Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Bükk Maraton | Felsõtárkány

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3064 hozzászólás a témában

#3021
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
én elvileg ráérek, péntek jó, savanyút nem tom, õ ált. dolgozik hétköznap, de ki tudja :)
rémszemrõl oke egy túratempós pályabejárás, hál Istennek itt még erdõ is van nem úgy mint ma a zemplén marcsin(40 fok 55km-bõl 40km napon, lool)
szóval szóljatok és akkor szívesen megyek!

szerintem elõtte még azért én megsasolom külön is a dh pályát felfelé...

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3022
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
sziasztok.
meg tudnánk beszélni esetleg egy közös pályabejárást? Mjani jön pénteken, iceshark és savanyugabi: ti tudnátok csatlakozni? vagy ti mikor tekertek ki marci utvonalra?
csak mert ti jol ismeritek a pályát meg tudjátok hol a változás...
na mind1 addig majd még pontositunk meg majd küldök privit
üdv

#3023
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Idén jön még vki a Neumenn koliba a Mátyás Király útra? Az pöpec volt tavaly, az idei ajánlott a honlapon kevésbé frankó... és a neumannban bicikliket zárták, ill maraton után visszahettem zuhanyozni (ami tavalyi szétázás és sár után egy forró fürdõ hihetetlen isteni volt, pláne utána száraz tiszta ruhába átvedleni; ilyenekre nem vagyok kéynes de ott nagyon kellett) szal korrekt helynek tartom. Holnap foglalok szállást és ha megy idén is akkor oda megyek.

http://kollegium.nejanet.hu/

http://www.szallasje...hu/bornemissza/


Larry, ezt miért nem írtad korábban 2 nappal, húgomnak jó lett volna :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3024
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Felnött,férfi középtávot vennék!

#3025
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Eladó a Bükk Maratonra 1 rövidtáv-nevezés 2500 ft-ért. Még átíratható névre, korcsoportra ! Ha érdekel, írj!

#3026
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
héten megnézhetjük, töki, vmelyik nap.Tegnap mentem egy muttert, oda 15db befõttesüveggel, vissza egy kilo szilvásgombóccal meg némi miegyébbel-ehetõ- a hátamon.
29,7km/h átlag, az öreg outival, 120km-en.ki is fújtam a butterbrótot Lapátfalva elõtti huplin. 10kor má volt vagy 40fok az aszfalt fölött, boráf.

#3027
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Úgy néz ki, hogy jövõ hét pénteken megyünk (99%).


A sebesség mindent megold.

 


#3028
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Tehát a rövidtáv is felmegy azon a Dh pályán és utána meg a Várhegyre? Az szép lesz... Ja mi 29-én megyünk pályát bejárni hátha addigra fennt lesz az oldalon a térkép.

#3029
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

MJani, ti mikorra tervezitek azt a pályabejárást, mert lehet csatlakoznék akkor!


légyszi szoljatok hogy mikor jösztök egerbe mert engem is érdekelne a pályabejárás!

#3030
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Na sokat most én sem tudok, de majd informálódok és megpróbálok titeket is tájékoztatni. Egy ami biztos jelenlegi ismereteim szerint. A rövid táv NeM megy fel a kálmánhegyin (dózerút), hanem egyenesen tovább az aszfalton, viszont a végén nekik is benne lessz a jó kis mászás (amerre a középtávnak)
Gyermekversenyt megkérdezem Ádámot, a pontos idõpontról és írok.

#3031
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Gyerekverseny mikor és hol lesz?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#3032
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
na tegyétek magatokat parkoló pályára! Menjél te ott a Ferivel, tudod ki akar oxigénsátorban lenni 2 hétig a maraton után :)

mellesleg jövõ héten nyomhatnánk egy felfelét a dh páylán, amin amúltkor lejöttünk és megállapítottuk, hogy felfelé is kéne abszolválni, hát most benne lesz a maratonba szóval jó lesz edzésnek:)

MJani, ti mikorra tervezitek azt a pályabejárást, mert lehet csatlakoznék akkor!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3033
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
ájsz:
neked nem lett má' szép értelmesen elmagyarázva, hogy a HOSSZÚTÁVON INDUJJÁ BAMME'???
:-)
háát, nekem kellen lezabálni a nevezési díjadat???
no, várjá csak, konzultálok a Ferivel, hogy elõvegye a jobbik eszed.

#3034
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Jövõ héten bejárjuk, utána már tudok majdnem pontos km adatot, ha nem tévedünk el (valószínû nem fogunk :) ).


A sebesség mindent megold.

 


#3035
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Áááááh, reméltem hogy végre egy ismerõs pályán megyek egy jót :mad:

Bár idén a gyökeres mászással már nincs bajom :). Pedál ki és haccójjon.

1km a tvalyi valóshoz vagy az általuk hasraütésre becsülthöz képest rövidebb? :) Remélem idén nem copatnak meg azzala szöveggel hogy vigyem ezt a zsák kaját a pályaakárkiknek csak párszáz méter... spec több km volt ami mind mászásnál mind lejtõzõsnél remek volt hogy ott szorongattam egy marha nagy reklámszatyorni cumót lóbálni. Pláne hogy azt hittem hogy már rég elhagytam azokat akiknek küldik a pontos informálás miatt.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3036
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
nem hiszem hogy érdemben változott volna!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3037
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Köszi, most már be tudjuk járni. Azt nem tudod véletlenül, hogy szintben több lett vagy kevesebb?


A sebesség mindent megold.

 


#3038
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Megszereztem a szükséges információt a pálya (közép) módosult nyomvanalához :)

Nem vállalok érte felelõséget!(ha még ettõl is eltérne, ne érje szó a ház elejét, esetleg helyi kollegák szóljatok ha nem így tudjátok!)

De elvileg ez lett az új nyomvonal! A pálya legeleje(Berva-Tárkány) ill. a vége ugyan az mint tavaly, Várkút megközelítése változott.
Valóban a Táltos fogadó felé megyünk felfelé majd a kerítéseknél balra felfelé a régi DH pályán(gyökeres vízmosás, lefelé nagyon király, felfelé még nem próbáltam :D) majd az elág után fel a kövesdi kilátóhoz, onnan le várkút és vissza az Egedre vezetõ útra. Tiba kútig megint a régi onnan nem azon az úton megyünk le mint tavaly hanem egyel odébb(a két kerítés között) de ez sokat nem változtat!

Alábbi linken a térkép, a cián színû valami a változásokkal tarkított rész, össze lehet nézni a tavalyi térképpel vagy ha nagyon kell bejelölöm a tavalyi útvonalat is rajta!

jó nézegetést:)

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ja ha minden igaz így 1km(!)-el lett rövidebb a pálya viszont a dh mászása izgi lesz!
és igen a pálya elejét nem rajzoltam be mert ugyan az mint tavaly és a kép is 3x ekkora lenne...

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3039
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
oke, max feldobok én egy térképet ide

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3040
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Légyszi szólj nekik, hogy a honlapra is tegyék fel a térképet.


A sebesség mindent megold.