Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#861
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts
ha jol latom eppen esik a kornyeken ? megiscsak kell sargumi? :)

#862
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
2009.05.24. Vinye
Sok sikert minden indulónak a vasárnapi versenyhez!

#863
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

Medvehagymás rész? Konkrétan hol voltál?
A gázlók királya tavaly sem te voltál. :)


Réz-bükki árok.

Lehet, hogy nem voltam a gázlók királya, hiszen gyenge vagyok ügyetlen és félek.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#864
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Én ma voltam a medvehagymás résznél ... mit mondjak kicsit tacsakos volt ... és elforgott a kerék, a Gázlókban van víz a kövek csúsznak. A lefelék ráznak, felfelé meg tekerni kell. Holnap bejárom a hosszú táv maradék részét.

Medvehagymás rész? Konkrétan hol voltál?
A gázlók királya tavaly sem te voltál. :)


A sebesség mindent megold.

 


#865
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

Nem kell sárgumi a pályára soha! Ha sok esõ van akkor a köveken kell menni ;) , ahol nincsenek kövek ott meg a sárgumi sem segít...


Én ma voltam a medvehagymás résznél ... mit mondjak kicsit tacsakos volt ... és elforgott a kerék, a Gázlókban van víz a kövek csúsznak. A lefelék ráznak, felfelé meg tekerni kell. Holnap bejárom a hosszú táv maradék részét.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#866
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Nem kell sárgumi a pályára soha! Ha sok esõ van akkor a köveken kell menni ;) , ahol nincsenek kövek ott meg a sárgumi sem segít...


A sebesség mindent megold.

 


#867
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 posts
Éjjel nem esett arrafelé? Mert éjjel villámlott arrafelé..
langferi alias SzomjasFeri
Lazán, faszán, igazán!
http://piacter.bikem...500&ppuser=2602

#868
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
akkor menet közben fogok gumit cserélni :)
ha marad a jó idõ akkor mennyit szára a páya?
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#869
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

akkor ahogy a kövek mennyiségét nézem a sárgumi is kizárva?


A képek megtévesztõek ... csak az a rész ilyen köves
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#870
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
akkor ahogy a kövek mennyiségét nézem a sárgumi is kizárva?
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#871
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Vasárnap reggeli indulással 1 fõt le tudok szállítani a versenyre Bp-rõl
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#872
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 posts

A másik irányba fogunk indulni! ;)
Fék nélkül, izomból kell átmenni a gázlókon és nem lesz gond. ;)
http://www.georgespo.../palya_2009.jpg


Igazad van, ezt benéztem!

Viszont szívesen ott lennék, amikor belehasalsz az egyik átkelésbe... :-)

#873
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
A másik irányba fogunk indulni! ;)
Fék nélkül, izomból kell átmenni a gázlókon és nem lesz gond. ;)
http://www.georgespo.../palya_2009.jpg


A sebesség mindent megold.

 


#874
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 posts
Hola Srácok!

Mivel most lesz elõször itt verseny, ezért nem tudom, hogy hogy honnan és hogyan lesz az indítás, de mindenki nagyon-nagyon vigyázzon.
Az útvonal - minden távon!!! - 6-szor vagy 7-szer kel át a Cuha-patakon!!!
Az út végig makadámköves, még a patakátkeléseknél is, ami rettenetesen tud csúszni!!!

Kb. 1,5 hónapja voltam arra utoljára, de viszonylag alacsony vízállásnál is mindenképpen vizes lesz a lábad, mert középtengelyig ér a víz.
Száraz láncolaj felejtõs, mert az elsõ 1 km-en elfogy a géprõl!!!

Azért mondom, hogy mindenki vigyázzon, mert az indítás valszeg jóval keskenyebb részrõl fog indulni, mint tavaly Barátin és nem lesz az elején emelkedõ, ami megszûri a mezõnyt!
A teljes mezõny egyben fog beleesni a viszonylag szûk völgybe, és a gázlókon nem mindenhol lehet átmenni!!!

Szóval figyeljük egymásra!!!

Adíos!
G.

