Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5603 hozzászólás a témában

#5441
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
:D :D :D

Mekkor poén ez!!! Micsoda atom öreg verdák!!! És miketcsináltak ezek mr akkor!!!  :) Nem semmi!!!

Vajon mikor lesz Kranked 5? Nomeg Disorder 3?

#5442
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
hehe. Ha ilyen gyorsan menne minden ...  :D

#5443
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Tényleg!!!  :D

DE JÓ!!! Köszi!!!  ;)

#5444
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Az mar ott van egy ideje  ;D

#5445
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Kranked 1 lesz ? ? ?  :-[

#5446
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Refresh --> Kranked 2 edited: valami vagott verzio lehet, de egesz jo, meg igy talaltam a neten.

#5447
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Megtalaltam az NWD 2 soundtrack hianyzo darabjat.  ;D Fel is ment.

#5448
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
YOci: hat erre nehez barmit mondani. A server megy, a cuccok fenn vannak. Konkretan mi a problem? pl ha a "save target as" gombra kattolsz a kepen, akkor mit ir ki? Vagy a flashget hogyan reagal? Ha eddig nem probaltad a flashget-et, akkor az is megoldas lehet. A save target as modszer nekem is rohadt sokara kezdi el menteni a file-t, es ugy altalaban lassu a dolog, mert eleg sokan toltenek le, vagy ha mas oka van, akkor nem tudom miert lehet. Mindenesetre az oldal eddigi lekereseinek szama 2500 felett van, es ez csak a weboldalakra vonatkozik, a flashget letoltesek sokkal jobban megviselik a servert, es azok ebben a szamban meg nincsenek is benne. Viszont a flashget addig probalkozik helyetted mig el nem indul, szoval megeri hasznalni, mert lehet hogy leszedi azt amit amugy nem tudsz. Ha eddig is ezzel probaltad, akkor viszont nem nagyon tudok erdemben hozzaszolni a dologhoz.  ???

#5449
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Vinnie és többek!!

Skacok az mi a f@....t van,hogy nekem nem jön le semmi akármivel is probálkozok  ???  :'( :'(

#5450
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Iszonyat teccik a Flash! Folytatniuk kéne, mert sokkal többet ki tudtak volna hozni a dologból, bár gondolom anyagi akadályai voltak a dolognak. NAGYON JÓ FILM !

#5451
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Szegény Bender.... Mindenki õt bántja!  >:(
Pedig, csak szórakoztatja a tömeget.  ;D

#5452
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Felment a Flash is !

A NWD 2 zenek most csordogalnak felfele nemsoka az is kesz lesz. A 9-es track-et szedje mar ossze valaki, azt meg nem talaltam meg.

#5453
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
lehet rakeszulni az NWD2 zenekre ... it's coming  ;D

#5454
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
okes, fenn vannak, most mar minden megy. jo toltogetest  ;D

#5455
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Az NWD2 track-ek most mennek fel, ne kezdje el tolteni senki, mert lehet hogy darab file-t fog leszedni. Beirom ide ha fenn van mind !!! A tobbi link viszont mind mukodik, azokat lehet zuzni.

#5456
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Most frissult az oldal par perce. Most tessek megnezni  ;D

Sajna az uw-n nem mukodott az ftp ma estig. Most ugy nez ki mar okes, egybol frissitettem is. Ujdonsag: Kranked 1 full (thx for Endroo)

Zenek: a NWD 2 track-ek ugy szulettek hogy kiszedtem a videokbol a zeneket. Sajna igy beledumalnak ket szamba is (hulye Bender ;D nem tud csendben maradni ) es nem az igazi, de amig meg nem lesz az osszes szam normalis mp3-ban, addig jo lesz. Jahh, es igen, meg nincsenek feltoltve, azert nem ment. Meg csak most inditom a toltest, az uw ftp gondja miatt, de hamarosan ott lesz mind.
(es mar csak 70 mega kell hogy a Kazaa-s verzio lejojjon a NWD2-bol, talan ott lesznek a szamcimek a vegen)
Ha viszont megfelelok az igy kivagott szamok is, akkor ilyet barmelyik videobol tudok csinalni ha van ra igeny.  8)

#5457
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
;D

#5458
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kranked 4-et ma leszedtem most izzadtam végig ma már vagy negyedgyére ;D Quebecbe(asszem így kell) akarok menni most >:(



 Lama

#5459
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
azok még csak üres linkek!! (nincs még fenn a cuccos a szerveren!!!

#5460
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
nekem sem megy!!!