Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XI. Mátra Maraton | Sástó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2581 hozzászólás a témában

#21
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás



#22
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Egyébként ezen a versenyen tömeges lerövidítések voltak a veszélyessé váló időjárás miatt és ott rögtön chip nélkül engedték tovább a cél felé a kihűlt versenyzőket.

Ez nyilván a legjobb megoldás, de nem minden esetben járnak el így ...



#23
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Kicsit felpörgetjük ezt a fórumot... :- )

 

Egy olyan anomáliát vettem észre az eredmény listában amit szeretnék megosztani.

 

Többekkel együtt haladtunk a mezőny utolsó negyedében a közép távon és végül konkrétan 2 srácot tudtam azonosítani az eredménylista és célfotók alapján akiket tuti megelőztem az utolsó itatón ahol a dobos is volt. Innentől biztos, hogy mögöttem kellett jönniük. DE a listán vagy 15 perccel előttem szerepelnek.

 

Vagyis onnan attól a frissítőtől a közép és rövid táv 2 különböző irányba ment és ha ők a röviden mentek tovább akkor  beérhettek előttem, csakhogy a listán miért nem DSQ vagy egyéb?

 

Pedig szerintem volt egy chip szőnyeg valahol a távok elválása körül.

 

Ti nem vettetek észre ilyet?

 

Üdv: Grig

Sziasztok!

 

Nem itt fordult elő de megtörtént eset a következő.

Hosszútáv. ítéletidő... a mezőny fele feladta.

Nagy nehezen elértem a limitpontot pont az utolsó percekben.

Végigtekertem.

Utolsó lettem nyilván aki még a pályát teljesítette, erre a mai napig büszke vagyok mivel én bírtam a legtovább. :)

 

A következő versenyen mellém teker egy srác és meséli hogy végig mögöttem tekert egy 10-15 perccel a limit pontig.

Ott szóltak neki hogy most már a rövid úton menjen vissza... hát arra ment. Így nyilván előttem ért be.

De mivel a limit ponton lévők nem jelezték (vagy a jelzést nem rögzítették) hogy rövidített, az eredmény listában úgy szerepel mint aki rendesen végig tekerte.

Nyilván nem akart a srác "idegen tollakkal dicsekedni" ezért is mondta el.

 

Ilyen bizony simán előfordulhat bárkivel, aki akár azért mert elfáradt vagy mert úgy van kedve szól az integető srácnak hogy ok tudja hogy arra kellene menni de...és lerövidíti, csakhogy ha ezt nem regisztrálják, (vagy ha nem veszik figyelembe ha mégis jelzik), a listában nem jelenítik meg DNF-el vagy ha van időmérés a levágás pontján vagy előtte valami köztes idővel.

Akár ez is történhetett...



#24
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

 

Kepekbol csak a Bringasport (by Tufi) es a hivatalos (by Nutrixxion) kepeket lattam, illetve a facebookon Máhr Attila kepei is fenn vannak, de o javareszt a versenykozpontban fotozott.

 

Köszi LGee, megnézem!



#25
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

PS. en csak a hagyomany kedveert szoktam ide irni, mert nincs mas platform, a facebook lenyegeben halott vagy hasznalhatatlan ilyen celra (pl tobb evre visszatekinteni), a versenyzoi blogokat meg nem gyozi az ember egyesevel kovetni.

 

Kepekbol csak a Bringasport (by Tufi) es a hivatalos (by Nutrixxion) kepeket lattam, illetve a facebookon Máhr Attila kepei is fenn vannak, de o javareszt a versenykozpontban fotozott.


LGee


#26
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

Ti nem vettetek észre ilyet?

 

En is talalkoztam olyannal, akit emlekeim szerint megeloztem, de nekem igazabol mindegy, mivel nem szamitott az eredmeny, illetve betudtam annak, hogy osszekevertem valakivel. Nekem megvan a sajat gps tracklogom meg a nyugodt lelkiismeretem :) De amugy szerintem szervezoknek feltunt volna a dolog.


LGee


#27
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Kicsit felpörgetjük ezt a fórumot... :- )

 

Egy olyan anomáliát vettem észre az eredmény listában amit szeretnék megosztani.

