Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Underworld Kupa - Verseny a föld alatt!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
332 hozzászólás a témában

#21
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

csak végre egyszer rendes zenét keverhetnének egy ilyen videó alá.

egy kis power metál a Dragonforce-tól. nem lehet mindenkinek egyforma az ízlése.

#22
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

UnderWorld Kupa 2013 - YouTube :cool2:


csak végre egyszer rendes zenét keverhetnének egy ilyen videó alá.

#23
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Röviden: Természetesen büntetnek a rendõrök ott, de ehhez sose kellett hogy igazuk legyen vagy hogy megszegd a kreszt, ha kint vannak, fizetsz... :mad:
Elõbb is láttunk párommal, köszöntem de nem láttál ;)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#24
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Múltkor arrafelé bicóztam és érdekes kalandok voltak.A benzinkút elõtti kerékpár és gyalogúton ( a pici hídnál) ment 3 fiatal. Baloldalon még simán elfértem volna erre a középsõ észrevett , hogy közeledem és a haverját beljebb akarta húzni fölöslegesen. Erre a haverja kifelé lépett pont elém.Én meg pont bele. Igen fájlalta a derekát mert a shimano fékkar váltó jól eltalálta. Én meg persze felborultam.Jól lehordtam õket , hogy ha jön egy bicós és van hely akkor ne ugráljanak. Van annyi esze hogy nem a gyalogosnak megy.Bár a gyalogosoknál megfigyeltem, hogy ha rájuk csengetsz akkor össze-vissza mozognak elõtted. Mentem tovább.Benzinkút majd a nagy domb alja.Aztán ott az elsõ háznál jó múltkor kitettek egy táblát, hogy kerékpárút vége.Majd ugye újra folytatódik vagy 50 méter után. Szóval épp ott jártam mikor egy öreg fószer elkezdett integetni elõttem -pont azon a keskeny sarkon-. Meg álltam mert útban is volt meg bizti valamit mondani akar.Kérdõre volt miért nem szállok le a bicóról , mert ki is van írva. Mondom neki , hogy mi van kiírva? Mutogatja a táblát .Mondom az a kerékpárút vége nem azt jelenti, hogy innen gyalog menjek.Hanem lassan mint eddig is mert beláthatatlan az a 10 méteres rész.Azt mondja , hogy pár napja büntettek meg valakit 5000 ft-ra mert nem szállt le a bicóról. Na most ott az országútra nem lehet lemenni. Fejbõl nem is tudom, hogy ott tiltott-e.A faluban sem szeretik a zsernyákok ha az úton teker az ember és nem azon a pocsék kerékpár útnak nevezett förmedvényen.Ott már "célforgalom" kis tábla van úgyhogy nem kategórikusan tiltott. De a kanyart nem tudom.Szóvak hallottál errõl valamit? A képeket még egyszer köszi.

#25
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Jól emlékszel. Há' annyira azért nem szuperek, még 2-3 hasonló kell hogy összeszokjak jobban a technikával, mi az optimális, itt azért sajna sok a selejt közte :o
Ahogy idõm engedi, csattogtatok is. De pl 24 és bükk után most mátráról is le kell mondanom (igaz, kivételesen nem meló miatt hanem nászút miatt, de sokat nem leszek itthon :/ )

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#26
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Megkésve bár, de törve nem ;)
Képek
mcpite kukac gmail-re írjatok a nagyfelbontásúért ha vki kéri.


karfi: Amikor a master kettesek kezdtek kb akkor még láttuk a kereket, néztük is hogy wtf...

köszi MC Pite, szuper képek. ez most tök jó lett mert minden fotós másfajtákat fotózott.Legközelebb se fogd vissza magad.
Figyu, Te Nyergesi vagy ugye ha jól emlékszem.

#27
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Megkésve bár, de törve nem ;)
Képek
mcpite kukac gmail-re írjatok a nagyfelbontásúért ha vki kéri.


karfi: Amikor a master kettesek kezdtek kb akkor még láttuk a kereket, néztük is hogy wtf...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#28
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Meglett a kerék? Mi nem találkoztunk vele...

Sziasztok!
Nem talkozott valaki véletlenül a Maglódi utcai parkolóban egy árván maradt elsõ kerékkel?
A becsületes megtaláló elnyeri méltó jutalmát :)
+36 20 207 7925


www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#29
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

XC versenyt rendezni azért sok szempontból egyszerûbb, mint maratont.
Minden esetre igyekeztünk hogy minden tuti legyen!
Köszi!

Ez meg egy tuti összefoglalóló a Népszabadságtól!

na végre, megtaláltam magam a tv-ben :)

#30
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

és látjátok lehet úgy is versenyt rendezni hogy senki nem tévedt el és nem lett kizárva limit miatt :)
köszi Merkapt, jó volt minden :)

XC versenyt rendezni azért sok szempontból egyszerûbb, mint maratont.
Minden esetre igyekeztünk hogy minden tuti legyen!
Köszi!

Ez meg egy tuti összefoglalóló a Népszabadságtól!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#31
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
UnderWorld Kupa 2013 - YouTube :cool2:

#32
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Underworld kupa 2013 - YouTube[/QUOTE]

3:40-nél BuZso elsõ keréken jön le a rámpán... hatalmas arc!

#33
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Az Underworld Kupa sztárja - YouTube

Hunya bácsi-ról :)

#34
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Találtam magamról legalább 15(!) képet - ez új világcsúcs :) Hihetetlen mennyien fotóztak a versenyen. Köszönöm nekik!
Már-már fura, mert a nagy maratonokon a hosszú második felérõl ritkán készülnek képek, érthetõ okokból... Már csak ezért is érdemes fejlõdni :)

sokan fotóztak csak nehéz õket megtalálni
de találtam vidijót
Underworld cup 2013 - YouTube



#35
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Találtam magamról legalább 15(!) képet - ez új világcsúcs :) Hihetetlen mennyien fotóztak a versenyen. Köszönöm nekik!
Már-már fura, mert a nagy maratonokon a hosszú második felérõl ritkán készülnek képek, érthetõ okokból... Már csak ezért is érdemes fejlõdni :)

#36
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Az Underworld kupán készült képekbõl itt tudtok mazsolázni.
https://picasaweb.go...erworldKupa2013

#37
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
UNDERWORLD CUP 2013 SHORT on Vimeo

#38
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Egy jó adag kép a tegnapi versenyrõl:
https://www.facebook...38717666&type=1
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#39
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Imi, isteni, pont a Master2 futam: szuper képeket találtam magamról és a Meditech vonatról!
Tényleg nagyon köszönjük!!!

mivel én a master3-ban versenyzem így errõl lett sok kép csinálva asszonypajtás által (az X2S csapatmezben és bukóban kerekezõ vagyok)
örülök hogy tetszettek :)

#40
Kefe10

Kefe10

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

már megint én lettem az elsõ képfeltöltõ


Imi, isteni, pont a Master2 futam: szuper képeket találtam magamról és a Meditech vonatról!
Tényleg nagyon köszönjük!!!