Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Csocsós stuffz tali

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10 hozzászólás a témában

#1
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Fiatal vagy meg.
Major a fo bmft mezes, es nem csocsozik tul jol :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Major õ kicsoda? ez a srác vezetékneve vagy becenév? (csak mert van egy ismerõsõm, Major vezetéknévvel és õ nagyon jó csocsós..)

#3
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Szigszalag nem jo, mert egyreszt csuszik, nem szivja el a nedvesseget, es nem ragad elegge, hogy tartosan ott maradjon a grip, raadasul minden leszedes utan uj szalagot kene vagnod, mert a regi mar nem ragad vissza.
Belso a legjobb. En eloszor feldobom belulre a rudra a belsot, aztan kivulrol befele feltekerem a gripet, majd lezarom a gumival, ennyi.

Jut eszembe, aprilis elso szerdajan ( asszem jovo heten ) lesz egy kis buli csocso verseny a Kamraban, abszolut amator szint. Nevezes ingyenes, elso harom kap nyeremenyt ( fogyasztas ).
Ha van kedvetek gyertek el. Ugy emlekszem 5 korul szokott kezdodni, de erdemes elotte odamenni kicsit jatszani :)
Mi is megyunk Major kollegaval.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#4
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Aha nagyon jó.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#5
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
köszi a választ. :)

Babolat markolat van a teniszütõmön, az nekem is szimpatikus, majd veszek olyat, láttam itt az ósánban olcsóért...aztán meglátom. a biciklibelsõ arra szolgál, hogy lefogja a grip vékonyabbik végét kb úgy, mint a ragasztó? tehát ráhúzod, és pont rászorul? (én sima szigszalagban gondolkoztam..)

#6
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Vole, meg aki ért hozzá:

milyen gripet érdemes venni? néztem a teniszütõgripeket, de azoknak a belsején végig van egy ilyen ragasztócsík...

illetve az jelent valamit, ha egy csatár egy "100%, hogy gól lesz" snake/pin elõtt a bal kezét az 5ös sorról az asztal szélére teszi? vagy ez csak ilyen jelzés, hogy ~"lekopogom ,hogy gól lesz..."?


Mindegy milyet veszel, nekem ami bejott, az bal kezre a Babolat fekete ( Hervisben lehet kapni, 3db -os dobozban, 2500 korul van ) jobb kezre pedig egy vekonyabb, tapadosabb Wilson, ha jol emlekszem a Decathlonban vettem. Letezik direkt csocsos grip, ami lenyegeben ugyan az mint a teniszes grip, csak nemelyik extra tapados ( problatam, nekem nem tetszett, mindegyik tul vastag ). Ragaszto csik ezeken nincs, csak a vekony vegen egy egeszen kicsi, de az nem er semmit. Bicikli belsot kell szeletelni, az pont jo ra.

Ha loves elott leveszi a kezet a csatar a kozepso sorrol, az semmi mas, csak nagykepuseg ( ilyen meg a felrenezes is ;) ). Amugy olyan nincs hogy 100% -os gol, csak ha bena a kapus. Veletlenul is ki lehet fogni a legjobb snake -et vagy huzot is.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#7
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Vole, meg aki ért hozzá:

milyen gripet érdemes venni? néztem a teniszütõgripeket, de azoknak a belsején végig van egy ilyen ragasztócsík...

illetve az jelent valamit, ha egy csatár egy "100%, hogy gól lesz" snake/pin elõtt a bal kezét az 5ös sorról az asztal szélére teszi? vagy ez csak ilyen jelzés, hogy ~"lekopogom ,hogy gól lesz..."?

#8
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Holnap ( szerdan ) ugy nez ki lent leszunk Major kollegaval a Kamraban. Ha valakinek lenne kedve csocsozni, jojjon batran :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#9
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nekem? Pfff... ha pesten jarsz es nagyon ki akarsz kapni valakitol akkor szolj ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#10
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
szerencséd, hogy nem vagyok fõvárosi:)

#11
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Felmerult korabban az uzenofalon, hogy lenne igeny egy jo kis csocsos estere, ahol kiderulne ki mit nem tud :)

A hely neve ahol a talalkozot tarthatnak: Kamra ( www.kamraklub.hu )
Konnyen megkozelitheto, hetkoznap kevesen vannak, szerdankent elozene, csutortokon Dj -k kevernek normal disco zenet, jo kajak vannak, olcso minden, jok a koktelok, elhanyagolhato a fust es ami a legfontosabb, van egy Garlando Olimpic Baerenhertz labdakkal :)

Mar csak egy idopontot kell talalni.
Lehet hogy kozeli, de mondjuk a mostani szerda vagy csutortok kinek jo?
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!