#875
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 posts
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#876
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts

Kb. szilvás középtávval egyforma nehézségû a hosszútáv. Alapvetõen a tavalyi Gyõrújbarát maraton hosszútávjának útvonalára épül az elsõ mászás és a Kõrisrõl Vinyéig vezetõ út.
Kezdem a rövidtáv leírásával.
Az elején kis aszfalt, aztán kezdõdik a mászás, nagyrészt lapos mászás megspékelve néhány rövid meredek mászással (talaj földút és kavicsos dózer), aztán egy rövid meredek lejtõ (a gyávák letolják) utána széles murvás úton 2-3km mászás (a közép és hosszútáv itt válik el a rövidtõl), a teteje kicsit hullámzik, rövid lejtõ, süppedõs kavicsos talajon kb 1km mászás, aszfalt kb 2 km, szántóföld mellett mászás kb 50m szint, Cuha-patak völgye végig lejt, kis sarazás, patakátkelések, cél.
Középtáv: fel a Kõrisre meredek nyomvályús földúton, ami késõbb kövesre vált (néhány helyen lejt egy kicsit, a teteje elég meredek), aszfalton lefelé kb 2km, aztán dózeron tovább, aztán egynyomos a végén meg lépcsõsor, (a hosszútáv itt válik el), kb 2km sík aszfalt, széles dózeren fel a Kõrisre (kb 7km) a vége aszfalt, meredeken le a Kõrisrõl kicsit köves (figyelni kell), becsatlakozik kb 1km-rel arrébb a rövid távba, mint ahonnan elvált.
Hosszútáv: ez egy +kör, az eleje dózer mászás, a tetejétõl aszfalt kb 20km és hullámzik, utána egy technikás patakparton bringázás és vissza a középtávba.
Semislickel is járható a pálya szárazon.


Azért ma arrafelé bóklászva nem ajánlom a semi-slicket. Vmi bazi nagy esõ szétmosta elég jól az utat a táv elsõ 2-3 km-én. Ott aki nem húz bele,az zárkózhat majd be a libasorba az egyszemélyes nyomvonalba. Ha meg nem,akkor az öklömnyi kiforgatott köveken bukdácsolhat.
Amúgy szuper a pálya, egy kalappal minden indulónak!!!

#877
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

És milyen nehézségû:)?Egy rövid pályaleírást írhatnál:D(elsõsorban engem a középtáv érdekelne):)

Kb. szilvás középtávval egyforma nehézségû a hosszútáv. Alapvetõen a tavalyi Gyõrújbarát maraton hosszútávjának útvonalára épül az elsõ mászás és a Kõrisrõl Vinyéig vezetõ út.
Kezdem a rövidtáv leírásával.
Az elején kis aszfalt, aztán kezdõdik a mászás, nagyrészt lapos mászás megspékelve néhány rövid meredek mászással (talaj földút és kavicsos dózer), aztán egy rövid meredek lejtõ (a gyávák letolják) utána széles murvás úton 2-3km mászás (a közép és hosszútáv itt válik el a rövidtõl), a teteje kicsit hullámzik, rövid lejtõ, süppedõs kavicsos talajon kb 1km mászás, aszfalt kb 2 km, szántóföld mellett mászás kb 50m szint, Cuha-patak völgye végig lejt, kis sarazás, patakátkelések, cél.
Középtáv: fel a Kõrisre meredek nyomvályús földúton, ami késõbb kövesre vált (néhány helyen lejt egy kicsit, a teteje elég meredek), aszfalton lefelé kb 2km, aztán dózeron tovább, aztán egynyomos a végén meg lépcsõsor, (a hosszútáv itt válik el), kb 2km sík aszfalt, széles dózeren fel a Kõrisre (kb 7km) a vége aszfalt, meredeken le a Kõrisrõl kicsit köves (figyelni kell), becsatlakozik kb 1km-rel arrébb a rövid távba, mint ahonnan elvált.
Hosszútáv: ez egy +kör, az eleje dózer mászás, a tetejétõl aszfalt kb 20km és hullámzik, utána egy technikás patakparton bringázás és vissza a középtávba.
Semislickel is járható a pálya szárazon.


A sebesség mindent megold.

 


#878
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Kõris hegy 2x :)
igazából ezért szemezek a középtávval, no meg a gázlók :love:
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#879
hencsa

hencsa

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts

Igen, tudok és igen, egy részét bejártam.


És milyen nehézségû:)?Egy rövid pályaleírást írhatnál:D(elsõsorban engem a középtáv érdekelne):)

#880
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Az addig oké, hogy a családi nevezés 5000. tudom ne csak nézzek lássak is, de nem szúrja ki a szemem a felnõtt ffi középtáv nevezése... :o
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)