Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

8. Kona Kerékpáros Találkozó és Fesztivál | 2008. július 24-27.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#1
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
....méghogy a fórumból, senkivel nem futottatok össznye...ejj-ejj :)

....igen furcsa volt, így társrendezvényként müxeni, de jobb mintha nem is lett volna...a sörivó versenyt sajnálom, de majd jövõre, remélem többet tudunk nyújtani...

...a két világsztár a Fundango meredély láttán feladta a kûzdelmet az elit vizihullák versenyén, de Marci, Andris és Csík a legnagyobbak, persze csak a 11 éves Alex után :)))
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#2
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Naigen, a bringás programok kicsit szét voltak szórva. Zene viszont több és többféle volt. Más volt mint a tavalyi, de szerintem tuti volt! :)
Tuti képek rmx!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Én is megjelentem csüt estétõl vas reggelig. Bár én nem futottam össze a fórumról senkivel!? :(
Vegyes érzések keringenek bennem a tali miatt, de azért megérte. Bár most kevésbé a bringásokról szólt a dolog. :(

#4
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
én is csináltam pár képet, itt van egy kettõ:


Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

#5
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Feltöltött kép

o volt a legnagyobb!! :D

#6
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
http://picasaweb.goo...KonaBikeMeeting

N'joy...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#7
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

A fórumról csak Zsolóékkal futottam össze.

:cheers:

#8
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
A fórumról csak Zsolóékkal futottam össze. A többieket meg nem ismertem fel. de semmi ok az aggodalomra ittam mindenki egésségére.
Pozitívum hogy a konás kapun a szerdai esõben nem kellett 10 percnél tovább ázni és gyorsan bejutottunk
a dirtjump nagyon jóvolt. daren trükjei lenyûgöztek. eddig csak tévében láttam ilyeneket. a magyarok is jók voltak de a kissrác a 11 évével igazi klasszis!
a kona voterjump a 2005-öshöz képest semmi. nevetséges ahogyan az kivitelezve volt. jó nem egy fundangót vártam de azért egy ugorható jump lehetett volna...
az idõ nekem tökéletes. programot is találtam teccõt. megérte lemenni.
Képeket videót nem csináltam de ha van valakinek linkelheti ide is.

http://balatonefeszt...index.php?id=59

#9
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ejjha mekkorát zúgott a stinkys (hülyesisakos) arc..
Szabó Andrástól szépek voltak a backflipek, de a többiek is nagyon jók voltak! Szép volt a mai nap!


a 11 éves srácnak meg egy jóónagy E-Respect innen is!

#10
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Felröppent a hír, miszerint a rossz idõ miatt elmarad a Kona Találkozó. Ez nem igaz, rossz idõ esetén is meg lesz tartva! Hétvégére pedig jó idõt, napsütést jeleztek elõre...


Misu, rosszul adod elõ... rossz idõ esetén... és erre kéne rámozdulnia a népnek? Valahogy így inkább:
Az esõs idõnek köszönhetõen a Balatone és a Kona Fesztivál minden nõi résztvevõje automatikusan indul a vizespóló versenyen. Így nem tíz, hanem várhatóan háromezer versenyzõbõl lehet majd válogatni :D
Ausztria, Kenguruk földje!

#11
-Misu-

-Misu-

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás

...

Kiemelt hangsúllyal szerepelnek idén a sportprogramok, a megszokott bungee jumping, vizifoci, strandfoci és strandröplabda mellett Fundango Waterjump (snowboard), Velo.hu Waterjump (kerékpár), skatepark, triál/bmx bemutató, Kona dirtjump, ...


Történt egy kis változás vagy eleve hibásan írtam: nem Kona dirtjump, hanem Motorola dirtjump lesz, 100.000 forint pénznyereménnyel és tárgyi nyeremények is lesznek.

#12
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Ki jön a fesztiválra a fórumból? Kivel fogok találkozni? :D

Mi (talán)...

#13
-Misu-

-Misu-

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Felröppent a hír, miszerint a rossz idõ miatt elmarad a Kona Találkozó. Ez nem igaz, rossz idõ esetén is meg lesz tartva! Hétvégére pedig jó idõt, napsütést jeleztek elõre...

