Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NBA, NHL, NFL és minden más tengerentúli sportliga

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
347 hozzászólás a témában

#1
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Valóban ez most kivételesen látványosra sikerült.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Néztétek az allstar gálát? James mit mûvelt.. öröm volt nézni õket.

#3
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem néztem a Super Bowl--t (pedig idén az összes közvetítésbõl láttam legalább részeket), 4 csapat van a 32-bõl, akiket finoman szólva nem szeretek, 2 játszotta a döntõt :)

A mai Knicks - Heat meccs igen jó kis meccs volt (fõleg az elsõ félidõ). Jó lesz ez a Knicks a Carmelo Anthony, Amare Stoudemire, Tyson Chandler, Landry Fields, Jeremy Lin kezdõ ötös nem mondható gyengének és utána a cseresor: J.R. Smith, Baron Davis, Steve Novak, Mike Bibby, Jared Jeffries, Tony Douglas, Bill Walker...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#4
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Hát én ott csak a mezeket (és ami mögöttük van) bírom figyelni, de ma (betegen) unatkoztam aztán néztem egy kis superbowlt. Azér' az nem volt gyenge meccs!!!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#5
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Én most inkább LFL-t nézek :) Mondjuk ez a kétszer 17 perc pont elég belõle, de a csajok tehetségesek...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Hát csak most látom mik (is) vannak itt, banyek! Én igazi NFL bubus vagyok, persze csak az extrém bringázás után...

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#7
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ennél jobban már csak az NFL van felépítve, 1-2 csapat kivételével tényleg rendszeres a körforgás.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
NAgy biznic ez az NBA. Valahogy körforgásszerûen mennek a csapatok. Ott van az Orlando a 90es években egész jók voltak Hardaway-jel az élen, aztán semmi, most a Dwight Howard féle Orlandonak megint voltak jó pillanatai. A Clippers sokáig a pofozógép szerepét töltötte be, sõt a 90es évek közepén a Dallas is volt még talán ligautolsó is. Most meg a Dallas szárnyal, a Clippers-t is felhozzák szép lassan. Fúú meg a Cavs volt még a nagy pofozógépe a többi csapatnak, alig nyertek meccseket hosszú évekig. Aztán odament James, egybõl köréépítettek egy fõcsoportdöntõs csapatot pár szezon alatt.

De azért imádom :) (de csak a rájátszást)

#9
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
94-95 óta (amikor a kosaras kártyát gyûjtöttem) szurkolok a Clippers-nek. Úgy néz ki idén érdemes is :) A roster-ük határozottan nem rossz, a kezdõ ötösben: Chris Paul, Chauncey Billups, Blake Griffin, Caron Butler...és nem utolsó sorban 2 csere: Mo Williams és Kenyon Martin.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Írtam, hogy szimpátia, nem realitás :) Viszont ahogy a Broncos nyert és a Faragó Ricsi üvöltött, arra apám is bejött a konyhából :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#11
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Hétvégén lesz pár (4) gyenge meccs :)

Texans - Bengals, Saints - Lions, Giants - Falcons, Broncos - Steelers.

Továbbjutóknak (szimpátia nem feltétlenül forma alapján): Bengals, Lions, Falcons, Steelers.


nem nyert, nem nyert, nem nyert (konkrétan megalázta a NY) és nem nyert. :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hétvégén lesz pár (4) gyenge meccs :)

Texans - Bengals, Saints - Lions, Giants - Falcons, Broncos - Steelers.

Továbbjutóknak (szimpátia nem feltétlenül forma alapján): Bengals, Lions, Falcons, Steelers.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#13
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nézegettem az NBA átigazolásokat (ugye dec.16-tól mégis lesz egy 66 meccses szezon). A Los Angeles Clippers csapata azért elég ígéretesnek tûnik: Blake Griffin, Chris Paul, Chauncey Billups, Caron Butler, Mo Williams...

NFL: Ravens - Patriots, Saint - Packers fõcsoport döntõket várok.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#14
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nocsak, nocsak. Örömteli hír, bár a Spurs a 29. és 30. hely között libeg a kedvelt csapat ranglistámon :)

A San Antonio Spurs draftolta Hanga dmot
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#15
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Azt olvastam ha lesz szezon Ricky Rubio végre debütál az NBA-ban, így a Wolves sem lesz rossz csapat, ugye Rubio, Kevin Love, Beasley.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#16
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Megérdemelte már ezt a gyûrût.

#17
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Úgy néz ki én néztem egyedül a nagydöntõt? A hétfõi meccs valami brutál volt. Idegbajt kaptam a nagy szurkolásban, de megérdemelten nyert a Dallas úgy hiszem Kidd és Nowitzki is csak gyûrûvel vonul majd vissza.. Haslem meg egy tahó
11:38:11 IM 2012

#18
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
1:1 !!! A sírból hozta vissza a Dallas 15:2es rohanás az utolsó 6percben kemény volt.. és most 3 meccs következik Dallasban.
11:38:11 IM 2012

#19
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Viszont ha bejön egy olyan meccs, ahol mind a három sztár játékos jól játszik, akkor a Miami verhetetlen. Nekem igazából az a lényeg, hogy sok pontos, látványos játék legyen (ami nem volt az 1. meccsen), mert pártatlan vagyok.

olyan meccs nem lesz, õk nem egymásért küzdenek.

#20
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Viszont ha bejön egy olyan meccs, ahol mind a három sztár játékos jól játszik, akkor a Miami verhetetlen. Nekem igazából az a lényeg, hogy sok pontos, látványos játék legyen (ami nem volt az 1. meccsen), mert pártatlan vagyok.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"