Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szlovák Paradicsom Maraton | 2008. szeptember 20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
57 hozzászólás a témában

#21
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
jövõre menni kéne........

#22
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Milyen volt? Meséljetek!


Csak röviden:

Idõjárás:
Kb. 10 fok, ami az erõs szél miatt -10 foknak tûnt. Esõ szerencsére nem esik, pedig be van borulva.

Pálya:
40km
Rajt - hegynek fel, köves saras – hegynek le aszfalt – MEGABRUTÁL fahidas, láncos, kapaszkodós, patakba beesõs, ha megcsúszol véged – hegynek fel, aszfaltos, köves saras – ULTRABRUTÁL hegynek le patakmederben, ha megcsúszol, lubickolsz – mezõn át – cél.
(ha az összes hazai maraton legveszélyesebb szakaszát egybe gyúrnánk, akkor sem közelítené meg a láncos szakaszt)

Csomag:
Helyszíni nevezés: 300Sk = 2400Ft
Egészéves belépõ 2009-re a Szlovák paradicsomba, energia ital, energia tabletta, jó minõségû póló, prospektusok, képeslap, gulyás vagy kolbászjegy, kóla vagy sörjegy.

40 tombola díj:
Energia italtól kezdve, Goretex dzsekin, Author vázon és HP nyomtatón keresztül, külsõ gumikon át, a fõdíjig, ami egy Sintesi középkategóriás monti.
(csapattárs lánctisztítót nyert)

Képek késõbb.

Szilvásváradi kollégák majd mesélnek még.

#23
kiralyfatyol

kiralyfatyol

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Milyen volt? Meséljetek!
próbáljuk mellõzni, ami mellékes

#24
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
8 fõvel mi is neveztünk.
Indulás pénteken.
Sajnos a vzemancik(kukac)stonline(pont)sk már nem mûködik.
Remélem az xcmaraton cím még él.

#25
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hajaj
rég volt ilyen hogy magam mögé tudtam pisálni másfél méteres terpeszben, olyan szél volt :-)))
no, de ON:

aki nem dógozik' húzzon "cseszkóba"!!

#26
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Jó hely az a tótország!
Kedvelem...

#27
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nem vót idõ
aznap még kellett király hegyre menni
kölyökkoromban bivakoltunk arra faszásan

#28
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
A ja! Idén - is - jártun arra. Azért a sedlo az mégis csak hágót jelent tótországban! :) A murányi hágó, na mellette meg tekerj fel a várhoz!

#29
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ja
télen, amikor Paráék gyalogolni mennek
de ilyenkor faház szinte lehetetlen, legalább is, ahányszor eddig voltam, sosem volt üres fakecó
hágó??: végig nagytányér, cuccal is, felétõl meg lejtõ, /Murányi plató: AAAAAZ hágó, pedig nincs is magasan. max 8-900m/ mondjuk, az útlezárás állhat ,de mi még nyáron nem találtuk lezárva, télen tuti, assszem egy fatáblán mellette dátum is fel van tüntetve

#30
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Na, ez már jó hír! Nem egy Dedinki-camping! :)

#31
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Azokban a faházakban van WC, a falon pedig elektromos vízmelegítõ.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Stratena utáni jobbos - Podlesok felé - a Kopanec-hágón át vezet. Figyeljen mindenki,aki arra megy, hogy akkor és ott éppen szabad-e behajtani, mert egyébként ez az út le van zárva az autó forgalom elõl, és csak engedéllyel, illetve idõszakosan lehet használni!

A klotyó elõtti sorban állás és a 120 lityis bojler ismerõs, minden campingben - szinte - ez van! :D

#33
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Ha szüret engedi, megyünk, szvsz.
Anno, ez volt vmi eubike.sk rendezvény, csak aztán átkerült a tátrába.
Eddig 3 ~30km-es kör adott egy maratontávot, példás rendezéssel, nem rossz pályával, ami sose volt ugyanaz, mint "tavaly" , volt , hogy leszállós, hídon, kövön átszaladós, de volt rendes patakos átkelõs, réten száguldozós is...meg szopatós aszfaltos.
Ja, meg nyomhatod együtt a Barényi gyerekkel ;-)
Ja, a pólót "megveheted" elv mûxik. És nem naon fotóznak. :-)))
Zsír hely, ha Dobsina felõl mentek, egyszerûbb, ha Stretená utáni alagut után dobtok egy jobbost, s egy kanyargós hegyi aszfaltos úton pont podlesokba fogtok kikötni /camping/
Camping jó hely, annak ellenére hogy kb 300emberre jut egy 120L-es bojler, meg reggel kajak sorállás a klotyó elõtt, hétvégén mindig fullház van.
tótoknak kedvenc kirándulóhelyük.

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hm, jól hangzik, csak sajna pont az az idõpont foglalt. Remélem jövõre is lesz még.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#35
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
És a nevetek is ott van az elfogadott nevezések között.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#36
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Nevezés: az xcmaraton@xcmaraton.sk e-mail címrõl már visszajeleztek a nevezésünkrõl, szlovákul :( A lényeg, hogy nevezés elfogadva, még kaptunk jelszót is, majd kipróbálom az oldalon. Biztos mindent érteni fogok...

#37
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Jött válasz a szervezõktõl:

Külföldi versenyzõk a helyszínen fizetnek. 9:30kor

#38
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Azt hiszem már minden lényegeset leírtak. A 2004-es elsõn még ingyenes nevezés is volt. A nevezési listán majd látjátok kinek van elfogadott nevezése.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#39
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Én elküldtem a nevezésem mind2 címre, ha válaszolnak, szólok.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#40
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

Nem kell a pénzt utalni ki lehet ott is fizetni a helyszinen majd,mert macerás az utalás. Eddig én mikor voltam szlovák versenyen tavaly Tátra Kassa idén Tátra,helyszinen fizettem semmi gond nem volt.Az augusztus 31.dátum a regisztrálásra vonatkozik,és ajándék pólót kapsz,utánna is nevezhetsz csak nem jár póló ugy tudom.Ha szeretnétek nevezni ide irjatok a srác magyarul tud és fog válaszolni nekem is megtette.Cim vzemancik@stonline.sk


Köszi elküldtem a levelet oda is. A pólóról kár lenne lecsúszni. :(