Néhány info az idõközben felmerült kérdésekre:


PROGRAMOK

A Balatone Fesztiválon 5 zenei színpadon kb. 120 fellépõt láthattok, többek között ott lesz Kowalsky meg a Vega, a Tankcsapda, Depresszió, Alvin és a Mókusok, Quimby, Pannonia Allstars Ska Orchestra (PASO), Irie Maffia, Bëlga, Kaukázus, 30Y, Zagar, Colorostar, Zion Train, Subscribe, Péterfy Bori Love Band, Mystery Gang, Besh o Drom, Palotai és még sokan mások.
Kiemelt hangsúllyal szerepelnek idén a sportprogramok, a megszokott bungee jumping, vizifoci, strandfoci és strandröplabda mellett Fundango Waterjump (snowboard), Velo.hu Waterjump (kerékpár), skatepark, triál/bmx bemutató, Kona dirtjump, autós kerékcsere verseny és quad park várják a sportolni vágyókat. Lehetõség nyílik a mountainboard kipróbálására is, a Kona Waterjumphoz kerékpárt biztosítunk, de hozhatod a sajátod is.
Lesz filmvetítés, DJ verseny és Badár Sándor is szórja majd a poénokat. További programok és információ: http://www.balatonefesztival.hu


BELÉPÕJEGYEK, JEGYRENDELÉS

A Kona Találkozóra (amely Balatone belépõ is egyben) még az elõvételi árnál is olcsóbban rendelhetsz kedvezményes jegyeket és bérleteket. A 3 napos bérlet csak 8.900 ft (egyébként 9.900, helyszínen 12.000), a napijegy 3.900 forintba kerül (4.300/5.000 helyett) és csak az X-Factor webshopban rendelhetõ. Rendelésre csak regisztrált felhasználóknak van lehetõségük, de 3 perc alatt Te is azzá válhatsz, az internetes áruház használate pedig szinte gyerekjáték. Az interneten leadott jegyrendelésrõl egy visszaigazoló e-mailt kapsz, amit majd be kell mutatni az árusító helyen, hogy kedvezményes belépõt tudj váltani. A jegyet a helyszínen lesz lehetõséged átvenni és fizetni is csak akkor kell, a külön erre a célra felállított Kona jegyárusító lakókocsinál.
(A webshop sajátosságaiból adódóan a rendelés véglegesítésénél a "Kiszállítás futárral - 1200 ft" opciót kell választani, de az a tétel nem kerül kiszámlázásra és a belépõ sem kézzel fogható, csak a visszaigazoló e-mailt kell kinyomtatni.)
http://webshop.xfactornet.hu


SZÁLLÁS, UTAZÁS

A fesztivál a Zánkai Ifjúsági Centrum (volt Úttörõtábor) területén lesz, ahová vonattal, busszal, autóval, motorral, kerékpárral, gyalog vagy hajóval is jöhetsz. A rendezvény ideje alatt a gyorsvonatok is megállnak Zánkafürdõ vasúti megállónál! Aki 3 napos bérlettel rendelkezik, ingyenesen sátrazhat a fesztivál területén és már a 0. napon, szerdán (07.23.) bemehet illetve lehetõség van a környezõ üdülõépületekben vagy Zánka környékén is szállást foglalni.


ÉS MÉG EGY KIS EXTRA...

Lesz Kona Shop, ahol a legújabb pólókat, ruhákat, ajándéktárgyakat és alkatrészeket veheted meg "jóárasított" árakon. Keresd a shopot a Viva színpad és az óriáscsúszda között! Lesz fordított árverés, ahol addig csökkennek a kerékpárok/vázak/alkatrészek árai, amíg valaki el nem viszi azokat. Megint lesz sörivó verseny és természetesen Kona szépségverseny is. Hozd el a bringád, mutasd meg mindenkinek!
Ha a Kona Találkozóra váltasz kedvezményes jegyet, az ugyanúgy érvényes a Balatone Fesztivál egészére, tehát szólj az ismerõsödnek, - még akkor is, ha nem bringás - hogy a konás belépõvel jöhet legolcsóbban Zánkára. Ja, és a debreceni lakosoknak nem kell belépõt fizetniük...

#14
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
holnap reggel indulok......
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#15
Big_Hand

Big_Hand

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás

Ki jön a fesztiválra a fórumból? Kivel fogok találkozni? :D

PÉZSÉ ha mész igyál a nevemben is egy sört . :)

#16
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
én, pénteken :)

#17
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Ki jön a fesztiválra a fórumból? Kivel fogok találkozni? :D

#18
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
nincs kombinált jegy, pont a két hozzászólással feljebi okok miatt...

két féle jegy lesz/van: 1napos (adott napon éjfélig tudsz benn lenni) és 3napos (kapunyitástól zárásig)

mindkét jegy kedvezményes áron elõrendelhetõ a webshop.factornet.hu oldalon... fizetni ráérsz a helyszínen...


PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#19
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Van egy olyan hogy kombinált bérlet ugye a feszt+maraton ! akkor a balaton régio maratont takarja vagy lesz még egy maraton ? !

szerintem egy postot(a tiedhez képwest) olvass vissza
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#20
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Van egy olyan hogy kombinált bérlet ugye a feszt+maraton ! akkor a balaton régio maratont takarja vagy lesz még egy maraton ? !

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu