Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Babatopik - nem csak kezdõknek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
361 hozzászólás a témában

#21
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

savanyu 3.0
most lett kész, kb 3 órája, csak elugrottam meginni vmit.
egyre kevesebbet birngázom, és egyre több munkám/gyerekem van :-)

#22
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

blueshark: visszasírod még ezt a békés állapotot :)

--Trifo

igazad volt :)

jól néz ki az új bringa ;)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#23
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Ez itt az:
Feltöltött kép

#24
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Blog on:
Megvan Hanka új bringája, egy szép piros/fehér, hatsebességes Mali Blur személyében, 20"-as kerekeken. Ingác ezennel hivatalosan is birtokba vehette a 16"-os Sciroccot. Száguldozás van. Ezekkel már messzire is lehet menni.

--Trifo

#25
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás

Rápróbáltam ma fiamat a nõvére 16"-os bringájára - eddig 12"-esen nyomult rendületlenül. No, azt a boldogságot, amivel a másfélszeres sebesség megörvendeztette, nezhéz szavakba foglalni. Mást már a csajnak kell akkor szerezni egy 20"-as gépet.

--Trifo

Gratula! Lám beindult egy láncreakció. Mindenkinek eggyel nagyobb bringa kell.


Mi mostanság teszteltük a gyerekülést. Elsõ körbe el is aludt benne, a másodikat végig vigyorogta. Szerencsére a sisakkal sincs gondja. Igaz, ezt némi elõkészületek megelõzték.
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#26
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás

Namostmér volt az a "ne egyél"? Akinek gyereke van és nem látott még szaros pelenkát...
--Trifo

Huhh! Gyakorló apaként ez az opció meg sem fordult a fejemben... Én a fulladásos halálra gondoltam. :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#27
Gardner03

Gardner03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás
Fuu ez a babycurling, ez hatalmas, és hogy élvezik a kis szarosok, ki kell, hogy próbaljam...:o

#28
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Namostmér volt az a "ne egyél"? Akinek gyereke van és nem látott még szaros pelenkát, annak épp itt az ideje. És ezek még csak nem is kívül voltak szarosak.

Rápróbáltam ma fiamat a nõvére 16"-os bringájára - eddig 12"-esen nyomult rendületlenül. No, azt a boldogságot, amivel a másfélszeres sebesség megörvendeztette, nezhéz szavakba foglalni. Mást már a csajnak kell akkor szerezni egy 20"-as gépet.

--Trifo

#29
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Ezt ma ajánlották a játszótéren: "Apák Gyesen" Nagyon aranyos. Lehetõleg ne egyél, amikor nézed. :)


"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#30
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Idõközben össze is találkoztam vele EZEN. Fasza kis gép, de nekem még mindig jobban melengeti a szívemet Ignác 12"-es Specializedje.

--Trifo

#31
Thy

Thy

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Kettõ már bringázik, a harmadik mögöttem ül és fejelgeti a sisakjával a hátsómat. Ignác ma majdnem bebiciklizett egy autó alá. Szar volt nézni.

Thy: van BigApple 20"-as méretben?

blueshark: visszasírod még ezt a békés állapotot :)

--Trifo


Igen van, sõt 16-osban, vagy 14, vagy 12-esben is.

#32
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
majd meglátjuk, de túl kell lenni ezen is :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#33
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás

blueshark: visszasírod még ezt a békés állapotot :)

--Trifo


Jaja! Elõször szobanövény, aztán kúszónövény... Utána meg nincs megállás!
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#34
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás

gratula, most már három felé futkozhatsz összeszedni a gyerekeket :D

Kettõ már bringázik, a harmadik mögöttem ül és fejelgeti a sisakjával a hátsómat. Ignác ma majdnem bebiciklizett egy autó alá. Szar volt nézni.

Thy: van BigApple 20"-as méretben?

blueshark: visszasírod még ezt a békés állapotot :)

--Trifo

#35
Thy

Thy

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Kicsit leporolom ezt a topikot. Nem hiszem, hogy ilyen gyengén szaporodik a bringás társadalom...

Sokat agyalogtam a gyerekülésen és a gyerekszállító utánfutón. Arra a következtetésre jutottam, hogy mindegyiknek megvan az elõnye és a hátránya is a másikkal szemben. Tehát a legjobb megoldás, mindkettõt beszerezni és az aktuális alkalomhoz megfelelõt használni.
Az ufó legnagyobb hátrányának tartom, hogy sz@rabb úton szétrázza a gyereket. Ellenben láttam már olyan változatot, ami felfüggesztéssel rendelkezett. A kérdés, hogy mûködõ képes-e a dolog, vagy csak vevõcsalogató bóvli?

A Trifo megoldása költséghatékony, de van egy jobb is. Schwalbe Big Apple külsõnek hívják. Akár 3.0-s méretben is van. Jól csillapít, és kiválóan gördül. Mellette van benne defektvédelem is.

#36
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc

Akkor én most szeretnék a büszke apa szerepében tetszelegni:
YouTube - Illés elsõ lépései vágva

--Trifo


gratula, most már három felé futkozhatsz összeszedni a gyerekeket :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#37
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
nagyon aranyos, mi még arra várunk, hogy mikor kezd el mászni
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#38
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Akkor én most szeretnék a büszke apa szerepében tetszelegni:
YouTube - Illés elsõ lépései vágva

--Trifo

#39
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Kicsit leporolom ezt a topikot. Nem hiszem, hogy ilyen gyengén szaporodik a bringás társadalom...

Sokat agyalogtam a gyerekülésen és a gyerekszállító utánfutón. Arra a következtetésre jutottam, hogy mindegyiknek megvan az elõnye és a hátránya is a másikkal szemben. Tehát a legjobb megoldás, mindkettõt beszerezni és az aktuális alkalomhoz megfelelõt használni.
Az ufó legnagyobb hátrányának tartom, hogy sz@rabb úton szétrázza a gyereket. Ellenben láttam már olyan változatot, ami felfüggesztéssel rendelkezett. A kérdés, hogy mûködõ képes-e a dolog, vagy csak vevõcsalogató bóvli?


pár éve a fritz újságban láttam, igényesnek is nézett ki, csak gyanítom nem a +fiztethetõ kategória - ha jól emléxem, 2 rugóstag volt és nem gagyi, etc-
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#40
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Egy hátizsák elfér a gyerek feje és közötted, fõleg, ha jó magasra felhúzod. Teherfutóból az egykerekû BoB félében gondolkodsz?

Tegnap megtaláltam a kapcsot a nagyobbik fiam lelke és a kerékpár között: egy méretes kábelkötegelõ a küllõk közé fordítva. Ezzel sikerült elérni, hogy õ maga akarjon bringázni. Aztán eszembe jutott, hogy annó kiskoromban mennyi kártyanaptárat szaggattunk el a támvillára csipeszelve :)

http://www.youtube.com/watch?v=wQpzuwi64K0

--Trifo