Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Problémás apróhirdetések

- - - - -

  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#41
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts

nézd meg a hirdetõ profilját: egy londoni bolt




megnéztem. ettõl bizalomgerjesztõbb lett? :)

#42
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
nézd meg a hirdetõ profilját: egy londoni bolt

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#43
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts
013 Specialized Stumpjumper FSR Expert EVO 29 « kiegészítõ « VÁROSI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása



milyen szép magyarsággal fogalmazódott meg a hirdetés szövege... bizalomgerjesztõ.

#44
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
A hirdetés címe: favorit versenykerékpár akciós áron + ajándék SÜRGÕS bár ez már lehet új cím.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#45
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts
colnago versenykerékpár akciós áron « kerékpár « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása

amikor megláttam a képet, aszontam "ez egy favorit".. és valószínûleg az is. : ) egyáltalán a colnago készített ilyen valamit, aminek köze nem volt a klasszikus versenybringához? : )

#46
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

az utobbi idoben minden itt feltett hirdetesemet a testbike on kivul feltettem a az aprodra is.(mindket oldal tobb magas felbontasu kepet is enged).
rendre nem a bikemagrol vittek el a cumoim (igaz nem versenyorientalt cuccok voltak).venni is tobbnyire azokon az oldalok szoktam akar profi akar amator kerekparos alkatreszekrol van szo.

az aprod amugy is nyakra-faszra hirdeti magat igy sokan nezik es sok jot is lehet rajta talalni.

de hogy jot is mondjak a bikmag forum magasan veri a tobbi oldalt rendezetsegben-hosszaszolokban-strukturajaban.es mar nem is fagy a hekkerek miatt.

a fórum tényleg a legjobb,de én még emléxem amikor esténként 100+ tag volt fenn

#47
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts
az utobbi idoben minden itt feltett hirdetesemet a testbike on kivul feltettem a az aprodra is.(mindket oldal tobb magas felbontasu kepet is enged).
rendre nem a bikemagrol vittek el a cumoim (igaz nem versenyorientalt cuccok voltak).venni is tobbnyire azokon az oldalok szoktam akar profi akar amator kerekparos alkatreszekrol van szo.

az aprod amugy is nyakra-faszra hirdeti magat igy sokan nezik es sok jot is lehet rajta talalni.

de hogy jot is mondjak a bikmag forum magasan veri a tobbi oldalt rendezetsegben-hosszaszolokban-strukturajaban.es mar nem is fagy a hekkerek miatt.

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#48
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Üdv a klubban! :)

Más: Irénke vajon melyik korban él? Vagy csak ennyire optimista?


Cannondale M500 Mountain Bike kerékpár eladó! « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

Cannondale CAAD4 F1000 Mountain Bike kerékpár eladó! « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

Kitiltani!!2 van neki és drága XD

#49
Vincent Vega

Vincent Vega

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Üdv a klubban! :)

Más: Irénke vajon melyik korban él? Vagy csak ennyire optimista?


Cannondale M500 Mountain Bike kerékpár eladó! « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

Cannondale CAAD4 F1000 Mountain Bike kerékpár eladó! « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

#50
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Persze.Nem elég a tizensok kiemelt hirdetõ 30ezre


Szerk:ránéztem,közel 40 kiemelt hirdetõ

#51
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Magánszemélyt mint ha lesz@rnának az aprón, talán mert nem fizet?
.

Persze.Nem elég a tizensok kiemelt hirdetõ 30ezre havonta,kell a kicsi is.Minden cent számít.Mert az sms fizetõs rendszerhez kéne invesztálni egy kicsit,betenni meg hülyeség.Csak kivenni.De érthetõ,ha itt szerzel pénzt,adj nekik,mert a felület segített hozzá,ez még jogos is.Adom a pénzem az ebay-nek,ott van legalább egy hivatalos nyílt tarifa,nem magánban kell egyezkedni.

#52
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 posts
  • LocationMecsek
Magánszemélyt mint ha lesz@rnának az aprón, talán mert nem fizet?
És az ilyenekkel mi van? DT Swiss XR30 kerékszett nagyon keveset használt! « kerék « MTB ALKATRÉSZ « Kategóriák tallózása

Mit keres kerékszett a váz kategóriába? Oké hogy feladhatnak több hirdetést, de tudják már hogy hol a helye. És ez egy a sokból.

#53
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts
Nna,kidobtak az apróból.Ezeket hirdettem amik itt is fenn vannak a ki milyen bringával topikban és nem lettek jók a méretek,de az admint nem érdekli.Túl sok jó,drága cucc.Azt meg nem lehet.Mert ha valakinek van,akkor belebetegszenek ha nem ad belõle nekik is.

#54
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts
félve teszem föl a kérdést, de ezt a hirdetõt ismeri valaki? Mit lehet róla tudni? Elismerem, blfsz voltam, mert ált. ismerõstõl vagy olyan embertõl vásárolok, aki "ismerõs ismerõse".. De az eladóval korábbi tapasztalatom nem volt.

Kereken 20 levelet váltottunk, sûrûn küldözgette-válaszolgatott, amíg állítólag föl nem adta a csomagot múlt hét péntek délben.. Azóta semmi. Nem reagál egy mailre sem, választ nem küld, pedig elõtte eléggé aktív volt.

Telefonszámot nem ad se a hirdetésben, se mailben nem volt eldugva. Ami van, az instagram galéria, fotógaléria, ez a hirdetés, nomeg a bankszámlaszám és név. Azon túl semmi.

Van esélye, hogy még megkapom az ajánlott levélkém, vagy felejtsem el? : )

#55
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts
Infó a hirdetõrõl « Boltok

#56
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Wheeler buddy04 FOX « kerékpár / váz « DIRT MTB « Kategóriák tallózása

Csak óvatosan,láttam élõben,sram x-9 váltókarok bekötve az lx hátsó váltóhoz,egyik váltókar blincse törött,a váz minden részén karcos ütött kopott,postáztatni nagy bátorság.

#57
Vincent Vega

Vincent Vega

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Tegye fel a kezét, aki szerint ez 9.5 kg! Mindennap felteszi...:) Kit akar átverni?

Eybl Punch full XT (9.5 kg !!!) « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

#58
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
5 perccel a hirdetésem feladása után megkaptam az elsõ felfüggesztésemet a tizeniksz évnyi tagság során. Átfutva a szabályzatot, több hibát is vétettem; egy hirdetésben reklámoztam több, mint három terméket, amelyek így nem a megfelelõ kategóriába kerültek. :shameonme: Lehet kérni visszaállítást?
A regem uez volt az apróban.

#59
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts
Péket keresek! « kerékpár / váz « DIRT MTB « Kategóriák tallózása

#60
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts
dt swiss x 1700 « kerék « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása

NB: ez nem problémás, semmi gond nincs vele, az ár is tûrhetõnek mondható, DE nagyon aranyos..

a C'dale meg a macska miatt nem látni a hirdetés tárgyát ; -)