 

Többekkel együtt haladtunk a mezőny utolsó negyedében a közép távon és végül konkrétan 2 srácot tudtam azonosítani az eredménylista és célfotók alapján akiket tuti megelőztem az utolsó itatón ahol a dobos is volt. Innentől biztos, hogy mögöttem kellett jönniük. DE a listán vagy 15 perccel előttem szerepelnek.

 

Vagyis onnan attól a frissítőtől a közép és rövid táv 2 különböző irányba ment és ha ők a röviden mentek tovább akkor  beérhettek előttem, csakhogy a listán miért nem DSQ vagy egyéb?

 

Pedig szerintem volt egy chip szőnyeg valahol a távok elválása körül.

 

Ti nem vettetek észre ilyet?

 

Üdv: Grig

 



#28
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Lányok, Fiúk,

 

Fotókkal kapcsolatban kérlek osszátok meg kinek milye van. :- ))

 

Honlapon levőket találtam de bizti van több link is.

 

Köszönet!

 

G.



#29
derdos

derdos

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

Sziasztok! 

Olvasgatom a fórumot, a kritikákat. Én inkább a +++ véleménnyel írok. Középtávon indultam, életemben először egysebességgel (32-20 áttétel + merev villa -  igen ez egy ilyen műfaj..   .vicsorgós, de ha az ember elkapja nagyon jól átmozgatja a törzset, hátat... ... a lefelék persze kevésbé élvezetesek...). Előző években 3-4 középtáv, és 2 hosszú versenyen voltam itt, értelemszerűen még az előző pályákon.

 

Nekem nagyon tetszett! - a pálya kicsit kevésbé volt technikás, de nem is baj! Az előző években az nagyon sok volt a tolós szakasz a középtáv második felében, a Mátraházára visszajutásnál. A mostani nyomvonalon volt azért technikás szakasz, egynyomos is, de igazából szinte végig tekerhető dinamikus verseny volt!

 

A Kékestető? - a szívem csücske! - hiányzott, de hát ez van, mindent nem lehet! A Mátra Maraton a Mátráról szól, a Kékes nem a Mátra egésze, szóval ha 5-10 évenként kijelölésre kerül egy új nyomvonal, és azt vesszük, hogy ismerjük meg minél jobban, és járjuk be, szeressük - nos akkor a Kékest is ki lehet hagyni. Helyette a Közép távosok most a Galyatető oldallal ismerkedtek! Szerintem ez pozitívum! 

 

A pálya végén a célbefutót meg tudtam tekerni egysebességgel, 32/20 áttétellel! Nagy élmény volt! Szerintem a Közép, és Hosszú távoknál van értelme ilyen típusú erőpróbáknak, igen az ember itt-ott küzdje le magát! Azt meg tudom érteni, ha a Rövid, és a Mini távból kiszednék, vagy legalább a MINI távból... ...nyilván ez dilemma, A Rövid táv 50% szerintem örült neki! Azért azt itt mindenki elfogadja ha valaki leszáll, és tolja! Annak is jár a taps!  

 

A versenyközpont tetszett! Sokan írták, hogy a parkoló messze van, meg nagy a szintkülönbség... ...ezzel egyáltalán nem értek egyet! - ez nem teremsport. Az ember idejön egy 4-5-6 órás programba, akkor 5 perc séta beleférhet! Én a cél után pihentem, feltekertem a kocsiba az ételszalagért, ha mér ott vagyok 5-10 percet várva lemostam a bringát, másik 5-10 perc alatt feltettem a kocsira, visszabattyogtam, 5 perc alatt megkaptam a gulyásomat, és a Hütte napsütötte teraszán megettem a barátaimmal... Élveztem a tájat, sípálya hangulatát, a napsütést, hallgattam a hangosbemondót ... ...büszke voltam rá, hogy ilyen szép tájaink vannak, hogy kis Hazánknak is van ilyen csodálatos versenyre alkalmas helyszíne! Az Adrenalin Park is egy jó hely, nem mondanék rá semmi rosszat, de nekem ez most jobban tetszett.

 

Ha keresnek kell egy negatív kritikát az a szürke technikai póló... ... nos a pamut pólókat évtizedek óta használom, szeretem, és büszkén hordom. Ez a technikai póló csak egy a sok futócucc közül... ...hordani nem igazán lehet, nekem kevésbé jön be...

