Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hibajelentés, (m)agyartalanságok, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
202 hozzászólás a témában

#41
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Tudtok erre valami megoldást?

Cseréljetek e-mail címet.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#42
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Nem tudnak... Hosszú évek óta küzdünk ezzel a problémával. Egyszer le is zárták, megszüntették a "márton"-t, mert Õ elvileg évek óta nem használja a fórumot, erre nekem is megszûnt a "marton" hozzáférésem. Ez van.
Marci

#43
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy marton-nak küldött üzeneteim elmennek automatice márton-nak is (amikor megcímzem a privit, akkor csak marton van benne, mikor azonban visszanézem a mentett kimenõ üzeneteket, akkor már marton, márton a címzett), ezzel egyrészt az a baj, hogy õ is eltudja olvasni a privi váltásainkat, másrészt betelt a postaládája márton-nak, így nem tudok marton-nak privit küldeni, mert mikor a Küldés gombra nyomok (ahol marton volt a címzett), akkor kiírja, hogy márton elérte a maximális üzenetszámot. Tudtok erre valami megoldást?

#44
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy marton-nak küldött üzeneteim elmennek automatice márton-nak is (amikor megcímzem a privit, akkor csak marton van benne, mikor azonban visszanézem a mentett kimenõ üzeneteket, akkor már marton, márton a címzett), ezzel egyrészt az a baj, hogy õ is eltudja olvasni a privi váltásainkat, másrészt betelt a postaládája márton-nak, így nem tudok marton-nak privit küldeni, mert mikor a Küldés gombra nyomok (ahol marton volt a címzett), akkor kiírja, hogy márton elérte a maximális üzenetszámot. Tudtok erre valami megoldást?

#45
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Köszönöm szépen, már nézem is. Valószínû ez lesz nálam a megoldás.

Még egy észrevétel.. belépéskor Sikeresen üdvözli a $bbuser[userinfo] vagy valami hasonló PHP változót :) elég vicces.. de kevésbé zavaró mint az hogy Túlterhelt :)

Köszi még egyszer.
L
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#46
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

A privát üzeneteimben hiába válaszolok, vagy küldök egy teljesen új üzenetet, a kimenõ üzeneteim között 0 db szerepel. Ez csak valami ideiglenes hiba vagy nem tárolja vagy ki sem megy?:D

A Beállítások/Alapbeállítások alatt van egy ilyen opció:
"Másolat mentése az elküldött üzenetek mappába"

Ezt be kell pöttyözni és csak utána menti le az elküldötteket. Szerintem neked ez lehet a megoldás.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#47
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Ennek a témának mi értelme ha soha senki nem reagál rá a megfelelõ emberek közül? :(
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#48
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
A privát üzeneteimben hiába válaszolok, vagy küldök egy teljesen új üzenetet, a kimenõ üzeneteim között 0 db szerepel. Ez csak valami ideiglenes hiba vagy nem tárolja vagy ki sem megy?:D
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#49
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Katasztrófa ez a szerver túlterheltség. Bejut ilyenkor valaki egyáltalán? Lassan leszokok a fórumról. És szerintem nem én vagyok az egyetlen.


Egyetértek. Az oldal még hajnali 1 körül is túlterheltséget jelez, pedig egy ilyen alap vBulletin fórumot egy gyengébb szervernek is el kéne vinnie minden gond nélkül, bár az apró miatt, lehet hogy elég nagy a forgalom, de ez akkor is szánalmas.
Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#50
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Katasztrófa ez a szerver túlterheltség. Bejut ilyenkor valaki egyáltalán? Lassan leszokok a fórumról. És szerintem nem én vagyok az egyetlen.

#51
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Legalább szép a színe.

#52
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Gyere vissza éjel 2-kor akkor jó lesz. Ne türelmetlenkedj :)


és tényleg :D

#53
Lopakodó

Lopakodó

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 283 hozzászólás
Lehet tudni, hogy mi az oka folytonos túlterheltségnek???????????

Köszönöm.

A keréknél, csak a kerékpár nagyobb találmány  B)


#54
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Gyere vissza éjel 2-kor akkor jó lesz. Ne türelmetlenkedj :)

#55
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
ma már harmadjára léptem be!

#56
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
az a jó az oldalban hogy semmit nem változott(a szerver tulterhelt kérlek várj egy picit) ez annak jo aki szereti a régi dolgokat!pl a nagyapáinknak.

#57
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Az mitõl van,hogy 2db hirdetés van fenn 1-1 képpel de a harmadikhoz már nem enged képet tenni merthogy túlléptem az ingyenes keretet?

#58
Ntibor

Ntibor

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Meghírdetett bringám képeit cserélném le. A régieket sikerült eltávolítani, az újak azonban nem kerülnek feltöltésre, csak köröz a homokóra...

#59
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Azért az fájt hogy éjjel 3kor a munkahelyem õrszobájából is kiírta hogy túlterhelt a server várjak 1 percet majd refresh.
Ja vagy 1 óra múlva lehetett olvasgatni addig olvastam a hibaüzit.

Naccerü :|

#60
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Tetszik, hogy 16:9-es monitorral is kompatibilisebb lett az oldal, de tegnap este nálam már megint végig túlterhelt volt a szerver...:(
@stellaz próbálj a gammán állítani, kicsit tényleg összefolyó ez a színösszeállítás, de teljesen olvasható.



áhh... nem vacakolok ilyenekkel, meg a kedves tulajdnos amúgy is csak gúnnyal tudott válaszolni a probléma felvetésemre, az oldal is folyamatosan ki van fagyva, szóval lassan a kedvem is elmegy az egésztõl