Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Specialized Maraton | Szilvásvárad

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3191 hozzászólás a témában

#3121
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Mondjuk azért, mert ha 120 kilómétert mész a Bükkben, akkor hagy ne kelljen már elõzgetni a népet. Nyilván van egy réteg közép és rövidtávon is, aki küldi, de azért a többségre ez nem jellemzõ. És igenis legyen már privilégizált a hivatalos versenytáv.


az eggyütt rajt sehogyse lehet jó vkinek mindig szivás valaki meg ezért nyer meg 1 pl rövidtávot mert a kategóriájába aki indult az 1100ként rajtolt és 15 perc hátrány már a rajtnál

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#3122
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mondjuk azért, mert ha 120 kilómétert mész a Bükkben, akkor hagy ne kelljen már elõzgetni a népet. Nyilván van egy réteg közép és rövidtávon is, aki küldi, de azért a többségre ez nem jellemzõ. És igenis legyen már privilégizált a hivatalos versenytáv.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3123
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Azt nem értem miért kell a hosszutávosokat elöreszolitani ? mikor a középen meegy elég sok elite és a rövidtávosok meg nyélen lökik végig(már aki) és az elején bekezdenek a hoszutáv meg nem ott döl el elsö 10km szinte csak beszélgetnek !

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#3124
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
nekem az 1,;)

#3125
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás

néztem a rövidtáv szintrajzát... mondhatni végig mászás... majd egy 9km- es lejtõ... durva lesz;)

Az eleje aszfaltos mászás, aztán köves mászás, aztán mászás, majd lejtõ, megint mászás és a vége télleg lefele ami a csövön kifér, száraz idõben naggyon haladós.....

A tömegrajthoz csak annyit, hogy ha lesz "fire" akkor jó :)
ez lesz a 6. szilvásmaratonom :)

#3126
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ááá, szerencsére ez azért elég ritka. A "ne haragudj, el tudsz engedni" kérdésre 100-ból egyszer van csak bunkózás, ami azért jó arány. Mondjuk mindentõl függetlenül, kategóriarajt nagyon jó lenne.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3127
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Dante azt sérelmezi. hogy némely versenyen a nála lassabb bringások "beküldték" a susnyásba Õt, némi kötõszavas mondatszerkezet kíséretében. :(
De Õ jó gyerek és szótfogadott, majd a dzsindzsában lesprintelte õket! :D
Düledtek a szemek!

#3128
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Inkább a tekerõk szoktak bunkók lenni a "nem elengedésben", a tolósok kevésbé. :chin:

Mivel nekik sokkal nehezebb elengedni téged...


A sebesség mindent megold.

 


#3129
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Tekerni kel, akkor félreállnak.
Tekerni kell, és legfeljebb fellököd. ;)


Ecsém, azért ki az, aki elõled nem ugrik félre. :D Vak, vagy hülye. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3130
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
szilváson szvsz a gond a tömegrajttal, hogy -bár látványos, ahogy az úton végig bringások vannak- ha jó idõ van, akkor népszerû családi program, ellenben szûk a kiengedõ keresztmetszete a stadionnak (a kapuban nem fér el 4-5 bringásnál több), ha meg rossz, akkor meg a latyakos sár miatt nem lehet egybõl kirobbanni a stadionból. utána az aszfalton meg van elég hely, általában az út szélén rendesen lehet haladni, fõleg, ha összeálltok páran, akik erõsebbek. az aszfaltos mászáson simán lehet alázni, de akkor nagyon igyekeznie az embernek, hogy utána a meredekebb erdei részen ne kelljen a mókuskerekes izmozás közben üvöltöznie a pálya közepén tolókra...

#3131
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Tekerni kel, akkor félreállnak.
Tekerni kell, és legfeljebb fellököd. ;)
Túl sok a rinya, 1400 emberbõl mindig jut jó is rossz is.

#3132
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mondjuk, ezt a beállnak tolni és nem lehet haladni dumát én sosem értettem. Engem mindig, s tényleg mindig elengedtek, amikor a mezõny utáneredtem, mondjuk egy rajtot követõ defekt után - simán feltekertem 400 ember között. Inkább a tekerõk szoktak bunkók lenni a "nem elengedésben", a tolósok kevésbé. :chin:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3133
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Sosem érek oda idõben. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3134
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Én meg idén is majd gondolom idén is az 1200. helyrõl indulhatok, pont azért, mert meglehetõsen sokan állnak be "pofátlanul" az elsõ 300-ba, s majd megelõzök 1150 embert az elsõ emelkedõn. :P Az a szomorú, hogy olyanokat is nyomtam már le (bõven), akiket meg beszólítanak, hogy is van ez?


Állj be te is elõre. Én csak ezért rajt elõtt kb 20perccel már befejezem a bemelegítést és beállok. Mindig tudom, hogy hol a helyem a mezõnyben, most itt van.


A sebesség mindent megold.

 


#3135
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Idén pofátlanul be fogok állni az elsõ 300ba. :D


Én meg idén is majd gondolom idén is az 1200. helyrõl indulhatok, pont azért, mert meglehetõen sokan állnak be "pofátlanul" az elsõ 300-ba, s majd megelõzök 1150 embert az elsõ emelkedõn. :P Az a szomorú, hogy olyanokat is nyomtam már le (bõven), akiket meg beszólítanak, hogy is van ez?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3136
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
egyébként tényleg kegyetlen szar az a tömegrajt. a hátulról rajtoloknak simán 10 perc mire kiküszködi magát a focipálya bejárati kapujáig.

#3137
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Mellesleg kinek és miért jó ez a tömegrajt dolog? Mert hogy nekünk indulóknak nem jó az biztos...

Egyszer kell felvezetni a mezõnyt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#3138
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Idén pofátlanul be fogok állni az elsõ 300ba. :D


A sebesség mindent megold.

 


#3139
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Pontosan, ahogy Rémhöri mondja.
Ez olyan marketing szarság csak, amúgy nekünk bringásoknak egy rémálom. Tavaly is azért kellett rimánkodnom az öreg kaporszakállúhoz, hogy csak addig ne essek el, amíg a lovas pályáról kikeveredünk.

#3140
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Mert jól néz ki hogy mindenki együtt megy :)
Azért nem jó csak hogy együtt megy mindenki, mert nem látni hogy ki az ellenfél :)

Annyira meg nem erõsek az "elejénmegnyomommajdutánatolom" emberek hogy az elejével tudjanak menni :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala