Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Legfrissebb szám - archívum #1

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2325 replies to this topic

#1
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts


igen, és pl itt sem értem a moderálás irányelvét. (már ha van ilyen)


Pedig van. Eddig is volt. Csak Te valamiért ugy gondolod, hogy rád nem vonatkozik.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
öcsém is a multkor ünnepelte a 3000-rediket, erre most vagy 2700 van neki. hogy lehet ez? (szám a név alatt)
én már egy éve, hogy nem tudom a sajátjaim számát (:)) és nem is érdekelt, most tudtam meg, hogy 4000-nél is több van. lol. sz*rom a betûket..

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#3
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Válaszokat találsz ITT.
500 hozzászólás?!?!?!?! Ugye, csak a "hozzászólások száma" értékre gondolsz?

Bocsánat, hogy ideírok, de nem találom a Fórum fejlesztéses topicot...szóval...sikerült belépnem az újragenerált jelszóval, király minden, de 3609 privát üzenetem van ! Péntek este még csak 10 volt, ez normális ?
Meg elveszett kb. 500 hozzászólásom is, de ha jól gondolom ez a konverzió mellékterméke (igazából nem számít).


"In idem flumen bis non descendimus"

#4
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Bocsánat, hogy ideírok, de nem találom a Fórum fejlesztéses topicot...szóval...sikerült belépnem az újragenerált jelszóval, király minden, de 3609 privát üzenetem van ! Péntek este még csak 10 volt, ez normális ?
Meg elveszett kb. 500 hozzászólásom is, de ha jól gondolom ez a konverzió mellékterméke (igazából nem számít).

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts

Pedig rém egyszerû: abból állt a topik,hogy nekem szétesett,nekem is,nekem is,nekem is,nekem is.....
fel volt rakva az akkori megoldás...válasz: nekem szétesett,nekem is,nekem is,nekem is,nekem is...
Ezekután mit nem értesz? ;D


de legalább _nem ide_ írták ezeket a sokatmondó okosságokat!!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#6
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Pedig rém egyszerû: abból állt a topik,hogy nekem szétesett,nekem is,nekem is,nekem is,nekem is.....
fel volt rakva az akkori megoldás...válasz: nekem szétesett,nekem is,nekem is,nekem is,nekem is...
Ezekután mit nem értesz? ;D


#7
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts

Volt, de closed, és csak egy post van benne:)
Így most itt szabadulnak az indulatok:(


igen, és pl itt sem értem a moderálás irányelvét. (már ha van ilyen)

#8
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Én azt fogom tenni, hogy a szétesett újságokat a Sport kiállításra magammal viszem és átadom az illetékeseknek. Na ehhez már csak az kell, hogy legyen csereszám. Mert ugye kéthavonta visszaküldösgetni az kicsit drága, meg macerás. A posta megy jól meggyûri az újat. Ha valamelyik bennfentes is véleményezné ezt a megoldást akkor elõreléphetnénk egy kicsit.

#9
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
és az emberek BIRKÁK. :-X

#10
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Volt, de closed, és csak egy post van benne:)
Így most itt szabadulnak az indulatok:(

#11
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
erre vót egy külön topik nem?

#12
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Figzelem!!!!!
Na akkor a további sírást megelõzendõ ki van találva a megoldás:
Akinek széthullik az új szám, az behozza a Kálvin tér 7. szám alatti Hugó Sport kerékpárboltba, és akkor kicseréljük. Így aztán lesz mit a nyomda orra alá dörgölni.
De innentõl nem szeretnék semmi nemû nyavajgást olvasni itt a legfrissebb számban.
Aki akarja Rave-nek odaadja, vagy behozza hozzám a boltba. Ennél többet már nem tehetünk...kérem kapcsolja ki ;D
A vigékieknek sajna marad a királyi légerõ földi alakulata :(
Üdv:Thy


#13
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
cruxos: l. ezen a fórumon a 2298-as hozzászólást, és a 2301-es választ. Javaslom légy te is türelmes. :-\
Reméljük, lassú víz partot mos...

#14
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Azt tapasztaltam, hogy azok a számok amelyeknek a gerince vastagabb volt nem akartak szétesni. A vékony gerincûek pedig hajlamosak erre. Ez szerintem nek kerül semmibe!

A másik, hogy a gerincen minden hónapban ugyanazok a rovatcímek vannak felsorolva. Ennek így nem sok értelmét látom! Jobb lenne az adott hónap fontosabb témát, cikkeit feltüntetni. Ez sem kerül semmibe!

Remélem valami megvalósul belõle! ;)

#15
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

nekem meg jó így ahogy van.
nem esik szét, el tudom olvasni a betüket, látom is a képeket ha nézem, mi kell még?
[me=thez]egy elégedett olvasó[/me]
(bár úgylátom ebben a topikban eléggé árválkodok.


csatlakozom...

#16
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts

azaz Begbie durvább csávó, mint Jorus...


Ez eddig sem volt kerdes ;D ;D ;D ;D

#17
tandemánia

tandemánia

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Sziasztok!

Szétesik vagy nem? Mivel nekem még egyszer sem esett szét a Bikkmakk, eddig úgy gondoltam, hogy talán a szerkesztõségi példányokat figyelmesebben ragasztják. Múlt hónapban ellátogattam a kötészetbe, és véletlenszerûen kiemeltem három magazint három stószból, és azokat olvastam, mutogattam másoknak. Azok sem estek szét. Az egyiket próbaképpen kétszer egy bizonyos oldalnál tökig kihajtottam, és ott tényleg magadta magát a ragasztás. Fogtam egy másik otthonunkban fellelhetõ sport témájú magazint, és azt is kétszer tökig kihajtottam, és az is szétesett. Pedig azt az ország legjobb nyomdája nyomja és köti. Ezek szerint bármelyik ragasztott magazin szétesik, ha durván bánnak vele... azaz Begbie durvább csávó, mint Jorus...

-b

#18
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,806 posts
csekk privi

#19
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Látom megint itt tartunk....
Bazze és az hogy lehet, hogy egy kuv@ privit nem kaptam, hogy találkozzak valakivel, akinek szétesett?
Tudjátok:
fikázni könnyû...
És hogy miért kellene a ti újágotok íme Atom hozzászólása a témához kiemelve a lényeg:

Hölgyek, Urak!

A sok oda-vissza dumálás, pingpongozás, egymás cseszegetése helyett lene egy építõ jellegû javaslatom:

Ha valakinek szétesik az újság, akkor nem az a megoldás, hogy ugyanaz a (4) személy 687csilliószor beírja, hogy mennyire elégedetlen is e miatt. Félre ne érts, én is elégedetlen lennék ha az enyémmel történne ugyanez. De itt a gond: a mienk nem esik szét. (az az ominózus hónap kivételével egy sem esett szét) És mondhatom, hogy általában senkié (bármilyen hihetetlenül is hangzik), mert csak innen jönnek ilyen visszajelzések.

Annyira azért nem vastag a bõr a pofámon, hogy odaálljak a nyomda elé, és azt mondjam, hogy nagyon rosszul végzik a dolgukat, mert mert ismét szétesett 4 db újság.......körberöhögnének, és vállon veregetnék magukat, hogy mekkora királyok, hogy ilyen alacsony selejt százalékkal dolgoznak.
Akinél szétesik az újság, azt nyílván nagyon zavarja. Van aki nem szól és beletörõdik, ez nekünk rossz, mert ki sem derül a hiba. Van aki lefûzõ mappába teszi, ez nekünk rossz, mert ez is csak utólag derül ki, és csak virtuálisan. Van aki ide írogat 986-szor, a megoldás reményében....nekünk ez nem jó, mert a fórumos hozzászólások a nyomda számára nem kézzelfogható érvek.

A megoldás: Ezúton kérünk fel minden kedves olvasónkat, hogy ha szétesik az újságja, akkor annyit tegyen már meg, hogy a fölösleges szájtépés helyett egyszerûen ADJA POSTÁRA NEKÜNK A SZÉTESETT LAPSZÁMOT!!! Ha beérkezne nekünk havonta 20-30 ilyen magazin amit oda tudnék b.szni a nyomdászok asztalára, akkor az konkrét lenne, és nem lehetne vele vitatkozni, belekötni.
A másik jó dolog a postázásban, hogy nem kell a szétesett számokat laponként tárolni, mivel természetes, hogy MI AZONNAL KÜLDENÉNK AZ ADOTT OLVASÓNKNAK EGY HIBÁTLAN SZÁMOT. Akár visszamenõleg, korábbi számokat is! (a postázási díjjat átvállaljuk)

És ne feledd: a megoldás nem mi vagyunk, hanem TI. Mert Ti vagytok többen...

üdv.

Atom

Valaki felfogta és megértette?
Privi nekem, és tuti találunk olyan idõpontot, ami mindkettõnknek jó találkozni.
Ha meg ennyit nem ér meg, akkor.... :-\

#20
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,806 posts
Jó van, csak kérdeztem... :)