Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Boltok-nagykerek-árképzés topik

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
205 hozzászólás a témában

#1
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Itt van sok Speci cucc:  http://www.mountainb...-flagshipstore/


Marci

#2
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Sziasztok!

 

Tudtok Bécsben Specialized Concept store-t, vagy egyéb emelt szintű boltot ajánlani? Semmit sem találok a neten.
Előre is köszi!

 



#3
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás
http://www.mountainb...n9.php?menu1=19
A Westbahnhof közelében van. Tutti a bolt. Ezt ne hagyd ki, ha kimész !
http://www.mountainb...dgang?menu2=32
A képek alatt a pontos cím. De a "Lageplan" menüpontnál van térkép is.
Marci

#4
Ensee

Ensee

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Ezzel a linkkel már találkoztam, és sajnos nem outis alkatrészeket szeretnék vásárolni. A másikat megnézem, köszi!

#5
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Praterstrasse, és a Mariahilfer közepe környékén a lépcsõn le és alatta:)
Vagy ez http://www.bikers.co...Wegbeschreibung

#6
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
huhh, a Pratertõl nem messze volt egy egész jó bolt valami széles, soksávos úton, de így nem igazán tudom elmagyarázni.
a boltban egy magyar srác is melózik.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7
Ensee

Ensee

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hali!

Tudtok nekem Bécsben használható bringás boltot mondani?

Ensee

#8
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nem tudja érvényesiteni, a garancia a kerékpárra mint egészre, nem a részegységeire külön vonatkozik.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
kicsit offtopik lesz itt, irányítsatok át máshova ha itt nem jó(egy 2002-es topik kivételével nem találtam semmit):

kompletten vásárolt kerékpár esetén az egyes darabokra hogyan/hol lehet garanciát érvényesíteni? Tegyük fel, hogy vettem egy komplett kerékpárt Fox villával, amit aztán egy hónap után eladok belõle. A kerékpárhoz kaptam garipapírt (vázszámmal) és számlát, de semmi egyebet. Hogyan/hol tudja (tudja egyáltalán?) érvényesíteni a még fenálló garanciát a vevõm a telóra?

#10
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
És KHE cuccok vannak ott?
Velvartba még sose láttam KHE-t. Meg igazából mostanság semmit sem...

#11
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mûködik a bolt.

#12
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Az üzlet pontos címe: Sopron, Rákóczi u.4.
A KHE cuccokat már a Velvart forgalmazza.

#13
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Errõl a boltról ki mit tud? Állítólag KHE viszonteladó. Mûködik, nyitva van, vagy vegyesbolt lett belõle?

HT-Sport KFT.
Csengery U. 89
H 9400 Sopron

#14
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
cube teszt lesz még idén szerintem ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#15
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Korábbi írásomra reagáltak páran és félreértés volt a dologban szerintem... A velós kérdésben semmi rosszindulat nem volt. Halottam hogy a velóból páran megcsinálták a bikefun-t vagy mit és elvitték a meridát ennyi... ha nem így van akkor javítsatok ki. Ha meg titok akkor ennyi és bocsesz! Az újságcikkekel kapcsolatban pedig azért pár ismerõsömnek is feltûnt hogy semmi rosszat nem írtatok már kábé négy éve egyetlen meridáról sem (ill. manitou) pedig azért lett volna mit (és nem fogom felsorolni). Nyilván benne van az is hogy nem adnának szívesen tesztanyagot ha rosszat írnátok valamirõl (tudom hogy most az jön hogy nem félünk tõlük) de egy újságnak azért ha független akkor be kéne vállalni. A cube-ot sem istenítem de valahogy azért szimpibb márka és nem bánnám ha ezentúl ilyen tesztek lennének az újságban. Ennyit szerettem volna csak és nem kell mindjárt csapatostul bekészülni! Thx!

#16
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Rossz topicban keresed.


A sebesség mindent megold.

 


#17
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

a kenyeret is onnan veszed? :) nettó áron csak akkor tudod venni ha van EU adószámod, vállalkozásod, etc.
és utána leadózol belõle a saját országodban. azaz itthon. gondolom ezt mind meg fogod tenni... :)
csakhogy kinti forgalmazónál sem könnyü a regisztráció, nem vesznek be mindent.
Mivel EU, ezért az a lényeg, hogy egy helyen leadózd. de valahol le kell. igy a nettó ár kizárva.
Webshopon nyugodtan, más is úgy csinálja.


igazából a hol érdekelne. nagyobb német/osztrák boltok. az adózás részéhez nem értek, mint már írtam, és nem is nekem kell a szerkó. csak segítek megszerezni.

tehát továbbra is keresek nagyobb német/osztrák boltot, ahonnan kapok 3x10-es ultegra szettet.

köszi

#18
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a kenyeret is onnan veszed? :) nettó áron csak akkor tudod venni ha van EU adószámod, vállalkozásod, etc.
és utána leadózol belõle a saját országodban. azaz itthon. gondolom ezt mind meg fogod tenni... :)
csakhogy kinti forgalmazónál sem könnyü a regisztráció, nem vesznek be mindent.
Mivel EU, ezért az a lényeg, hogy egy helyen leadózd. de valahol le kell. igy a nettó ár kizárva.
Webshopon nyugodtan, más is úgy csinálja.

#19
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
hali

ha nem baj, akkor on leszek kicsit:)
3x10-es ultegra szettet szeretne egy rokonom és keresem a legolcsóbbat. itthon ami szóba jön az az ebike vagy vamelyik nagykerbõl ismerõs által.
viszont érdekelne osztrák vagy német üzlet/nagyker/webshop/akármi, ahonnan lehet hozatni magyarországra. lehet valamit bûvészkedni EU-s adószámmal, hogy netto áron kapd a cuccot, de ehhez én nem értek.
lényeg, hogy osztrák vagy német nagyobb bolt kéne nekem vagy itthon egy jó ajánlat 3x10-es ultegra szettre agy nélkül.
értelem szerûen új szett kell.

köszi a segítséget

#20
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Csak hogy tényleg a topic témájába vágjon hagy kérdezzem meg az arra illetékesektõl: Mennyire vágtak alá a velónak a saját emberei? Én mondjuk olyan szempontból örülök ennek hogy a bikemag eddig a meridát nyalta szét most majd talán a cube-ot fogja...


Elsõ körben semmi közöd hozzá:D
Másodikban meg fõleg:D Mindenki köszöni jól van...
Ha meg nyalásról van szó, akkor tudom ajánlani a szomszédunk kecskéjét...talán megoldja a problémáidat:)