Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Please log in to reply
1710 replies to this topic

#1681
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts
Sziasztok! Érdeklõdni szeretnék, hogy "lassú" csapatnál kb. milyen tempóra lehet számítani, azaz kb. mennyi idõ alatt nyomjuk le 46 km-t (ennyi lesz, ha jól értem). Nem annyira magam miatt kérdem, de lehet, hogy a nejem is jönne, és õ csak idén kezdte újra a rendszeres(ebb) tekerést.
Köszi.

#1682
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts
Sziasztok! a rövid táv mennyire egyezik a 2005-ös útvonallal?

#1683
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 posts
Kb. mennyi idõ alatt menne körbe a két csapat? Sietek ugyan, de ha Natiék is haladnak azért, akkor inkább velük tartok

#1684
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 posts
Ötlet: a múltkor nem jutott eszembe, de a túrázós csoportnak tudom ajánlani, hogy tegyen egy 5 perces kitérõt a pátyi elágazáshoz (a Kopaszra mászás elõtt a hosszú, fehér kavicsos dózerúton kell végiggurulni az aszfaltig, majd ott 200m jobbra a mûúton), itt lakik egy zöldséges, és mindenféle friss gyümölcsöt, pl. epret árul.

Én vasárnap reggel szeretnék menni egy nagy kört, illetve valószínûleg kedd éjszaka egy kicsit (középtávos levágást, HHH - Solymár - Zsíroshegy útvonalon megközelítve), aki nem unja még a körözést, csatlakozhat :-)

#1685
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts
Mivel az éjszakai tekerés elmarad,így mind a két csapat 10:00-kor indul!

#1686
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 posts
Én is csatlakoznék. Van valaki aki a János kórház felõl menne? Mert akkor ott találkozhatnánk.
A keró legyen veletek!

#1687
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts
Szerintem az éjszakai tekerésünk elhalasztva és Lensver vezeti 10-kor a túratempós csoportot.
De mi lenne, ha Õt magát kérdeznétek meg?

#1688
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts
Kis változás a pályabejárással kapcsolatban!!

Sajnos a Lensver éjszakai tekerésen van pénteken ezért õ csak 12:00-kor szeretne elindulni!

Nagyon sok versenyzõ szeretne jönni de õk folyamatosan akarnak haladni.
Ha sikerül találni valakit aki esetleg 10:00-kor indulna akkor azt jelzem majd.

FIGYELJÉTEK A FÓRUMOT AZ IDÕPONT MIATT!!!

#1689
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Kicsit késõbbi indulásról nem lehetne szó? A 10 kicsit zorkó a "Megye" túlfelérõl. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1690
zoltan.dobai

zoltan.dobai

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
köszi az infot. szombat reggel ott leszek 10kor én is. üdv DZ

#1691
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts
Szombaton pályabejárás!!
Indulás és találkozó 10:00-kor a kis kápolnánál.
Most is úgy szeretnénk csinálni hogy két külön csapat menne( a másikat Lensver vezeti),egy haladósabb és egy túrázósabb.

#1692
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Fuvart keresek Nagykovácsi versenyre csak oda Óbudáról :D

#1693
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 posts
Elég az, csak nem közvetlenül a képet kell jobb gombbal lementeni, hanem a jobb oldalsó Fotó letöltése linkre kattintva, úgy 1536×1600 képpont lesz

#1694
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts

Az aláírásomban vannak a szintrajzok.A térképet mentsd le és akkor már tudod nagyítani.(ha nem megfelelelõ a minõsége akkor elküldöm e-mailban)



Szia,
Fel tudnád rakni nagyobb méretben is a térképet, mert a jelenlegi változat sajnos nem elégséges a nagyításhoz. Amennyiben ez nem lehetséges, akkor elküldenéd nekem privátban az orby@freemail.címre.

Elõre is köszi,
OrBy

#1695
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Nekem is tetszett a hõség ellenére a pályabejárás.

Nagyon felkészült csapatunk volt :P
Nekem az SPD cipõbõl veszett el a az 1ik csavar -élvezetes volt a tekerés-, Csillának elõször láncszakadása volt, majd egy váltópapucs törése. Vizzel a lassab társaság nem nagyon volt eleresztve, s kaját sem mindenki pakolt el :D



Era: a GPS tracket majd el tudod küldeni nekem? Elõre is köszi

#1696
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 posts
Tényleg nagyon jó, végig tekerhetõ, a pályát jelzõ nyilak is szinte mindenhol a helyükön vannak. Van néhány murvás lefelé ahol figyelni kell, de egyébként a legtöbb lefelé elég gyors :)

Kacsa ma sajna hozzánõtt a bringájához, volt egy váltótörés is (láncszakadással), amúgy szép nap volt :) Köszi Paul & Era

#1697
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 posts
Szuper a pálya!:clap:
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#1698
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 posts
Akkor holnap találkozunk! :)
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#1699
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts
A rövidpálya ugyan az lesz mint tavaly.A pályabejáráson a felvezetökört(6,2 km) és a nagy kört tekerjük le.A rövid illetve a középtáv átvágásait csak megmutatom hogy hol vannak.
Egyébként ma kitakaritottuk az egész pályát.a belógó ágakat mindenhol levágtuk,az utakat kisepertük,a füvet levágtuk és a irányító piros nyílakat felfújtuk a fákra (csak az utkeresztezödésekben).
Era egy lassab csoportal fog tekerni,tölünk függetlenül,szintén 10.00-kor.

#1700
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
era, ha jól olvastam akkor lesz egy lassabb csapat is a bejarason, ugye? mar aki leszakad.. :D

kis Kapolnat könnyû megtalálni gondolom.

Akkor az idõpont maradt 10?