Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Budakeszisek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
blnt88

blnt88

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Jelen, bár én Solymáron lakom! Sokat járom a Budai hegység részeit, úgy mint Nagykovácsi, Telki, Budakeszi, Normafa, Zugliget, Budaliget, Pesthidegkút, HHH.
Pont most fogok indulni egy Nagykovácsi-Telki-Keszi-Normafa körre. :)
Mi is próbálgatunk szervezkedni, mint solymáriak, pár túránk már volt is. Esetleg valami közös bicózást is lehetne ejteni ha ezt olvassa még valaki.
Solymári Kerékpáros Társadalom | Facebook

#2
arachnol

arachnol

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Kedves budakeszi kerékpárosok, és Budakeszi környéki biciklisek!

Elindult egy facebook oldal, amelyik mindenki számára elérhetõ és Budakeszin és környékén foglalkozik a kerékpárutak, biciklis útvonalak terveivel, merre szeretnénk, ha ilyenek épülnének, milyen kerékpáros infrastruktúrákra lenne szükség, de akár csak azzal, hogy kinek mi a kedvenc túra útvonala.
Az oldal linkje: Biciklizz Budakeszin - Welcome | Facebook , de google-ön is megtalálod, ha beütöd, hogy "Biciklizz Budakeszin". Nézzetek be, nézzetek szét, like-oljátok, szóljatok hozzá.

#3
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 posts
Hali!

Vannak a környéken bringások hála égnek,de mindenki elég szétszórtan helyezkedik el!
Én speckó etyeki vagyok,de jelenleg pesten lakom és tbálinton dolgozom. az egész környéket ismerem mint a tenyeremet, mert sokat jártam a környéket bringával és jók terepadottságok.
Régebben míg bián dolgoztam addig minden nap bringával jártam dolgozni etyekrõl és rendszeresen tekertem be pestre is. A bia-páty-telki-budajenõ-perbál-zsámbék-herceg-etyek utat többször is letekertem.

Keszi felöl általába a Normafához szoktam felmenni azon a kikövezett túrista úton a CBA altt befelé, vagy hátul a menekülön fel az Erzsébet kilátóhoz.

Pot, Rabbit!

ha van kedvetek akkor csatlakozhattook hozzánk, mert rendszeresen látogatjuk a csiki-hegyek és Makkos mária környékét, de ha összejön a haveri társaság akkor vértesbe is szoktunk menni Schnelltomiékkal.
Márc 7.-én lesz egy gyalogos teljesítménytúra Normafa 20 néven utána szombaton pedig 14.-én cserkész 95 TT csillaghegytõl bringával

üdv
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#4
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 995 posts
  • LocationKelenföld

Sziasztok, ha kiterjesztenénk Páty-Telki-Budajenõ--Nagykovácsi területre, talán többen lennénk itt! Jelszó lehetne a Nagykopasz, nagyon jó kis bringaútvonalak vannak arra.


Jelen. :) A "jeligéd" jó alap...
Bár én nem a nyeregtolagatósok táborát gyarapítom, a kormányom azért hajlított.


#5
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 posts
Sziasztok, ha kiterjesztenénk Páty-Telki-Budajenõ--Nagykovácsi területre, talán többen lennénk itt! Jelszó lehetne a Nagykopasz, nagyon jó kis bringaútvonalak vannak arra.

#6
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
majd lesz belõle valami...talán :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#7
Pot

Pot

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
hát ja. de ennyi erõvel- egy topik sem indul be magától ha nincs legalább 2 ember akik hozzászólásokat írjanak, kivétel ha az illetõ skrizofén:D


#8
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
Nincs mit,de idõ kell hogy beinduljon valami!Repülõ sem emelkedik levegõbe mig be nem lendül.Max akkor ha 500-800km/h szembeszél fúj a kifutón.Bár ez szinte lehetetlen. (ez mehetne akár a világökörségek topikba is :D)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#9
Pot

Pot

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
kösz a bíztatást!:) de nem hiszem h lenne itt vki maximum a "Topicot zárom" csávó.


#10
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
NE parázz!
Én 2005-04-13-én nyitottam a topikom,Ugyan ilyen reakcióval írtam mégegy hsz-t 2005-04-26-án.Majd az elsõ hozzászóló(Kosina Szilárd) 2005-11-07-én jelent meg!
Még idõben vagy! :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#11
Pot

Pot

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
na ez befuccsolt:(


#12
Pot

Pot

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
Csõ!

Hátha vannak a fórumon Keszis rider-ek is. Azoknak nyitottam egy topik-ot.
Remélem nem leszek egyedül.