Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Problémás apróhirdetések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1027 hozzászólás a témában

#61
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Ez az újpalotai veréb aki múltkor megszívatott a Bighittel.Ez sem új.Reakció:figyelj,ez egy 600ezres bicikli,féláron adjuk.
>CANNONDALE F1 Flash Lefty> « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

#62
dubitoergosum

dubitoergosum

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
hali!
van néhány hirdetés az aprón, amivel vigyáznék a helyetekben, ugyanis ugyanaz a fickó tette fel õket, akik miatt ez a hozzászólás egy évvel ezelõtt létrejött (azóta az is kiderült, hogy a váz és a teló sem az volt, aminek felmatricázta!). sokat sejtetõ, hogy a csávó azóta sem mer valós adatokat megadni magáról a személyes információi között..
Infó a hirdetõrõl « Boltok
a jelenlegi hirdetései:
SCOTT G-ZERO TEAM FULLY XT XTR « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
ÚJ! Csepel Royal 3* FIXI & SS 60" « kerékpár / váz « FIXI / PÁLYA « Kategóriák tallózása
Alkatrészek eladók « alkatrész « TREKKING KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása

#63
Vincent Vega

Vincent Vega

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Ezt minek hirdetik, mikor csak egy méret van, és nem is elérhetõ a szállítás Magyarországra? Bár az mindegyikhez oda van írva, most nézem

Mavic MTB-cip

Telenyomják a sok reklámmal az aprót... :(

#64
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

kereskedõnek van feltüntetve boltok kategóriában

igen ezért írtam, hogy a hirdetései alapján nem úgy fest, mintha egy (komoly) bringaboltos lenne...

Te is válthatnál magadnak kereskedõi csomagot és akkor Te is oda tudnál kerülni a boltosok közé :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#65
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

a hirdetései alapján csak valami garázsból áruló "lomisnak" tûnik.

kereskedõnek van feltüntetve boltok kategóriában

#66
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Ugyan így jártam vele,lebeszéltem hogy kedden érkezem 150 km távolságból,közben eladta,még jó hogy feltûnt hogy nincs fent a hirdetés onnantól se kép se hang se válasz,még jó hogy nem indultam el.

#67
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Ez kereskedõ ha jól látom

a hirdetései alapján csak valami garázsból áruló "lomisnak" tûnik.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#68
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A mai reggel is egy sor káromkodással indult. A hirdetõvel tegnap telefonon 3x beszéltem, melyben fixen rögzítettem hogy holnap akkor 2 órakor Pesten találkozunk és hogy ne adja el, mert meg szeretném vásárolni a kerékpárt (egyébként én debreceni vagyok). Természetesen ennek megfelelõen átvariáltam a hétvégi programot. Ma reggel jön a telefon, hogy a kerékpárt eladta.... Na ezek után mindenki gondol amit akar, vissza kellett fogjam magam, hogy ne kezdjek káromkodni a telefonban. Mindenesetre aki egyszer segget csinál a szájából, az máskor is megteszi azt. (Kezdem úgy érezni, hogy a bikemag apro eladói tábora egyre jellemtelenebb...)
Errõl az eladóról van szó.
Infó a hirdetõrõl « Boltok

Ez kereskedõ ha jól látom

#69
Braz

Braz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
A mai reggel is egy sor káromkodással indult. A hirdetõvel tegnap telefonon 3x beszéltem, melyben fixen rögzítettem hogy holnap akkor 2 órakor Pesten találkozunk és hogy ne adja el, mert meg szeretném vásárolni a kerékpárt (egyébként én debreceni vagyok). Természetesen ennek megfelelõen átvariáltam a hétvégi programot. Ma reggel jön a telefon, hogy a kerékpárt eladta.... Na ezek után mindenki gondol amit akar, vissza kellett fogjam magam, hogy ne kezdjek káromkodni a telefonban. Mindenesetre aki egyszer segget csinál a szájából, az máskor is megteszi azt. (Kezdem úgy érezni, hogy a bikemag apro eladói tábora egyre jellemtelenebb...)
Errõl az eladóról van szó.
Infó a hirdetõrõl « Boltok

#70
Wolfman8

Wolfman8

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Sziasztok!

Megkárosítással kapcsolatban hova írhatok és kinek?

#71
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Nagykereskedelmi: iPhone 5 64GB, 4S 64GB, Blackberry Unlock Z10. (Skype: nanivi83) « ELEKTROMOS « Kategóriák tallózása

#72
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Különbözik:D az , hisz más sorrendben töltötte fel a képeket :)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#73
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Csak én látom úgy hogy ez: Giant XTC Carbon 29-er « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
és ez: Giant XTC composite 29er 0-ás « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
ugyanaz?

#74
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Specialized Big Hit 3 váz villával « kerékpár / váz « FREERIDE / DH « Kategóriák tallózása

44km-t autókáztam ebben a jó kis idõben,miután telefonon megbeszéltük.Ami a tájékoztatásból kimaradt:
A matricák nagyjából kitakarva és az egész bringa telifújva neolux-al,de néhol a matricába is beleér,csavarok is lefújva.A fejcsapágyat sem vették ki,az is festékes és a villa is egyben lett fújva mert a szimeringeket is sikerült megszórni.Karcos acélbecsúszókkal még nem találkoztam eddig,ezen megtekinthetõ.Valamint a mester egyszerre 2 bringát fújt,mert a másik feketéjébõl jutott erre is.Mindezt egy kerékpárboltban:
http://www.bikepalota.hu/
Remélem a természetes szelekció mûködni fog.

#75
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
100-110.000 Ft körül. 150-ért sokkal jobban felszerelt gépeket lehet már venni, abban ne nagyon bízzatok hogy kaptok érte annyit.

#76
ZozóSOK

ZozóSOK
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok!

Tudom hogy nem itteni hirdetés,de más, témához illõ topicot nem találtam,kérlek segítsetek. Barátnõm árulja a bicóját,de nem tudom mit lehet ettõl a géptõl elvárni,nem tudom mennyit ér a piacon,kérlek Titeket,segítsetek "beárazni".

Köszi, üdv.: Z

#77
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
[/QUOTE]
Kérlek a továbbiakban az ilyen problémás felhasználókat az apróhirdetõ Feltöltött kép gombjára kattintva is jelezd, hogy rögtön leszedhetõ legyen a hirdetés!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#78
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Jól érzem azt, hogy ha egy, az apróban feltett hirdetés tárgyát képezõ váz a pinkbike-on is szerepel és ott külföld van megadva, mint fellelhetõség, míg az itthoninál Mo., akkor az elég gyanús üzletet takar?

Ja, a felhasználónév azonos, igazából ez tûnt fel, enélkül véletlen egybeesés lett volna.
...vagy csak paranoiás vagyok? :)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#79
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
"Lett szólva neki", hogy ez így nem jó, elfogadta nem teszi többet.
A boltos keresztkategória ugyanis nem azt jelenti, hogy téves kategóriát adhat meg, hanem azt, hogy többet. (pl. akciós nõi mtb = mtb + nõi mtb + akciók)

#80
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Érdekelt volna ez az óra:Már múlt héten is fent volt,háromszor írtam neki mailt,egyszer sem válaszolt,ma megújította.Most akkor eladó vagy nem,vagy mi van?

Volt már olyan, hogy a Junk mappában landolt vevõ levele, nem is egyszer, s csak véletlenül vettem észre.
Lehet, az eladó is hasonló cipõben jár. (?)


freemail.hu-n ez borítékolható. de az sem kizárt, hogy meg sem kapja.

de van ott szám, hívd fel.