Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám - archívum #1

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2325 hozzászólás a témában

#21
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás


nekem meg jó így ahogy van.
nem esik szét, el tudom olvasni a betüket, látom is a képeket ha nézem, mi kell még?
[me=thez]egy elégedett olvasó[/me]
(bár úgylátom ebben a topikban eléggé árválkodok.


Jó neked. Kibontottad már egyáltalán? Vagy másét olvastad, mi, hogy a tied ne essen széjjel... Ebben vmi turpisság van, érzem...



képzeld, meg szoktam venni újságosnál, és nincs akkora orrom, hogy másét olvassam emellett.

#22
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Jorus, hogy ne számitana.. de azért jobb lett volna, ha neked is szétesik, mint Begnek... ;) Akkor nem is kell odaadnom a sajátomat, mert azt be lehet vinni a nyomdába.. :D hogy lehessen reklamálni! Yeee

#23
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nekem nem esett szét, de gondolom az nem számít. :)
Begnek mondjuk igen.

#24
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

nekem meg jó így ahogy van.
nem esik szét, el tudom olvasni a betüket, látom is a képeket ha nézem, mi kell még?
[me=thez]egy elégedett olvasó[/me]
(bár úgylátom ebben a topikban eléggé árválkodok.


Jó neked. Kibontottad már egyáltalán? Vagy másét olvastad, mi, hogy a tied ne essen széjjel... Ebben vmi turpisság van, érzem...

#25
dezo

dezo

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Hali!

Csak hogy másis írjon a laphullás miatt (ne csak az a 4 ember!)! Nekem is szétesett a mostani, és elmondhatom, hogy kb minden második így jár! Pedig én nem vagyok hardcore lapozgató! És hogy én küldjem vissza nektek??? Na ne. Teljesen egyetértek Kislust véleményével!

#26
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
1)

A www.wiw.hu oldalon van egy új MTB fórum ahol lehet szavazni meg túrákat próbálgatunk majd szervezni meg más programokat.
Ha valakit érdekel írja le a mailcímét mert meghívós rendszerrel mûködik. Szóval akkor annak küldök meghívót!


ez nem ide tartozik.

2)

bikemag vs. ng.
sztem senkise védje se egyiket se másikat, mert nem hiszem, hogy ért hozzá.
meg pl lehet, hogy egy egész oldalas hirdetés fele (tized) annyi a bikkmagban, viszont a szén nem hiszem hogy fizet, ha az õ körforgásáról cikk jelenik meg.
összehasonlítani hogy egyik ennyi másik annyi teljesen értelmetlen.
nézd meg az árát, ha neked megér annyit, vedd meg, ha nem, akkor pedig ne.
(az más kérdés, hogy mi van akkor, ha érdekel de nem szánsz rá annyit....)
sziasztok.

#27
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nekem meg jó így ahogy van.
nem esik szét, el tudom olvasni a betüket, látom is a képeket ha nézem, mi kell még?
[me=thez]egy elégedett olvasó[/me]
(bár úgylátom ebben a topikban eléggé árválkodok.

#28
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

csak ilyenkor azt felejtitek el, hogy kis pénz, kis foci.
szerintetek egy 3 betûs férfimagazinban, vagy a national geographic-ban mennyi egy egészoldalas hirdetés? és a bikemagban? van tippem, és erõsen a _tizede_ felé tendál....


A Geographic-nak nyilván magasabb a példányszáma, kvázi a költségei is, persze eszemben sincs kétségbe vonni a hírdetések saccolt árait !

#29
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Ez tény. De így nem is fog változni. Meg ez nem az én problémám. közel ugyanannyiba kerül, de sokkal pocsékabb minõség, és ha szólunk érte, akkor még mi vagyunk a szemetek. Meg lelkiismeretfurdalásom van/lenne, hogy Rave-t ugráltassam, hogy cserélje ki nekem....

Egyébként meg azért is írtam, hogy legyen cél. Nyílván a fotók minõségét sem fogom összahasonlítani... ;D

kislust

#30
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
csak ilyenkor azt felejtitek el, hogy kis pénz, kis foci.
szerintetek egy 3 betûs férfimagazinban, vagy a national geographic-ban mennyi egy egészoldalas hirdetés? és a bikemagban? van tippem, és erõsen a _tizede_ felé tendál....

#31
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

/összehasonlításképp a National Geographic egy évre 6200 FT, és 12 szám, ez lehetne a követendõ példa, cél/


El lehet gondolkozni azon, hogy mit kapna a NatGeo nyomdája, ha egy szám szétesne és fakók lennének benne a képek !!! :-X

Szerintem mindenki unja és legfõképpen azt, hogy nem változik semmi.

#32
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
"Javaslat, kérdés: lehetne, hogy küldtök egy levelet egy csekkel, mikor lejár az elõfizetésem? Tök kényelmes lenne, mert nem kell fejben tartanom, másrészt könnyû befizetni, meghosszabbítani..


kislust"

Ezt már én is felvetettem egyszer, de nem reagált rá senki. Nem kéne külön levél se, egyszerûen beleraki a csekket az utolsó számba amit még megkapok.
Most is szívok, mert elfelejtettem újra elõfizetni. Nálunk 1db újságárús van, kb 5 db-ot kap/rendel belõle. Egyik nap még nincs, másik nap már nincs-->Mehettem a szomszéd városba megvenni!

#33
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Elolvastam Zorg szavait. Többé kesvésbé egyet is értek vele, de mondjuk az nem igaz, hogy

És ne feledd: a megoldás nem mi vagyunk, hanem TI. Mert Ti vagytok többen...


Tényleg mi vagyunk a többen, de nem az a megoldás, hogy az dolgozik, aki fizet. Ezzel mintegy ránk hárítják a felelõsséget.
Megkérni lehet minket, hogy postázzuk, de az nem elfogadható, hogy azt sugallják, hogy amíg mi nem mozdulunk, addig nem lesz váltás. Miért? Menjenek más nyomdába, vagy mittudomén...

Én egy rohadt lusta (ahogy a nevem is sugallja.. ;D), és kényelmes emberke vagyok, ezért fizettem elõ. Várom a pénzemért az ellenértéket, a pontos megérkezést (nem arról beszélek, hogy a várható feltûnéshez képest), a minõséget (a minimálisan elvárható dolgokra gondolok).
/összehasonlításképp a National Geographic egy évre 6200 FT, és 12 szám, ez lehetne a követendõ példa, cél/


Ezek nem túlzó kérések/elvárások.

TAm: Tudom, hogy ez a topic nem erre való, de nincs másik ilyen, ha nyitok, bezárjátok.
Annak reményében, hogy hamarosan változik a helyzet, most abbahagyom (egy idõre).

Ja, én is unom.

kislust

#34
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
UNOM.
olvassatok. csináljátok így, vagy ne csináljatok semmit.

A topikot meg használjuk amire való.


#35
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás

Melyik nyomdában készül egyátalán az újság?



A tartaomjegyzék alatt az impresszumban megtalálod

#36
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
ööö, nyomdászcsókát nem lehet ráuszítani erre a fórumra? 8) látná mennyi a hõzöngõ, csak meg lehetne vele egyezni.

#37
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
A www.wiw.hu oldalon van egy új MTB fórum ahol lehet szavazni meg túrákat próbálgatunk majd szervezni meg más programokat.
Ha valakit érdekel írja le a mailcímét mert meghívós rendszerrel mûködik. Szóval akkor annak küldök meghívót!

#38
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

Vagy esetleg csináljatok néhány különlegesen megerõsitett példányt a hardkór lapozóknak...



;D ;D ;D ;D Hardkór lapozók.. ;D ;D ;D

Egyébként meg ha észrevettétek eléggé szánalmas, hogy még mindíg ilyen problémákon kell rágnunk a szerkesztõség fülét :P Melyik nyomdában készül egyátalán az újság?

5-let (most jutott az eszembe)
Egy teljes hátsó oldalas hirdetést kéne csinálni (tudjátok ahol a Kellys reklámok vannak; a borítóra), hogy "A Bikemag XY nyomdában készül" + mellékelve e-mail-cím, postacím, telefonszám egyéb elérhetõségek.
Így egyrészt reklámoznátok a nyomdát, viszont ha szar a minõség => rohadt beégetés a nyomdának! Plusz mivel ott a cím, telefonszám stb mindenki személyesen küldheti el õket a francba >:( És akkor majd hisznek nektek, és normális minõséget produkálnak.

Hogy tetszik az ötlet?

#39
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
ez volt az oka, amiért nem fizettem elõ sosem...
Inkább megvártam amíg valaki ide beírta, hogy van és rohantam a lurdyba megvenni.. :D

Ha valaki rész kiván venni a csereprogramba:
Írjon privit nekem..
Újpest és Lõrinc között ingázom szinte napi szinten.
a legtöbbször délután dolgozom, így 21 körül indulok a tékából és 22-re vagyok újpesten.
de tudok tekeregni szinte bármerre ;)

#40
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
öö..bocsánat, félreérthetõen írtam...a partnerboltokra gondoltam.