Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Boltok-nagykerek-árképzés topik

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
205 hozzászólás a témában

#201
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem akkor állt össze a kereskedõi kép amikor mondták, hogy $2239 az Ellsworth Rogue boltban, de megkapom 1400-ért és akkor 20-30%-t tesznek csak rá mert csókos vagyok. Avagy a V10 váz amerikai nagykerára $1000 körül van.

Egyékbént meg ez így müködik az összes létezõ iparágban, csak nem számolunk ott utána.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#202
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Dig,

nem érdemes magyarázatokat keresni. A magyar kereskedelem egyenlõre a szakítsunk hamar nagyot elven mûködik. És nem csak a kerékpárpiacon. Hála istennek 2007-ben már nem vagyunk rájuk utalva. E-boltok, e-bay, EU...számtalan forrásból beszerezhetõek olcsóbban a cuccok.

szerinted a fritz díler kisebb árréssel dolgozik ?
és vszínû még jobb áron is kapja..

on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#203
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Dig,

nem érdemes magyarázatokat keresni. A magyar kereskedelem egyenlõre a szakítsunk hamar nagyot elven mûködik. És nem csak a kerékpárpiacon. Hála istennek 2007-ben már nem vagyunk rájuk utalva. E-boltok, e-bay, EU...számtalan forrásból beszerezhetõek olcsóbban a cuccok.


Azt is tudom, amit Tamás félig ironikusan mond, meg azt is amit Te, csak Én azt szeretném, hogy magyar boltban megkapjam, pár ezerrel drágábban, mint amennyi nekem lenne, plusz posta a cuccot.
Szóval, érted, szar a rendszer:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#204
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Ha berendelem a speckótól az MSRP-n akkor is olcsóbb 70 ezerrel, mintha itthon venném egy boltban.
Sx trail váz dettó..
Ezek érdekelnének, valami marketingszakembertõl.


Dig,

nem érdemes magyarázatokat keresni. A magyar kereskedelem egyenlõre a szakítsunk hamar nagyot elven mûködik. És nem csak a kerékpárpiacon. Hála istennek 2007-ben már nem vagyunk rájuk utalva. E-boltok, e-bay, EU...számtalan forrásból beszerezhetõek olcsóbban a cuccok.

#205
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem tudod ki a felelos a speci arkepzesert Magyarorszagon. kerdezd ot, ha akar valaszol ;)

amugy meg azert draga, mert sokat akarnak keresni rajta. ha neked lenne vallalatod te is sokat akarnal keresni az altalad forgalmazott termekeken. Ha nem az a te bajod. vagy akkor hivhatod magad maltai szeretetszolgalatnak is. nem ertem mit nem lehet ezen nem erteni :wtf: ;)

egy sima 7005 aluvaz eloallitasi koltsege kb 5 ezer forint tojvaniaban. egy ezresert le is festik es matricazzak, a magyar ceg fizet erte mondjuk 15ezret, es akkor a gyarto keresett rajta valami penzt, plusz a szallitas is ki van fizetve. a nagyker eladja a boltodnak 25ert, hogy o is keressen, a boltod meg neked 40ert. ennyi

ha karbon vagy titan, vagy ossztelos, vagy akarmi, akkor a szamokat be lehet helyettesiteni az 5-10szeresukkel.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#206
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
http://www.specializ....jsp?spid=22157

Ez, ha lesz itthon, konkurencia lesz a px-nek?
A demo8 vázra miért száz ropit tesz rá a forgalmazó, ha pld a bighitre, csak ötvenet? Arra apellálnak, hogy majd kevesebb demo jön be? Õszintén rohadt már ott demo a forgalmazón?Az aranyár ellenére?
Ha berendelem a speckótól az MSRP-n akkor is olcsóbb 70 ezerrel, mintha itthon venném egy boltban.
Sx trail váz dettó..
Ezek érdekelnének, valami marketingszakembertõl.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.