánlunk...
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#54
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Feltöltött kép
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#55
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

én pedig mindnyájatoknak azt köszönöm, hogy ilyen pozitívan és kulturáltan reagáltatok! Találkozunk bölcskén!


like :)

#56
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Még pár fotó, fõként a master futamról.
https://picasaweb.go...12Augusztus112#

#57
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Én pedig mindnyájatoknak azt köszönöm, hogy ilyen pozitívan és kulturáltan reagáltatok! Találkozunk Bölcskén!

#58
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Nem szokásom panaszkodni, és most sem azt teszem. Építõ jellegû kritikának szánom a szervezõknek:
1. Örültem, amikor a regisztrációnál elkértétek a lábméretem. És nem, nem jó a 42-43-as zokni a 46-os lábamra, még akkor sem ha Masterként fél kettõkor megyek felvenni a rajtcsomagom.
2. Sajnálattal láttam, hogy csak húsos kaja volt. Tudom, velünk vegetáriánusokkal csak a gond van, de annak sokkal jobban örültem volna, hogy ha az úriember aki felszolgálta/kiporciózta az étket, mindezt nem lenézõ stílussal tudatja velem.

@MTB challenge szervezõk: szeretném ha figyelnénk ezekre. A zoknis eset a Gerecse Maratonon is megesett, habár ezt a zoknit is, mint azt, majd jól kinyújtom és örömmel fogom viselni! És tényleg nem gond mindez. Csak ez egy új versenysorozat, és én ahová tudok, elmegyek. Részese lett életemnek. És nagyon szeretném ha ezek az apró hibák valóban orvoslásra kerülnének, nem úgy mint a másik sorozatban.

És a lényeg - habár nem ezzel kezdtem - nagyon jól éreztem magam! A verseny szuper volt, a környezet kellemes, az emberek nagyon kedvesek voltak, megvolt a megfelelõ pulzus és adrenalin szint, jó nagyot zakóztam is, a pálya pedig nagyon tetszett. Úgyhogy tényleg nem rinyálok, mert jövõre úgyis megint megyek!

Köszi a rendezést!


Ezek a szervezõk olyanok, hogy meg is fogadják a tanácsod. ...bár halkan jegyzem meg,én a nevezési díjiért egy jó versenyt várok. A többi csak bónusz, az ajándék lónak meg nem illik nézni a fogát! :) Bocsi :)

#59
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Az "úriember" nekem sem adott kaját, miután otthon felejtettem a kajacetlit, s mindezt tette 16.30 után. Pedig biztos, hogy maradt kaja, mivel eleve a 69 nevezõbõl csak 60 állt rajthoz. :confused:

Feltûnõen sok volt a defekt, a pályabejáráson én is három tüskét szedtem össze egy keréken.

Itt egy videó a pályabejárásról, amibe belevágtam a junior/nõi elsõ "mászást".

Underworld Kupa 2012.08.11 - YouTube


A sok defekt minket is meglepett, az elmúlt években nem volt ilyen próbléma, így nem is számítottunk rá.
Mint késõbb kiderült a sporttelep elõtti parkolónál nõtt a királydinnye és onnan szedték össze és hordták szét a tüskéket a versenyzõk (a betonról!).
Ki fogjuk iratni. Nagyon sajnáljuk ha valakinek emiatt nem sikerült a versenye.
Némi vigaszdíjként jövõre ingyen indulhat, aki nem tudott elindulni vagy 5 körnél kevesebbet tudott menni.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#60
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Nem szokásom panaszkodni, és most sem azt teszem. Építõ jellegû kritikának szánom a szervezõknek:
1. Örültem, amikor a regisztrációnál elkértétek a lábméretem. És nem, nem jó a 42-43-as zokni a 46-os lábamra, még akkor sem ha Masterként fél kettõkor megyek felvenni a rajtcsomagom.
2. Sajnálattal láttam, hogy csak húsos kaja volt. Tudom, velünk vegetáriánusokkal csak a gond van, de annak sokkal jobban örültem volna, hogy ha az úriember aki felszolgálta/kiporciózta az étket, mindezt nem lenézõ stílussal tudatja velem.

@MTB challenge szervezõk: szeretném ha figyelnénk ezekre. A zoknis eset a Gerecse Maratonon is megesett, habár ezt a zoknit is, mint azt, majd jól kinyújtom és örömmel fogom viselni! És tényleg nem gond mindez. Csak ez egy új versenysorozat, és én ahová tudok, elmegyek. Részese lett életemnek. És nagyon szeretném ha ezek az apró hibák valóban orvoslásra kerülnének, nem úgy mint a másik sorozatban.

És a lényeg - habár nem ezzel kezdtem - nagyon jól éreztem magam! A verseny szuper volt, a környezet kellemes, az emberek nagyon kedvesek voltak, megvolt a megfelelõ pulzus és adrenalin szint, jó nagyot zakóztam is, a pálya pedig nagyon tetszett. Úgyhogy tényleg nem rinyálok, mert jövõre úgyis megint megyek!

Köszi a rendezést!


Köszönjük a véleményed és a kritikád.
Valóban nem egyszerû a verseny elõtt egy hónappal legyártatni a zoknikat úgy, hogy elõre kitaláljuk, hogy kinek milyen a lábmérete. Így is kb 50 db-al fölérendeltünk, ám így is elfogyott a nagyméretû zokni. Jövõre többet rendelünk belõle.
A vegetáriánus étel klérdését megpróbáljuk orvaosolni, bár a mennyiséget kitalálni itt sem lesz egyszerû:-) Üdv!
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa