Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Világökörségek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5904 hozzászólás a témában

#21
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás

azt hiszem, itt van a legjobb helye:

 

f3b6542b3a9d7a53dcf2b8a09d782abf.jpg

 

http://hvg.hu/enesac...ve_szaguldoznak

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#22
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

kulfoldon csinalnak ilyet.valami baja van az alkatresznek (esetleg nem feltetlenul latszik) belevagnak flexel.

 

egy melomert elore megbeszelt spd pedalt kertem honfitarsamtol.bele volt vagva.aztan hozott megegyet.detto bevagott.

azt mondta nemetbol szerezte.vegul inkabb kp lett a dologbol.

 

persze vannak tisztesseges nem trukkozo emberek is.de legtobbjuk mar orszaghataron tul.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#23
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Item location:Budapest



#24
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás

még hogy használhatatlan! kiváló lehet pl fali dísznek. karos lámpának. ha szerzel még egyet, lehet belőle fali bringatartó, olyan menő leszel vele, hogy ihajj :D

 

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#25
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

nehezen tudtam eldönteni, hogy ide, vagy az értékbecslős topikba linkeljem:

http://www.ebay.co.u...=item2ee19080ff

220 font egy használhatatlan műanyag első háromszögért? LOL :D

$_57.JPG

 

edit: amúgy ezt hogy és miért? talán garis csere volt egy hátsó sérülés miatt és így biztosították, hogy ne kerüljön újra forgalomba? nem jövök rá..


mof módosította - 2015. május 19. - 21:53


#26
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás

 

Biztos vagyok benne, hogy én jobban zavartam őket, mint ők engem, nekem egy dolog, a pökhendi stílus volt, ami "fájt".

És igen, az a legrosszabb, ha összeveszünk. Nekik pl. van puskájuk, nekem meg...

 

úgy tűnik, egyet gondolunk. :) a pökhendi stílus engem is tud bántani, de nyugi, őket minősíti! tudod: a stílus maga az ember.

igen, pont erre gondoltam még később, hogy nekik van puskájuk és sajnos akad köztük néhány elmebeteg is, így tényleg jobb az óvatosság. :/


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#27
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Igazad van, de. :)

Kérdés, hogyan tudná hatékonyan kommunikálni az erdőgazdaság ezeket a vadászatokat. Figyelem a web és facebook oldalukat, ha ki van rakva a honvédségi lövészet tábla, akkor nem megyek tovább, kijelölt úton közlekedek, nem tudom, mit tehettem volna többet.

Biztos vagyok benne, hogy én jobban zavartam őket, mint ők engem, nekem egy dolog, a pökhendi stílus volt, ami "fájt".

És igen, az a legrosszabb, ha összeveszünk. Nekik pl. van puskájuk, nekem meg...



#28
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás

Nincs népek barátsága topik, ezért gondoltam ide írom.

Délután meló után kimentem az erdőbe tekerni egyet. Itt a környékünkön sok a vad, nyúl, fácán, őz gyakorlatilag minden alkalommal elém kerül, a vaddisznóra mostanában "várni kell". Ma is sikerült egy bambit felriasztanom, gyönyörű, ahogy ugrik, szalad át az úton.

Csináltam szépen tovább a dolgom, jó negyed óra múlva puskalövés. Be is ugrott, hogy befelé jövet már láttam egy leparkolt terepjárót az ösvény mellett, hát meglett a gazdája is.

Ahogy jövök hazafelé, meglátom a két szépembert, lassítok, köszönök, igyekszek jó arc lenni, ne kelljen elugrálni előlem. Az egyikük kicsit értetlenül néz, s mondja: "Jöhetett volna korábban!". "Tessséééék" vesztem el a türelmem hamar. "VADÁSZUNK" mondja az úr.

"Hát én meg biciklizek."

 

a helyzet az, hogy az adott erdő kezelője korlátozhatja annak látogatását. igen, vadászat miatt is. én sem szoktam ezeket a korlátozásokat olvasgatni, de: anélkül, hogy védeném a vadászokat (illetve a manapság egyre inkább elszaporodott "puskásokat"), azért azt vedd figyelembe, hogy nekik is joguk van a kedvtelésüknek (ne menjünk bele annak megítélésébe) hódolni. ha a terület kezelője adott időpontban a vadászoknak kedvez, ezt már csak a konfliktusok elkerülése miatt is érdemes respektálni. nem bonyolult, ha terepjárót látsz, vagy tudod, hogy az adott részen szoktak vadászni, kerüld el. illetve a késő délutáni/kora esti és a hajnali órákban érdemes erre gondolni. olyan ez, mintha pecáznál. te sem örülnél, ha valaki elkezdene melletted a vízbe ugrálni, úszkálni. ...és igen, engem is kértek már meg, hogy inkább másfelé kerüljek.


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#29
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nincs népek barátsága topik, ezért gondoltam ide írom.

Délután meló után kimentem az erdőbe tekerni egyet. Itt a környékünkön sok a vad, nyúl, fácán, őz gyakorlatilag minden alkalommal elém kerül, a vaddisznóra mostanában "várni kell". Ma is sikerült egy bambit felriasztanom, gyönyörű, ahogy ugrik, szalad át az úton.

Csináltam szépen tovább a dolgom, jó negyed óra múlva puskalövés. Be is ugrott, hogy befelé jövet már láttam egy leparkolt terepjárót az ösvény mellett, hát meglett a gazdája is.

Ahogy jövök hazafelé, meglátom a két szépembert, lassítok, köszönök, igyekszek jó arc lenni, ne kelljen elugrálni előlem. Az egyikük kicsit értetlenül néz, s mondja: "Jöhetett volna korábban!". "Tessséééék" vesztem el a türelmem hamar. "VADÁSZUNK" mondja az úr.

"Hát én meg biciklizek."


  • zeezoltano kedveli ezt

#30
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

nincsenek szavak

tumblr_nlcxhcZ1zf1skbgpbo1_1280.jpgtumblr_nlcxhcZ1zf1skbgpbo2_1280.jpg


  • Rabbit kedveli ezt

#31
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#32
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás


  • Kánya kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#33
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#34
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Na ezt nem gondoltam volna.

 


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#35
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás

here you go

BMW_HT1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

BMW_HT2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#36
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Keresd, kíváncsi vagyok rá.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#37
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.872 hozzászólás

volt ilyen canga tesztelve anno az mbah-ban. nem húzták le emlékeim szerint. (persze lehet, hogy azért nem, mert örültek, ha kaptak tesztelnivalót. :) ) a tele-lever felfüggesztés érdekes cucc, pl fékezéskor nem bólint. az urt-nek szintén vannak előnyei, bár manapság kétségkívül túlhaladott technológia. összességében persze megmosolyogtató bringa, de 10-15 év múlva a mai hi-tech csodák többsége is az lesz. pl bionicon

ha valakit érdekel, előkereshetem a tesztet. :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#38
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

 Azért azt a komplett 950-es szettet duzzogva elfogadnám, persze nem ennyiért

Pont erre gondoltam magam is :)



#39
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 998 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Azért régen is volt hogy elgurult a gyógyszer.

Régen 3500 euro volt most már 1750-ért vihető.

http://www.ebay.de/i...=item2a4af7bf42

 

 Azért azt a komplett 950-es szettet duzzogva elfogadnám, persze nem ennyiért. A kerámiás mavic kerekekkel együtt. A többi fémhulladék, kivéve a nyeregszárat: annak az árából lehet venni valami rendeset. :)

Itt egy XT-s verzió:

http://www.probike.h...kozas&Itemid=74

 

 

Azt a "power modulatort" pont arra találták ki, ha az osstobák négy ujjal belekapnak az első fékbe, ne vakondemberként végezzék. Hogy nem állítja meg a biciklit így, mellékes, majd húznak csíkot a hátsóval.

A célcsoport úgysem tudná megmondani a lángosozó felé menet, melyik kar melyik féket üzemelteti.


Rabbit módosította - 2015. január 23. - 15:37


#40
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Azért régen is volt hogy elgurult a gyógyszer.

Régen 3500 euro volt most már 1750-ért vihető.

http://www.ebay.de/i...=item2a4af7bf42

 

$_57.JPG


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!