Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DT Swiss

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

#21
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az en villam is detto ugyanigy nez ki. az hogy tapados vagy nem azt passzolom, de ha kivul ugyanigy nez ki akkor ugyanannyira NEM kolbasz mint az en XMC-m.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#22
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
amit én próbáltam az 100mm-es gyorszáras volt....de ijesztõen régi sid kategória volt ....

mostani DT-t nem tudom, de egyébként már nem sok mindenben egyeznek meg, az h akkora szimi kell bele az sem jelenti hogy ugyanaz lenne a láb....de még ha az is, tökmindegy mert a DT jol mozog a Pace meg szarul...:) a lényegen nem változtat

#23
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Erre a kolbász dologra azért kíváncsi lennék, mert nekem dettó ilyen kinézetû villám van (EXC150), ugyanígy 20-as tengellyel, karbon lábbal, IS konzollal és semmiképp nem nevezném kolbásznak. Bár az enyém levegõs, de a csillapítórésze szinte egy az egyben egy nyílt olajos Fox. Meg merem kockáztatni, hogy ennek az alkatrészei (persely, tömítések, etc.) kompatibilisek a régebbi típusú DT-vel. Kísérteties a hasonlóság :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#24
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Egy régebbit meg kissebbet....tapadnak, télen szart se mozognak...meg csomót lehet rájuk kötni...meg a jóisten sem tud hozzá adni egy akarmit se ha bedöglik....
Ez már volt eladó egyszer, akkor se kellett a kutyának se...Rob is írt róluk annó, hogy nem jók. Ellenben az uj DT-k nagyon jók.

#25
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

fos...


köszönjük az építõ jellegû hozzászólásod maggi :D
mégis mi vele a gond? próbáltál már ilyet?

#26
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
fos...

#27
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró: Pace RC 40 Fighter

errõl a villáról kinek mi a véleménye tapasztalata, mert elég keveset találtam róla??!! köszi

#28
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás

Egyet kell értsek tamaskaval. Nekem volt Fox-om, de ha újra választanom kellene, akkor is a DT mellé tenném le a voksomat. A Launch Control-os beültethetõség messze a legjobb megoldás, amit valaha is láttam. Nem kell tekergetni, nem kell leszállni a keróról, egyszerûen lenyomsz egy kart, beülteted, amikor felértél az emelkedõ tetejére, akkor még le se kell nyúlnod, hogy visszaoldjon a villa, elég odakoccantani a kereket a talajhoz. Ez egy baromi kényelmes dolog. Ráadásul kíváncsiságból, meg olajcsere miatt szétbontottuk és belülrõl egyszerû mint egy faék, olajcserét/takarítást simán megcsinálod otthon. Semmi bonyolult dolog nincs benne, egyszerû és jó :)

Van valahol hozzá valami service manual? én sehol nem találtam. milyen szerszámmal szedtétek szét? A tetején valami olyan csavar van amit még soha nem láttam, alján meg csak a csavar negyedéhez lehet hozzáférni és így nem tudom kicsavarni :(
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#29
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Dave: végül is nem titok, nekem vámmal, postával, mindennel együtt volt 107e ez az EXC. :) Érdemes nézelõdni ebay-en, más fórumok hirdetõ rovataiban, itt-ott, mindenfelé, sose lehet tudni, hogy mit talál az ember :)


radarozok aktívan,...

#30
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Dave: végül is nem titok, nekem vámmal, postával, mindennel együtt volt 107e ez az EXC. :) Érdemes nézelõdni ebay-en, más fórumok hirdetõ rovataiban, itt-ott, mindenfelé, sose lehet tudni, hogy mit talál az ember :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#31
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Mof engem is beleszerelmesített.... bár pénzem nagyon nincs rá... villacsere aktuális ugyan, de max 100e amit ki tudok rá sajtolni... :/
Nekem elég lenne az exm is, annyi a különbség hogy annak magnézium a lába...
Epyc, ha megunnád esetleg tavaszra jelezd elõre :D

#32
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Becsúszók fekete bevonata mennyire tartós, mit tapasztaltatok, mennyi az a km, ami után látszik már a kopás? Gondolom simán bír 8e-10e km-t (vagy inkább a dupláját), ha rendesen cserélve van az olaj, satöbbi.


Én sem újonnan vettem a villát (bár, ez nem látszik rajta), 2008-as kiadású, azóta futott pár kilómétert, de semmi kopás nincs rajta. Szerintem eléggé tartós ez a bevonat.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#33
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Becsúszók fekete bevonata mennyire tartós, mit tapasztaltatok, mennyi az a km, ami után látszik már a kopás? Gondolom simán bír 8e-10e km-t (vagy inkább a dupláját), ha rendesen cserélve van az olaj, satöbbi. Nálam a Talas jövõre szerintem repül a bicajomból - jó meg minden, de nem szimpatikus a 100-120-140-es útállítás, a DT-féle sokkal jobb lenne. Meg valahogy nem az igazi... (Lehet, hogy megmosolyogtok, de egy RST Titan qr15 Air-en elgondolkoztam már egyszer a Talas helyett, még úgy is, hogy nincs útállítás benne. 310 EUR volt egyik német webshopban, zsírúj.)
Kár, hogy aranyárban van ez a DT EXC/EXM széria is, akárcsak a Fox Float/Talas meg a Magura Thor-ok... :/

#34
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Tam, Anris! jelentkezett már bármiféle kellemetlenség a villáknál? szemezek egy exc 150nel, amit pofátlanul olcsón kínálnak..

bátran ugorj neki! ;)
nekem most újra a fox van a gépben, de a dt-t akarom vissza!
fogok is majd venni!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#35
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Egyet kell értsek tamaskaval. Nekem volt Fox-om, de ha újra választanom kellene, akkor is a DT mellé tenném le a voksomat. A Launch Control-os beültethetõség messze a legjobb megoldás, amit valaha is láttam. Nem kell tekergetni, nem kell leszállni a keróról, egyszerûen lenyomsz egy kart, beülteted, amikor felértél az emelkedõ tetejére, akkor még le se kell nyúlnod, hogy visszaoldjon a villa, elég odakoccantani a kereket a talajhoz. Ez egy baromi kényelmes dolog. Ráadásul kíváncsiságból, meg olajcsere miatt szétbontottuk és belülrõl egyszerû mint egy faék, olajcserét/takarítást simán megcsinálod otthon. Semmi bonyolult dolog nincs benne, egyszerû és jó :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#36
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem a legjobb villa amit valaha szerencsem volt hasznalni. Foxom nem volt, de szerintem most mar nem is lesz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#37
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
ó.. a bordó enduro: ) a tiéd még qr20as ha jól emlékszem. amit nézegetek 2009es(qr15), boltból. most azonnal megvenném, csupán a vanillámtól kell megszabadulnom így hirtelen..

#38
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
mof: történetesen nekem is egy EXC 150-em van. Nekem eddig semmi kellemetlenségem nem volt vele. Ha egy exkluzív és kib*szott jó vella kell, akkor vedd meg bátran :) Milyen évjáratú?

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#39
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Tam, Anris! jelentkezett már bármiféle kellemetlenség a villáknál? szemezek egy exc 150nel, amit pofátlanul olcsón kínálnak..

#40
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Sziasztok! Eladásra kínálnak nekem egy EX 200 rugóstagot.Légyszíves írjatok karbantartásával,szervízelésével kapcsolatban.Elõre is köszönöm.