Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Maratonok

- - - - -

  • Please log in to reply
3542 replies to this topic

#3481
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts
Köszönöm, jelentkeztem!

#3482
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
ezt figyled és itt is tudsz jelentkezni!

http://forum.bikemag...7442#post527442

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3483
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts
Sziasztok!
Hol lehet BMFT mezre szert tenni? Nagyon szeretnék egyet, olyan jó volna látni azokat a marcin, akikkel itt dumcsizok. Remélem nem baj, ha nem lehet ilyet csak úgy szerezni (ki kell érdemelni), akkor lesz még egy indokom, miért hajtsak! :)

#3484
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
köszi!
tudom hogy nem egyesület pont ezért a legjobb számomra, elég nekem egy egyesület a másik sportágamból, sok lenne a kettõ :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3485
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Odaírhatod bátran, bár nem egyesület, csak egy baráti társaság. Sokunknak van BMFT meze, pl nekem is, de van egy egyesület is, amiben versenyzem.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3486
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
hehe jó az idõ mindenki nevez mindenfelé :) Én is csatlakoztam egy Bükk marci nevezéssel, de még a héten a Buda marcira is leadom. Salzkammergut-ot meg idén mindenképp ki szeretném próbálni, az Alpok mégis csak az Alpok és úgy tudom ott sok a magyar spori is :)

ja kérdés! Nevezési lapra egyesület címén szoktátok ugye írni a BMFT-et, mezre már beneveztem, addig biztos meg is lesz, de még közös összejövetelen nem tudtam résztvenni bár ez is tervben van, odafirkálhatom én is a fórum team-et? "lécci-léccinemcsalódtokbennemsmile"

egy egyszerû "nem, még bizanyítanod kell" választ is elfogadok!

köszi!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3487
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Nem zavartak. :) Csak a rövidtávozást nem értem olyanoktól, akik simán izomból küldték a középtávokat, amíg nem volt "rövidtáv", mint olyan.

csak poénból írtam.....

mondjuk duna marcin pont a lényeg marad ki a rövidbõl....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3488
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Nem zavartak. :) Csak a rövidtávozást nem értem olyanoktól, akik simán izomból küldték a középtávokat, amíg nem volt "rövidtáv", mint olyan.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3489
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Csak óvatosan megjegyzem, hogy régebben nem is volt "rövidtáv" - pl a klasszikus Bp-Visegrád az vagy 77 km, vagy pedig 110 km volt. Ez csak újabban divat, hogy nehogymá' izomláz legyen, meg minden. Én most maratonfüggõvé tenném - pl a Bükk középtáv nagyon könnyû. Szerintem. (a Szilvás már kevésbé)

na örülhetsz Dante, az idei duna marcin nem fognak zavarni a rövidtávosok....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3490
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

És akkor hol vannak a többiek?


Tudtommal van valami limitpont, ahonnan rövid úton a célba irányítják õket.

#3491
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts
Kell a korai rajt, különben az elsõk (~11 óra) is már sötétben érnének célba. És akkor hol vannak a többiek?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#3492
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts

Salzkammergut hosszútáv:
http://www.salzkamme.../1867_file1.pdf

De jó lenne lenyomni...:) Hogy a rákba lehet erre felkészülni? Másszak egész nap Gyöngyös és Kékestetõ között, az is "csak" 800m körüli szint körönként, a 7000m-hez majdnem 9szer meg kéne mászni, de aznap 350km is összejönne távban, azért ez elég brutál.

És a rajt 5kor! Reggel! Óanyám, vannak nem normális emberek!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#3493
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Épp ma beszélgettem a haverommal az után , hogy mi beszéltünk tf-en
valami olyasmit hallott , Farkasgyepûn v Bakonybélben lesz állítólag!?!
Nem gyenge pályák vannak arrafelé PL.3Km szabadeséses single-track stb.


Bakonybél környéke tényleg nagyon király!!! Érdemes ellátogatni arra..

#3494
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts

de az elõnevezettek listája, még nincs törölve a tavalyi nevezések vannak fent! ugyh még inkább ne nevezettek sztem!

Én már beneveztem magam, fel is írt az elõnevezettek listájára, ma meg átutaltam a zsét. Eddig még nem jelentkeztek, hogy elb..tam volna v.mit

#3495
poggibonsi

poggibonsi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts

Na, ha ennyit emlegeted, megkérlek írj róla!
Ez melyik, a Sportaktívos-Kapolcsos vagy a Konás, esetleg egy harmadik, ami (még) ismeretlen (számomra) ?

Amin a soromponál kellett ácsorogni (odáig kb40-nel ment az egész mezõny)
totál lemerevedés,a fél mezõny eltévedtt+a végén felhõszakadás+eredményhírdetesi káosz az akona maraton volt tavaly és az
B.füredi rendezés volt.
A b.régiómaraton ami kezdetben ÖCSÖN tavaly meg már Kilõdön voltaz meg
Harangvölgyi és tényleg jó buli volt

#3496
poggibonsi

poggibonsi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts
Épp ma beszélgettem a haverommal az után , hogy mi beszéltünk tf-en
valami olyasmit hallott , Farkasgyepûn v Bakonybélben lesz állítólag!?!
Nem gyenge pályák vannak arrafelé PL.3Km szabadeséses single-track stb.

#3497
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

tavalyelõtt és elõtte még "kapolcsos" egyébként helyileg Öcs volt a központja, tavaly tették át Kislõdre, meg idén is ott lesz asszem.
mert, kinõtte a falut. (Öcsöt) sztem pedig ott nagyon jó helye volt! hangulatos kis verseny volt. a polgármester a maga kis egyszerûségével stb. nagyon kellemes emlék marad számomra mindig

Kona maraton a Kona tali keretében volt asszem, de idén nem, mert elcseszték tavaly jól...


Ühümm...
Mikor indult a dolog, érintett voltam vmennyire :-) Majdnem rávettem magam egy tanyabájkkal nevezésre :D
Kona, kona, kona, próbálok visszaemlékezni :-) 2006. Idén is Kona tali keretében volt, csak mintha a szervezõ lett volna más, és mintha idén is el lett volna cseszve - de így hirtelen csak a vasutas várakozás ugrik be... :D Kissé szét voltam akkor esve, azért csúnya dolog a vizsgaidõszakba tenni egy ilyen bulit, elõtte, utána, közben nulla alvás :P
2005-ösrõl meg az ugrik be, h aznap 3 óra alvássa 140 km + kompozás 2x meg életem legnagyobb görcse, meg a mezõny negyede eltévedt :)

#3498
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
tavalyelõtt és elõtte még "kapolcsos" egyébként helyileg Öcs volt a központja, tavaly tették át Kislõdre, meg idén is ott lesz asszem.
mert, kinõtte a falut. (Öcsöt) sztem pedig ott nagyon jó helye volt! hangulatos kis verseny volt. a polgármester a maga kis egyszerûségével stb. nagyon kellemes emlék marad számomra mindig :)

Kona maraton a Kona tali keretében volt asszem, de idén nem, mert elcseszték tavaly jól...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#3499
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Na, ha ennyit emlegeted, megkérlek írj róla!
Ez melyik, a Sportaktívos-Kapolcsos vagy a Konás, esetleg egy harmadik, ami (még) ismeretlen (számomra) ?

#3500
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
beírtam magam a Balatonrégió maratonra, biztos ami biztos :)
veszteni valóm nincs vele :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu