Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XI. Mátra Maraton | Sástó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2581 hozzászólás a témában

#361
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Ezt egyszerűen nem hiszem el! :-O

Mármint azt, hogy indulnak, nem azt, hogy ilyet láttál.

... üdvözlöm a villanybiciklivel induló sporttársakat is.. Még több nem odavaló suttyót az erdőbe!

 



#362
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Én nem is  láttam ,tán csak egyet..najó ahhoz túl elől voltam.

Szerintem egyre többen használnak tömlő nélküli rendszert,ill. fujják föl 3 Bar fölé

 

Pedig elég sokan eldefekteltek... És többen is tolós-rongyos kerékkel sétáltak az út szélén (egy szegény srác még fél négy felé a 25-ös aszfalton a szakadó esőben járta az El Camino-t...) feltételezem ők mind tubless-szel mentek. Biztosan jó vele menni, de ha így szétmegy, akkor gatya. :angry:  Meg séta... :wacko:

A 3 bar fölötti nyomás = "biorezonanciás végtagkezelés" :D



#363
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

A szemetet erdőben eldobáló pöcsök mellett üdvözlöm a villanybiciklivel induló sporttársakat is.. Még több nem odavaló suttyót az erdőbe!

 


krisssz módosította - 2014. szeptember 01. - 10:55


#364
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

A pálya olyan "mátrás" volt, nem szívem csücske a sok kő, de legalább nem unatkozott az ember. Viszont sokkal kevesebb defektet láttam, mint máskor, vajon ezt mi okozhatta? Cserébe kulacshegyek mindenfelé, én már Kékesen elhagytam a sajátom (ezt valahogy vissza lehet vajon kapni? Idén már a negyedik elvesző kulacs, kezd sok lenni).

 

 

Én nem is  láttam ,tán csak egyet..najó ahhoz túl elől voltam.

Szerintem egyre többen használnak tömlő nélküli rendszert,ill. fujják föl 3 Bar fölé


Team Heavy Pedál Szeged

#365
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

2014-es eredmények itt: http://velo.hu/matra...dmenylista.html

 

A hivatalos meg továbbra is a Tempo Sport oldalán: http://temposport.hu/?menu=eredmenyek , a legalján van a Mátra Maraton.


LGee


#366
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Áprilisban kezdtem az évet a nyolcórással, eltört a nyergem (de szerencsére be tudtam fejezni a versenyt). Jött a Duna, megint nyereg törik (most egy másik), Szentlászlótól csak országúti gurulás. És mi történt a Mátrában???

Nem, most nem a nyereg, "csak" a nyeregcső... Gyorsan megtanítottam a környéken élő fűnek-fának-bogárnak pár szakkifejezést... :D :D :D

A szalagkorlát-átkeléstől kezdve 10 centivel betolt nyereggel, gyakorlatilag gugolva tekertem végig, azt hittem besz.rok. :(

A pálya olyan "mátrás" volt, nem szívem csücske a sok kő, de legalább nem unatkozott az ember. Viszont sokkal kevesebb defektet láttam, mint máskor, vajon ezt mi okozhatta? Cserébe kulacshegyek mindenfelé, én már Kékesen elhagytam a sajátom (ezt valahogy vissza lehet vajon kapni? Idén már a negyedik elvesző kulacs, kezd sok lenni).

 

Összefoglalva, jó volt, jól esett!



#367
milan

milan

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

2014-es eredmények itt: http://velo.hu/matra...dmenylista.html


"Az esemenyek sodraban nehezen ertelmezheto modon helyzetbe kerult..." - Matusz Krisztian

#368
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Zseniális volt a pálya, gyors, jó sok technikás rész föl és le is, köszönjük! Jó állapotban is volt, nem laza de csak nagyon ritkán pocsolyás/csúszós, annak ellenére hogy a célegyenesben már rendesen görcsöltem jóval könnyebb volt feltekerni az Oxigén parkban a rámpára mint előző években :)

 

Nagyon remélem jövőre a változásokat megtartják (középtáv), ez így tökéletes volt.


  • Chicken kedveli ezt

#369
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nem arra kellett, látni szerettem volna egy rendes szintrajzot. 

Azért ne kövesd meredten a navit, tudod változott idén a pálya! :)



#370
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

köszönöm, megvan már, de ezt is elrakom. 

Azért ne kövesd meredten a navit, tudod változott idén a pálya! :)



#371
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

köszönöm, megvan már, de ezt is elrakom. 



#372
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

Last Minute utazási ajánlatunk! Közvetlen járat indul Budapest, Rákoscsaba - Oxygen Adrenalin viszonylatban. Indulás 7:50. Helyek száma: 1 fő + 1 gép. Ha érdekel hívj még most este bármeddig, amíg be vagyok kapcsolva: Hetven 310 nyolvanhatnegyvenöt



#373
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás

Középtáv tracketek van tavalyról?

Ami a vuelta oldalán van, nálam nem megy.

Ha még nem késő:  https://www.dropbox....13-9-1.gpx?dl=0



#374
tsuby

tsuby

    újonc

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Sziasztok! Valakinél volna esetleg szabad hely holnap reggel? Betársulnék utazásba a bringámmal Pestről.

 70/943-4708 Köszi! 



#375
Pekipema

Pekipema

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Miért csak gyalog járható a hurok?Mert én ahogy láttam/hétvégén/ a felfelé rész/elég hosszan/ igen köves ott sár nem nagyon tud lenni.

Ez egy új szakasz, lent a pataknál nem megy ki a Görgői útra, hanem balra a patakon átmegy a zöld négyzeten (azonnal emelkedik) és folytatódik a zöld kereszten a Vörösmarty túristaház felé, azaz a 2. frissítőig.  B)



#376
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás

Miért csak gyalog járható a hurok?Mert én ahogy láttam/hétvégén/ a felfelé rész/elég hosszan/ igen köves ott sár nem nagyon tud lenni.


joshua módosította - 2014. augusztus 29. - 22:14


#377
Pekipema

Pekipema

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Most már itt megkeresheted:

http://www.vuelta.hu...vonal_natur.jpg

et

A Rudolftanya utáni kanyargósról kimegyünk a 24-esre, az aszfalton megyünk fel a galyai út kereszteződéséhez.

A térkép szerint a Vörösmarty előtti hurok is rövidült, nem megyünk ki a Görgőbikki útra, előbb felkanyarodunk valahol.

Köszi az infót.

Ismerősöm bejárta ma is a szakaszt. Rudoftanyáról a szokásos úton megyünk fel a nyergen, de a felénél elmegy jobbra a 24 főútra, így kimarad a húzós felfelemenet utolsó része, valamint a lejtmenet a parádi elágazóhoz.

Az új hurok pedig a víztárazónál csak gyalog járható... :((


Pekipema módosította - 2014. augusztus 29. - 21:48


#378
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás

Sziasztok!

Középtáv ff. master 2. nevezés eladó.4000ft-ért

Érd. telefonon 20/9809ötötkettő


Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#379
Nyufi07

Nyufi07

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok
Master 1 középtáv nevezés eladó 5000 Ft
Tel: 303485964

#380
Morph

Morph

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

Sziasztok,

 

Kár, hogy a topik valóban kezd apróhirdetővé válni, de sajnos nekem is csatlakoznom kell.

 

Egy Master1 középtávos nevezésem vált eladóvá nekem is (4500,-)

 

zoltan.szikszai@bca.hu

Harminc-300-6639