Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Az idei Crosskovácsira végre ismét sikerült eljutnom, általában csak nevezni szoktam - de azt majdnem mindig, hogy támogassam a versenyt. Mégis csak az ország (szerintem) egyik legjobban megszervezett versenye, jó hanglattal, nyugati szintű rendezéssel.

A formám idén egyelőre nem az igazi, engem is megviselt a Covid és a körülötte zajló hercehurca egyaránt. OB is volt egyben, de mivel licenszem nincsen és nem is volt soha, én csak fun ride-ra vettem a figurát. Elejétől a végéig így élvezetes volt, nagyon élveztem, külön köszönet a szervezőknek!

 

Nem is értem, miért nem jönnek ide többen; továbbra is csak ajánlani tudom Crosskovácsit! wink.png


  • joshua kedveli ezt

#2
Grand9

Grand9

    újonc

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás

Sziasztok! Közép távú nevezést esetleg nem szeretne eladni  2021. évi versenyre?



#3
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
Hoppá, milyen igazad van! Olyan régen volt a rajt, hogy el is felejtettem.

#4
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Változatlanul profin megcsinált verseny. Jó meleg volt. Eddig fel sem tűnt, hogy ezen a pályán nincs 1 m aszfalt sem. Köszönet a szervezőknek!

Azért van, a rajtot követően!  :)



#5
embé

embé

    fórumtag

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Először sikerült eljutnom a versenyre, tényleg nagyon jó a pálya és a szervezés. A pályajelölés 5*, a mászások előtt jelzik, hogy mennyi a teteje (x km / y m szint). Annyi kő meg gyökér van narancssárgára fújva, hogy néha fura volt, ha nem volt jelölés. 🙂
A végén a kulacsosztás teszett: ajándékkulacsot feltöltve kaptuk, víz, izo, mg vagy multivitamin pezsitabi variánssal. Slagos bringamosó kb 20 fejjel (ez a vízvételi lehetőség is), zuhanyzó (toitoi box-os), sátras büfé. Egy gulyást azért ettem volna... 😉
Frissítőpontokon olyan pörgés volt, csak lestem: kulacsot kezemből kikapja, nyit, másik tölt, vissza, mennyé'! Tiszta F1.😎

zscs, gratula a dobogóhoz!

#6
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Pályabiztosítás, jelölés, szervezés 10/10!

Borzasztóan meleg volt persze, nekem itt jött ki, hogy idén még nem tekertem melegben, edzeni pedig hajnalban edzek, maximum 15-20 fokokban... Így hát 2 óra tekerés után elment minden erőm, csak a pulzusom maradt az egekben, alig bírtam a hosszún bevánszorogni a célba. De hát ez ilyen! :)

 

Ettől függetlenül élvezetes verseny volt, a viszonylag nagy szint ellenére a pálya nagyon gyors, a hosszútáv végén az épített rész szuper, jó nagyokat lehetett repkedni - pláne végén a két kisebb katlan az nagyon ott van a szeren! ;)

 

Hja, és a dobogósok tök jó cuccokat kaptak az érem mellé, például egy szlovák versenyre nevezést (Horal), pólót, napszemüveget és pezsgőt. :)



#7
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Változatlanul profin megcsinált verseny. Jó meleg volt. Eddig fel sem tűnt, hogy ezen a pályán nincs 1 m aszfalt sem. Köszönet a szervezőknek!


  • zeezoltano és zscs kedveli ezt

#8
Keyoke

Keyoke

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Sziasztok!

 

Kérem akinek van, tegyen fel egy középtáv GPX fájlt!

Előre is köszi.

 

Üdv,

Attila



#9
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Egy pár szó a pályáról:hetek óta takarítjuk már,folyamatosan nyírjuk a füvet.Most a pálya készültsége kb. 95%-os,a többi takarítást csak csütörtökön  és pénteken fejezzük be.

 

 Köszönjük Paul a munkátokat és a kiváló kommunikációt is!

 

G.



#10
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Egy pár szó a pályáról:hetek óta takarítjuk már,folyamatosan nyírjuk a füvet.Most a pálya készültsége kb. 95%-os,a többi takarítást csak csütörtökön  és pénteken fejezzük be.

A felvezető körben jó nagy szakaszt leszórtunk kő zúzalékkal és hosszabb lett 100 m-rel aminek a végén lesz egy hajtű kanyar.A teljes pálya nagyon gyors lesz mert több helyen km-n át kőzúzalékkal lett javítva.A rövid távban egy helyen a Nagy-kopaszra felvezető panoráma kanyar után van egy mélyút ami nagyon meredek és köves. Ott a víz kimosott pár méteres szakaszt ahol nagyon nehéz tekerni.Megpróbáljuk még javítani mindenképp.A közép távon (+hosszú) a legrosszabb rész a Cseresznyés-völgybe (a hosszú 3 km-es mászás után jön) levezető kb.800 m-es szakasz lesz.Csak bakháton érdemes közlekedni és mindenképpen figyelmet érdemel a víz mosások miatt.Az új gyors javított utak:felvezető körben,a rövid és közép elválása után a közép kb.2 km,a Cseresznyés-völgy felvezető szakasz,az Anna-laki útig vezető szakasz 1,5 km-re.

A frissítőkön összesen fejenként 3,5 liter víz lesz kint.Amikor most letekertem 3 liter volt nálam és teljesen elfogyott.Szóval gondoljatok arra hogy kánikula várható.

Továbbá lesz izotóniás ital,szőlőcukor,csoki,pogácsa,szendvics,banán,alma.

A célban a bringa mosónál lesz külön ivóvíz kivezetés.

A hosszú távosok a felvezetőkörbe lévő 1 km-es trail szakaszt próbálják kicsit óvatosan letekerni,megismerni nehogy meglepetés érje őket.Utána még úgyis kétszer lejönnek rajta. Jelölni fogjuk  az ugratókat.

Ahol felkiáltó jel lesz a pályán ott figyeljetek mindenképp,nem véletlenül van kirakva.


  • zeezoltano kedveli ezt

#11
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás

Tudom nem könnyű kivitelezni,főleg a lányoknak/fiuknak sem/,de ilyen ragadós sárban egy másodpercre sem szabad lerakni a bringát a földre mert beragad a kerék! vinni kell vállon/én is így tettem/!



#12
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Tizennégy perctől a vendég marasztalós rész, ha egyszer nem volt elég! :-)

 

https://www.youtube....HCSOMaKlgv&t=0s



#13
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Volt olyan gumi, amivel nem volt küzdelmes a sár?

Elengedtem pár év®e a versenyezgetést, sőt kábé a bringát is, de most újra előszedtem. Annyi eszem persze nem volt, hogy a 2.25-ös Ralph-Ron páros helyett felrakjam a pincében figyelő 2.1-es valamilyen speci külsőket, a Schwalbék meg nem meglepő módon tökéletesen alkalmatlanok voltak ezekre a körülményekre. :D

Nálatok hogy, milyen gumival ment a mókakacagás?



#14
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Koszonom!

#15
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sracok!

Irjatok mar mi lett a dobogo az OBn!!

Koszonom!

http://bikemag.hu/ma...n-bajnoki-cimek



A sebesség mindent megold.

 


#16
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sracok!

Irjatok mar mi lett a dobogo az OBn!!

Koszonom!

#17
CacheFinder

CacheFinder

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
  • LocationPécel

Hajrá minden indulónak!


CacheFinder módosította - 2018. június 09. - 12:11


#18
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sziasztok,

Erdeklodnek hogy holnap reggel Zuglobol indulva tudnek e csatlakozni kedves sporttarshoz?

Rovidtavon megyek vagyis utolso rajttal DE igazodom ha epp hosszutavos jelentkezne! :- ))

Koszonet!

Grig

#19
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Üdv bennszülöttek! Békés szándékkal jöttem :) ! Voltatok kinn a pályán? Esett sokat a héten? Van sár nagy?



#20
Zoltikov

Zoltikov

    vendég

  • fórumtag
  • 100 hozzászólás

Sziasztok!

Szóval, nevezést keresek eme jeles eseményre...

Üdv.