 

Remélem a bringás társunk, aki elesett, és mentőt hívtak hozzá, már jobban van!! Mielőbbi felépülést neki!

 

Nos, ez volt a véleményem!

 

Mindenkinek kívánok sok-sok mosolygós kilométert! Igyekszem jövőre is jönni!

Üdv

Erdős Dani



#30
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Sziasztok!

 

Mindenki jól leírta előttem jól össze szedve az előnyöket és a nehézségeket.

Egysebivel indulok merev villával már 4 éve a maratonokon, ez volt a 14. ebből 10 hosszútáv.

Indultam kétszer itt is a hosszútávon és egyszer a közepen még a régi útvonalon.

Mindhárom még a Kékestetőt érintő útvonal volt, hisz a középtáv is érintette ezt a pontot.

Most újra középtáv jött...

 

A terep mindig rázós volt, a lefelék végét alig lehetett már kibírni ... ez most sokkal jobb volt!

De nagyon hiányzott a Kékestető.

Régen mivel a táv elején volt így valahogy fel lehetett rajta elég jól menni.Most valahol középtájon lehetett és kikerült a középtávból ami nem tett jót az egésznek!

Nagy próbatétel volt így is de jól megadta a Mátra maraton egyedi jellegét. A sípálya szemből!

Nem olyan esztelenül meredek és rövid mint a Dobogókő ahol szinte mindenki tolja, hanem váltóval megoldható!

Sokan virtusból égettek feles energiákat nem törődve azzal hogy spóroljanak későbbre! Mert végig akarták tekerni!

Sokan jöttek fel oda vagy szurkolni vagy csak kirándulni, jó volt köztük tekerni, nekem a végén tolni hisz az áttétel nem engedte már meg hogy kitekerjem...

És ott volt a dobos srác is akinek külön díjat kellene adni!

Szép dolog volt hogy átjött az egyetlen nehéz pontra hangulatot csinálni!

 

Így a terep nem jelentett különösebb kihívást, sajnos az indulók felének igazából elvesztette eddigi egyedi jellegét.

Ezt a következő versenyen hamar orvosolni lehetne amennyiben újra vissza kerülne a középtávra is a Kékes.

 

Jó volt néha a rövid táv küzdőivel találkozni, bár néha így a mászós helyeken túl sokan lettünk, de ez normális hozzá állással kezelhető.

Hál istennek nem találkoztam ordibálós előzni akaróval... szánalmas dolognak tartom... senkinek nem célja feltartani senkit, és ez itt jól is jött ki most!

 

A cél valóban elvette a beérkezés diadalittas örömét... két jó nagy mászás... volt aki a cél előtt 55 méterrel ült le mert tolni sem bírta a görcs miatt! Nagy tapsot is kapott amikor 3-4 perc múlva valahogy felállt és beért! Ezt a cél elhelyezést okosabban kellene legközelebb!

 

Egyébként a pálya nagyon szépen volt jelölve sok segítővel jó frissítőkkel. A szénégető / Kétkerék volt a bajnok mint ahogy azt a hosszútávon indulók megszokhatták.

 

Remélem sikerül a következő versenyt ezekkel a sokak által is leírt módosításokkal ügyesen megrendezni, mindenki számára jó élményt a textil zsákba gyömöszkölni a hosszú téli pihenő /  felkészülő előtt!

 

Niner

 

 

 

 

 

 



#31
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

Sziasztok!

 

A lassú rajtnak azért volt értelme, mert ha nem lett volna, akkor szerintem azokon a néhol meredek és szűk utcákon nagy bukások lettek volna. Aminek nem volt értelme véleményem szerint, hogy meg kellett állnunk, és perceket várni az újraindításra... Mehettünk volna tovább nyugodtan. A célban a kurfli nem volt vészes, bár a helyszínen más volt a véleményem. A végén az erdős részt nem kellett volna erőltetni az egyébként is fáradt és a kerékpáron nem elég biztosan ülő, a verseny tömegét képező versenyzők miatt.

A hütte ha marad, akkor hatni kellene az áraira, mert szerintem az egy vicc volt!

Úgy tűnik az idei Mátra maraton valahogyan kibővítette a rendezőgárdát. Én pl. nagyon sok Miskolcit láttam közöttük, és nem akarok haza beszélni, de általuk olyan, mintha megemelkedett volna a rendezéstechnikai színvonal!!!!

 

Ami nagyon veszélyes volt:

Egy szakaszon a középtáv lefelé haladt egy egy nyomsávos meredek lejtőn. A végén egy letöréssel érkeztünk rá egy olyan dózer útra, ahol a rövidtávosok zúgtak lefelé kb. 40-el. Amikor Én kiértem a dózerra, akkor mindkét távon indulók rendesen an...tak.

 

Összességében a pálya nyomvonala tetszett. Sokkal jobban tekerhető volt, mint az eddigi években!

 

 


Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#32
Atombike

Atombike

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

Szerintem jó volt minden, de lehet finomítani pár dolgon jövőre:

Engem hamar beért a rövidtáv eleje és amíg előzgetek nem volt túl kellemes tekerni (középtávon mentem), mert nem tudtam saját tempóban menni. Jobban szét lehetne választani az útvonalakat.

A parkoló és a központ között valóban túl nagy volt a távolság (szintben is), a végén elgondolkodtam, hogy visszamenjek-e a kajáért :).

A terep nekem tetszett és a többséggel ellentétben a technikás részeket tartom az igazi útvonalnak. Nem is értem miért kell ennyi aszfalt/dózer út egy MTB versenyre. Persze ettől sokkal nehezebb lenne, de nem is azért megyünk, hogy kellemes legyen.

Kéne olyan szabály, hogy az útvonal min.70%-a terep legyen, akkor már a rövid táv is nagyobb kihívás lenne.

 


  • zscs kedveli ezt

#33
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Sziasztok,

 

A kamerázásom nyersanyaga a Youtube-on:

 

Több részletben van fent.

 

Direkt nincs vágva, hogy az új útvonal minél több része meglegyen.

Persze pooont a befutónál megtelt a 32GB-os kártya és csak az első mászás tetejéig rögzített... az XCO erdei lefelé meg a bazi meredek befutó mászás már nem lett meg...

 

G.



#34
cakes

cakes

    fórumtag

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationJászberény

Nekem a Mátra mindig egy mumus. Nem vészesen, de ... rövidtávos hurka vagyok. Egy ember a tömegből, aki nem az első sorokban áll és helyezkedik.  
Ebből adódóan számomra a dobogó nem opció, kisebb (elérhető) célokat tűzök magam elé. Próbálom ügyesen mixelni a túlélést és a hajtást, több-kevesebb sikerrel. A verseny előtti héten (ha nem is versenytempóban) végigtekertük a középtávot, viszonylag gond nélkül.
De a verseny végén, ez a célban lévő flikk-flakk és emelkedő ... ott azért kiszaladt a számon némi anyázás  :blink: amúgy is feldaráltam és szétgörcsöltem magam, de amikor szembesültem azzal, hogy itt bizony lesz még egy kis mélytorkozás a végére ... hát az finoman szólva sem esett jól. 
Csodálattal bámultam azokat, akik lendületesen és szépen kitekerték ott, ahol én toltam és/vagy meghaltam  ^_^ 
Megértem azt is, hogy aki bivalyerős és isteni anyagcseréje van, annak ez a hetedik mennyország, de ... néztem az arcokat, miközben tapsoltam és szurkoltam a feljövőknek. Számukra nem ült ki az arcukra a boldogság. Szerintem ezen a befutón van mit kalapálni (ha nem akar a Tisztelt Szervezőség további 'fizető vendéget' veszíteni)
Hirtelen most ennyi. Persze van még +/-, de ezt ki kellett írnom.


  • niner kedveli ezt

#35
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

sajnos idén kimaradt nekem minden magyar verseny, de amit a befutóról írtatok, az alapján nekem tetszik :D

 

...megjegyzem, osztrákoknál a legtöbb versenyen van 15-20%-os mászás és gyakran nem is rövidek, továbbá leküldenek az enduro traileken, lásd Iscghl Ironbike, KitzAlpBike, Saalbach stb. Szerintem baromi élvezetes a legtöbb, érdemes sokat gyakorolni ezekre! ;)



#36
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sziasztok,
 
Pár gondolat részemről is.
 
Idén mindenképpen elakartam indulni, hiszen az új helyszín és új versenypálya adott még egy kis izgalmat a megmérettetéshez, de összességében nekem nem jött be...
 
Szombaton is lent voltam már az utánpótlás versenyen, emiatt a parkolók, meg a verseny központ megközelítése már sejtette, ez nem az igazi. 
- Például: még úgy is, hogy a gyerekversenyeken kevesen voltak és a közeli parkolókat használhattuk, nem volt kényelmes a lenti részek megközelítése. A gyerekeknek a bicajaikat fel, le tologatni pláne nem volt egyszerű.
Az a köves út ami a Hüttéhez ment az még a jó bicajosoknak is kihívás volt felfele több helyen, a gyalogosok meg ugye a szélén sétáltak ahol ki volt taposva, így a bringával való fel, le közlekedés egyáltalán nem egyszerű. Ha belegondolsz a Sástói Kalandparkban mennyivel sokkal jobban lehetett jönni, menni?
Tehát a közeli parkolók rendben voltak, az út túloldalán levők viszont már elég káoszosan lettek feltöltve, a segítő személyzet tök későn ért oda... amúgy meg a mező is esőben megviccelt volna sokunkat akik nem dzsippel vagyunk...
- A Nevezési sátor és személyzete példás volt. Isten tartsa meg a jó szokásaikat! Ugyanolyan jó mint Sástón.
- A WC-k. Hát ez Sástón is egy probléma volt... Szerintem itt a fenti parkolóban levő 6-7 toitoi és a Nevezési sátor mellettiek plusz a Hütte szuper jó WC-je együtt véve elegendő lehetett. 
- Hütte. Hát igen, az árai elmentek volna Ausztriában is simán. :- )) Még jó, hogy kaptunk gulyást. Ami finom volt miután fogyaszthatóra hűlt.... Sástón a bob pálya büféje emészthetőbb árakon volt és nem rossz kaják, elég jó választékkal.
- Árnyék. Az nem volt... max a kiállítói sátraknak. :- )) Valóban ha ez augusztus végén rendeződik kinyiffantunk volna a napon... Így a 17-18 fokban (Garmin ennyit mutatott) nem volt nagyon vészes. 
- Pálya: Ez az új nyomvonal is élvezetes, lendületes volt középtávon és jó volt a technikás lefeléken csapatni, az árnyas erdőkben kószálni, dózerutakon hajkurászni az előttünk levőket. Szerintem az elején levő egy-két bedugulás ellenére jó nyomvonal volt.
- Lassú rajt: Ennek kb semmi értelme nem volt. Valaki eltudja magyarázni miért kellett ez?????
- A befutó a célhoz: Bakker ezt ki találta ki??? Vagyis, eljön a versenyre kb. 1000 ember ebből kb 60-70 hosszútávos és nagyon jó bringás. Középtávon kb 350-400 fő, ők is nagyjából tudnak tekerni de csak az első 50 az aki a dobogóért küzd a többiek maguk ellen főként. Aztán a rövid táv 95%-a és a mini táv 99%-a az csak azért jön el, hogy jól érezze magát a biztosított pályán és eszegessen az itatókon, szép napot eltöltve. Erre mit kap az orcájába? Ahelyett, hogy csodás ünnepléssel befutna a célkapun, megmászatnak vele először egy 15-18%-os füves emelkedőt majd beküldik egy jó sötét erdőbe és egy XCO pálya nyomvonalára majd végül a 20%-os dombikán felszenvedve, elgörcsölve stb. beeshet a célkapun, és persze mosolyogjon a fotósnak!!! Nooorrrmmmmááállliiiis??? Kérem szépen ez a bosszantó végkifejlet aztán rányomja az egész pályára a pecsétet...
- Frissítők: Nagy ötlet volt a kolbászka, a gyümölcsök, ami nekem bejött a gumi cukor és a csokis piskóta tekercs, csokis apró sütik. Kóla sajnos csak a Kétkerék/Szénégetők ponton volt. 
 
