Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Bükk Maraton | Felsõtárkány

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3064 hozzászólás a témában

#3041
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
ma kezembe került az a másik bringás magazin tudjátok az a V...hu
Abban Zerge tollából leírja, hogy merre kavarog idén a közép táv, hát úgy tûnik az eleje meg a vége ugyan az, de várkútra nagyon nem az eddigi útvonalon kell felmászni, én azért ismerem a környéket, de nagyon nem vágom Zerge mit ír merre megy, azért egy utalás van benne a régi felsõtárkányi dh pályára, amit felfelé kéne abszolválni, ha az az amire én gondolok, akkor az egy szép mászóka lesz a vízmosáson felfelé 1000 gyökérrel keresztezve :)
Szerintem délután átbaktatok a rendezõhöz egy térképpel atán megkérem mutassa meg rajta merre is kavargunk idén...

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3042
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
1x1ben nagyon hosszú az elsõ hegy, 1,5-2 óra folyamatos mászás, hamar megbolondul tõle egy kezdõ.


A sebesség mindent megold.

 


#3043
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hát azért az elején a dózerúton nagyon nem kell tolni, ha nekem nagytányér, akkor 1x1-ben nehogy már ne menjen fel valaki...

Technikai szintje tényleg szinte 0, a vasuti sinen valo átkelés a legveszélyesebb ^^... 13 évesen ez volt az elsõ versenyem, acélvázzal, merevvillával, persze már akkor is középtávon. Akkoriban sokkal jobbak voltak a maratonok: Tesco elöl indulás, Dunamarci Bp-rõl indult, normális pólókat osztogattak.. Hajjaj a régi szép idõk :D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#3044
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Mondd meg nekik, hogy tolni nem szégyen. :)


A sebesség mindent megold.

 


#3045
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Sajnos nem tartom elképzelhetetlennek ezt a szitut én sem :(
Igyexek felkészíteni õket!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3046
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Az vicces lehetett :) , kár, hogy nem láttam.


A sebesség mindent megold.

 


#3047
Mammut

Mammut

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

1 v. 2 abszolúte kezdõ hölgyismerõsöm jönne; itt a rövidtáv is technikailag 0 közeli, ugye? (Tehát nem olyan mint pl a Duna rövidtáv, ahova ha elviszem õket nem biztos hogy nagyon szeretnek érte :D )


Technikalilag 0, de az elsõ emelkedõ kezdõknek elég hosszú. Lélekben (és egy kis állóképesben) rá kell készíteni õket.

Voltam már olyan túrán, ahol a kezdõ bicajoslány a 3.(!!) km-nél erõsen lihegve, látva hogy a többieknek jobban megy, dührohammal feladata.

#3048
vcsibe

vcsibe

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Az lehet... :D De a középtáv most is 55 km, pedig nekem is több volt tavaly... Hogy utáltam, nézem, még 5 km óra szerint a célig... Hát nem.... :icon_evil

#3049
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Lehet hogy most csak pontosan mértek :D
Tavaly a középtávot csúnyán elmérték, mikor a célban kellett volna lennem óra szerint akkor még nagyban felfele másztam :mad:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3050
vcsibe

vcsibe

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Vigyázat! a rövidtáv változott! Tavaly 40 km volt, most 44 lesz! Az új térkép még nincs fent, szóval bármi lehet...

#3051
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

...



Ez kinek szólt vagy hogy kell érteni?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3052
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
nehogy mááár!

tök jól szórakozunk a baromságokon :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3053
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...hja és biztosan kevesebb baromságot mondok majd mint máskor...

...igen ez tendencia...

...phuuuu

:)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#3054
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
hehe én múlt héten végigmentem a közép távon de a fenyõerdõbõl(pálya legvége) sikerült rossz helyen kijönnöm, az tuti hogy tovább mentem mint kellett volna, visszajöttem ugyan a sineken de nem találtam meg azt a sz*ros átjárót a patakon :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3055
adam-85

adam-85

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
megvettem. emailem: kusika@freemail.hu!
Ha tudsz irj oda, és megbeszéljük a részleteket

#3056
srev

srev

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Családi okok miatt van egy feleslegessé vált nevezésem hosszú távra. Természetesen át lehet nevezni 2Eft-ért, de még így jól jár vele, aki megveszi!!

#3057
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
:prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3058
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Max. a vasúton átkelés elõtti rövid kis farámpánál kell a bátortalanabbnak leszállni (ha jól emlékszem), a többi rész végig tekerhetõ, teljesen kezdõknek is.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#3059
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
technikailag nem nehéz, ha jók az emlékeim, akkor talán csak 1 komolyabb mászás van benne a vége felé (ott a szõlõskerteknél vagy miaz), a többi az aszfalt/murva meg némi földút.

#3060
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Szerintem az az emelkedõ amirõl beszélek elég lehangoló a pálya végén a többi részén viszont (ésszel) élmény menni. Technikailag nekem (aki életében elõször ment végig rajta) nem tünt nehéznek.