Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kross

- - - - -

  • Please log in to reply
886 replies to this topic

#1
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 posts

hello exxpert,

érdeklődöm, hogy a 2014-es Classico III modellek meddig lesznek még elérhetőek? Feleségemnek ezek sokkal jobban tetszenek, mint a 2015-ös színek.



#2
bivalyos

bivalyos

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

érdekelne egy olyan is,hogy mennyi különbség van egy r3 és egy r4 között nem értek hozzá,árban se sok a különbség bár az r4 nekem nagyon tetszik :)



#3
bivalyos

bivalyos

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

Sziasztok,most készülök venni egy biciklit egy kross level r4-es és szeretném megtudni véleményeteket ,városba és időnként erdőben lesz használva.

Ez lesz az első komolyabb biciklim.


Edited by bivalyos, 2014. August 10. - 18:04.


#4
csecsi

csecsi

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

Sziasztok!

 

2010-es Kross A6 vagy A8-as vázat keresnék megvételre! Ha tudtok segítsetek! Köszönöm!



#5
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

Sziasztok!

 

Ezúttal egy speciális ajánlatra szeretnénk felhívni a figyelmeteket.
2014 május 1-én induló promóciónk keretein belül most 355.900 Ft helyett 299.900 Ft-ért a tiétek lehet egy KROSS Level R8 27,5" bringa.

 

Plussz!!!!! Ezért az árért most 29.000 forint értékű ajándékot adunk mindenkinek, aki az akció keretein belül veszi meg új Level R8 kerékpárját:
- KROSS Race mez
- KROSS Race kantáros rövidnadrág
- KROSS Grey Swell kerékpáros napszemüveg

 

http://www.kross.pl/...75quot/level-r8

 

r8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#6
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

Sziasztok!

 

Elkészültünk az új magyar weboldallal. A kisebb hibák javítását folyamatosan végezzük:

 

http://kross.hu/


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#7
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts
Feltöltött kép

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#8
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts
Fent vannak a 2014-es bringák! :) ;)

Mountain bikes | Kross - Mountain bikes, city bikes, touristic bikes

#9
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Megvan a család legújabb tagja egy Kross Flex Basic személyében! Nagyon tuti a városban! ;)
Feltöltött kép

#10
sysqo

sysqo

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Sziasztok!

Egy hét óta nyúzok egy Evado 3.0 cross trekking bringát. Hosszas nézelõdés után választottam a Kross márkát, végül megtetszett ez a típus, remélem hosszú távra sikerült jól választanom. Szeretnék kiegészítõket vásárolni rá, értelem szerûen Kross-t :) Viszont a boltban, ahol vettem a bringát, nem igazán ajánlották, próbáltak rábeszélni minden másra (BBBparts...), nem értem, miért. Azt szeretném kérdezni, hogy a Heron hátsó kitámasztó használható-e az Evadomra? Ha igen, akkor vennék egy ilyet webshopból :) Ja és XL-es vázra mekkora takaróponyva kell?

#11
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts
;)

Nagyon sok örömöt kívánunk hozzá!!!


Sajna nem vagyok fent a facén. :( :D
Ma próbáltam ki elõször a bringát egy a Duna által kimosott termésköves, homokos, iszapos szakaszon dagonyázva. Pffff, brutál volt! :)
Kicsit furcsa volt trekking után, olyan érzésem volt néha, mintha elõre esnék. :) Pikk-pakk egy kerékre tudom rántani, ha kell, és jól tudok vele "kitörni" is. Nem bántam meg az S méretet. Hihetetlen irányítható ez a monti (A3).
Köszönöm Kross! :D


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#12
Hido

Hido

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Sajna nem vagyok fent a facén. :( :D
Ma próbáltam ki elõször a bringát egy a Duna által kimosott termésköves, homokos, iszapos szakaszon dagonyázva. Pffff, brutál volt! :)
Kicsit furcsa volt trekking után, olyan érzésem volt néha, mintha elõre esnék. :) Pikk-pakk egy kerékre tudom rántani, ha kell, és jól tudok vele "kitörni" is. Nem bántam meg az S méretet. Hihetetlen irányítható ez a monti (A3).
Köszönöm Kross! :D

#13
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts
Kedves engir és Hido!!!!

Képeket kérünk a KROSS Kerékpár Facebook-oldalára ;) :
http://www.facebook.com/Krosskerekpar

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#14
Hido

Hido

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Üdv!
Igen, nekem is ezt mondták. Örülök, hogy megoldódott.
Én is boldog tulaja lettem egy A3-nak. Nagyon tetszik.:D

#15
engir

engir

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Visszakaptam szervizbol, és igen ott is azt mondták, hogy összeszedtem valami dzsuvát. Lecsiszoltak a fékbetétet is meg a tárcsát is. Most sokat javult a helyzet, éppen hogy meg-meg nyikkan. Azt is mondta a szervizes, hogy párhuzamosra kell koptatni ami még egy pár hét és utána jo lesz.

ui: most, hogy végre be lett állitva minden a bicón, nagyon király a level A3!

#16
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts

Sziasztok,

Egy Level A3-asom lett amin Hayes tárcsafékek vannak. Egy-két hét után iszonyatosan elkezdett sipolni. A fékerövel nincs baj, csak nagyon nagyon hangos. Van esetleg valakinek ilyen jellegü tapasztalata? Ez ilyen, és meg kell szokni (amit kb lehetetlen), vagy csak roszul van beallitva?

Valószínûleg koszos lett a betét vagy a tárcsa ki kell égetni.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#17
Hido

Hido

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Szia,
Holnap megyek átvenni a gépet, ha gondolod, megkérdezhetem neked. Lehet többet tudnak mondani ez ügyben.

#18
engir

engir

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Sziasztok,

Egy Level A3-asom lett amin Hayes tárcsafékek vannak. Egy-két hét után iszonyatosan elkezdett sipolni. A fékerövel nincs baj, csak nagyon nagyon hangos. Van esetleg valakinek ilyen jellegü tapasztalata? Ez ilyen, és meg kell szokni (amit kb lehetetlen), vagy csak roszul van beallitva?

#19
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 posts
Most ilyen a bicajom(aki nem ismerné ez eredetileg egy Kross Hexagon V3)
Feltöltött kép

#20
Hido

Hido

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Köszönöm, én is az S méretet választottam. Csütörtökön mehetek érte. Már alig várom, hogy kipróbálhassam a Pilis és Visegrádi-hegység kijelölt útjain (is).;)