A fentiek alapján gondolom úgy, hogy maga a pálya megérne egy kényelmes rajt/cél központot és még egy normális árú büfé sem ártana. Mindezért most a 8e ft vagy pláne a 12e ft az duuuurrrvvvvaaaa....
 
További sikeres szezont.
 
Grig

  • niner és cakes kedveli ezt

#37
VargaJoe

VargaJoe

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Szervusztok, itt szeretném megköszönni a rövid táv 19-es kilóméterénél a segítőnek ( aki felvitt a rajtközpontba ) és az egészségügyiseknek a segítséget.



#38
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

Szerintem:

 

+ Az új versenyközpontban el lehet férni és jól belátható a terep, jól be lehet melegíteni, és van elég bokor is, ha nem akarsz ToiToiba bemászni. :)

+ Rendben volt a pálya jelölése (tavaly nem annyira)

+ A frissítők személyzete és a szervezők az elvárható mértében kedvesek és segítőkészek voltak

+ Papírpohár

+ Lehet, hogy rosszul láttam, de az egyik igen köves szakaszon ki volt takarítva egy nyom.

+ Épp elfogyott a gulyás, nem tudták, mennyit kell várni rá, így bementem az étterembe venni valamit, de utánam jöttek, hogy elkészült.

+ Honlap és Facebook oldal használható, jó ötlet volt pl kitenni a rajtvideókat, eredménylista időben kint volt

 

- Zuhanyozás hiánya!!! Tiszta sár volt mindenki, én a bringamosónál tudtam megoldani a tisztálkodást úgy-ahogy.

- Meredek befutó, ráadásul azzal a hülye hurokkal az erdőben, és emiatt a cél-élmény hiánya

- Lassú rajt helyett álló rajt 10 perc várakozással

- Csaknem nulla szurkoló :( Mondjuk ez nem szervezői feladat, de régen legalább a műút mentén meg Kékestetőn volt pár ember

- Ha melegebb lett volna, nem tudom, hol találtunk volna árnyékot...

 

Nem írom be szervezési mínusznak, de parkoló és a versenyközpont közt azon a köves úton fel-le mászkálás nem egy élmény, bár én se tudnék hamarjában jobb helyszínt ekkora rendezvénynek. Azt sem, hogy a pásztói út pocsék állapotú, és hazafele menet minden kanyarban pont szembesüt a nap, de figyelni kellett rendesen.

 

A bringás technikai pólót nem tudom hova tenni, mezben bringázunk. Mondjuk igényesen néz ki, végül is hordani is tudom pl gyalogtúrákra, de nekem semmi bajom nem volt a pamuttal (még mindig a természetes anyagok a legegészségesebbek, illetve a műanyag a legkomiszabb hulladékfajta). Szerintem a póló legyen opcionális és feláras.

 

Én tartottam attól, hogy helyzet lesz a pásztói úton meg a parkolásnál, így már 8-ra kinn voltam, illetve későn indultam. Másoknak mi volt a tapasztalata, későn érkezve mennyire volt gáz a helyzet?

 

PS: Nagyon sok volt az elszórt szemét, szégyellje magát, aki nem tiszteli a sportot és a környezetet!


LGee módosította - 2018. szeptember 10. - 11:04

  • cakes kedveli ezt

LGee


#39
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Gyors összegzés!
+Az új pálya remek.Kékes nélkül is.(közép) Végig rendesen tekerhető.
+Itató,itatás bükk-maraton szintű (jeles) 
+Jelölés rendben
+utolsó 1 km,akinek marad kraft főnyeremény. Konferálás szempontjából az eddigi legjobb.
+A "Szeretet" csomag Jó a tatyó+poló

-A díjazás.
-A falu tábla vége utáni új rajt.
-Tisztálkodási lehetőség hiánya.
-Kevesebb induló...


Team Heavy Pedál Szeged

#40
embé

embé

    fórumtag

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Szerintem jövőre legyen 3 rajt! 😂
Egyébként az új helyszín tetszett, a pálya nem nagyon hagyott bennem nyomot, csak rajtam, meg a bringán.
Középtávon mentem, a sípályát sose szerettem, de most hiányzott. A dobosnak jár a kudos, hogy átjött máshová és megint végig (?) nyomta a napot.