Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Babatopik - nem csak kezdõknek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
361 hozzászólás a témában

#41
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Köszi! Végül is nem láttam "FOX" feliratot a képen... :D Sajna, ha a gyerekülés fent van, semmi cuccot nem tudok vinni, pedig legalább a gyerek miatt kellene. Úgyhogy "C" megoldás lesz. Gyerek az ülésbe, kényelmesen, a cuccoknak meg teherufó.
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#42
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
SanDiablo: Nem nagyon hiszek benne, hogy emberi mennyiségû pénzért jól mûködõre meg lehetne csinálni. Szerintem utánfutó vonalon a legtöbb, amit megtehetsz, hogy veszel egy ballonosabb jumit rá és nem fújod fel nagyon. Ettõl persze jó nehéz lesz húzni, de hát ez az apasors :)

--Trifo

#43
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Kicsit leporolom ezt a topikot. Nem hiszem, hogy ilyen gyengén szaporodik a bringás társadalom...

Sokat agyalogtam a gyerekülésen és a gyerekszállító utánfutón. Arra a következtetésre jutottam, hogy mindegyiknek megvan az elõnye és a hátránya is a másikkal szemben. Tehát a legjobb megoldás, mindkettõt beszerezni és az aktuális alkalomhoz megfelelõt használni.
Az ufó legnagyobb hátrányának tartom, hogy sz@rabb úton szétrázza a gyereket. Ellenben láttam már olyan változatot, ami felfüggesztéssel rendelkezett. A kérdés, hogy mûködõ képes-e a dolog, vagy csak vevõcsalogató bóvli?
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#44
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Megkornyekezzuk? :D

#45
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Kiskubait lehetne tán megkörnyékezni...

#46
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ismersz szakit? Jo lenne ha valaki kicsit tulmeretezett verziot tervezne...

#47
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Kellkellkell!!! Na, ki fogja legyártani itthon negyedannyiért? Mondjuk az is magáért beszél, ahogy Hanka visongat a félbiciklin az erdõben.

--Trifo

#48
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Little Ones Come Too™ Child Bike Seat, Child-Accompanied Cycling

A bananuleses cucc.

#49
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

E!

No, elmentem tegnap a Probike-ba megnézni azt a Kona UTE-t, amit linkelt valaki korábban. Sajnos a 18"-as vázméretet sehogy sem lehetett összeegyeztetni a 190 centimmel, még a próbaképp beledugott 410mm-es Thomson nyeregcsõvel se.

Már megoldás keresése folyamatban. Városi bringán gyerekbringát hazaszállítani már tudok :)

--Trifo


azért dobj egy privit Paraferee-nek, hátha tudnak intézni 20-ast
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#50
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
E!

No, elmentem tegnap a Probike-ba megnézni azt a Kona UTE-t, amit linkelt valaki korábban. Sajnos a 18"-as vázméretet sehogy sem lehetett összeegyeztetni a 190 centimmel, még a próbaképp beledugott 410mm-es Thomson nyeregcsõvel se.

Már megoldás keresése folyamatban. Városi bringán gyerekbringát hazaszállítani már tudok :)

--Trifo

#51
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
dontheto OKbabyt hasznalunk mi is es most mar csakis donthetot vennek
imadja, foleg hosszabb utakon

http://ebike.hu/imag...8e53fe244a5.jpg

#52
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
még nem volt alkalmam kipróbálni, még csak 2,5 hónapos a tulajdonosa :), de majd beszámolok melyike szereti jobban mert van egy OkBaby is ami dönthetõ
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#53
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
hamax ülések mennyire pályák?

#54
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Az milyen, hogy az egyik boltban kaptunk egy bilincset az üléshez ajándékba.:) )


Mázlista vagy, nekünk két ülésünk van vettünk egyet mert féláron voltak a Biker-nél, utána meg kaptunk egy másikat ajándékba:)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#55
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
ellenben kevesbe gorongyos uton is ugy pattog gyerekestol, mint birkasz.r a sparhelten :)

#56
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
én használtam, egész jók, ami mellette szól, hogy tud kényelmesen aludni, játszani , nem áznak meg, és a hátuk mögötti tárolóba lehet pakolni
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#57
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Az ilyen utánfutó jellegû babamobiloknak hol lehet utána olvasni?
Meg mi ezeknek a neve? Illetve hogyan vélekedtek ezekrõl?

Nekem biztonságosabbnak és kényelmesebbnek tûnnek mint a csomagtartó ülések.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#58
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás
Hamax Kiss ülésünk van. A terhelhetõsége elvileg ugye max 22kg. namost ezt csomagtartó nélkül kell érteni? Kb. 15 kiló a "csomag" :), de csomagtartó a csomagtartó nélküli bringán naaagyon tud lengeni.
(Ja igen. Az milyen, hogy az egyik boltban kaptunk egy bilincset az üléshez ajándékba.:) )

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#59
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
fubazz

eskü nemtudom, tán zorg lelt rá valahol a net mélyén, anno
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#60
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Sala, az a bananuleses cucc a nyeregcso es aheades kormany koze az merre / milyen neven is volt?