Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2078 hozzászólás a témában

#41
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Sziasztok,

tudja esetleg valaki, hogy a Cube Stereo, ill. Fritzz vázak (2012-es évjáratig) a rúgóút és a geometriabeli különbségek (fejcsõszög, középcsapágy-magasság, pici eltérés a csõhosszokban,...) mellett merevség, masszívság tekintetében különböznek-e egymástól? Nekem az elõbbi van, tegnap nézegettem egy Fritzz-et és ránézésre a fentieken kívül nincs olyan sok különbség a kettõ között. Pontos súlyadatokat sajnos nem találtam a két vázhoz, de gondolom taggal együtt picivel több, mint 3 kg körül lehetnek.

Azért kérdem, mert elgondolkodtam rajta, hogy a Stereo váz elbírna-e egy 160-as villát (gyárilag 150-essel szerelték, szóval nem olyan nagy a különbség). Mit gondoltok róla?

Köszönöm elõre is a segítséget!

#42
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Köszönöm a gyors választ!
Akkor 20-as lesz mert ebbõl nincs 19-es...
Lenne még egy kérdésem:
Az idei cube Analog elsõ és hátsó váltóban valamint hajtómûben is gyengébb mint a tavalyi, legalábbis papíron.
Vajon elõfordulhat olyan, hogy mondjuk az idei acera hajtómû van olyan jó mint a tavalyi alivio, mert mondjuk fejlõdött az acera termékcsalád?


Mielõtt nekivágsz, próbálj ki egyet, ülj fel rá. Én 185 cm vagyok, nekem 20"-om van, de ismerõsömnek a 18-as felelt meg kényelmileg a leginkább.
" A Cube el van vetve! "

#43
tomy03ful

tomy03ful

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Köszönöm a gyors választ!
Akkor 20-as lesz mert ebbõl nincs 19-es...
Lenne még egy kérdésem:
Az idei cube Analog elsõ és hátsó váltóban valamint hajtómûben is gyengébb mint a tavalyi, legalábbis papíron.
Vajon elõfordulhat olyan, hogy mondjuk az idei acera hajtómû van olyan jó mint a tavalyi alivio, mert mondjuk fejlõdött az acera termékcsalád?

#44
CacheFinder

CacheFinder

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
  • LocationPécel
186 cm magas vagyok és egy 20"-os váz nekem tökéletes. Bár az enyém nem Analog, hanem LTD CC.

#45
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
19"-20" a vázméreted, azokat nézegesd. Ha jól tudom Analog-ból csak 20-as van.

#46
tomy03ful

tomy03ful

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hellósztok!
Az lenne a kérdésem hogy az idei Cube Analog Disc- bõl mekkora méret kellene nekem? Illetve ilyenkor mit kell nézni?
184 cm magas vagyok...
Elõre is köszönöm!

#47
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Na akkor megoldódott a kérdés. Köszönöm a segítséget!
A bringa egyben milyen ársávon mozoghat szerintetek?
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#48
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
új váz árára (értékére) értettem az 50-et
ebbõl ki lehet következtetni, hogy használtan valóban a 25-35 ársávban mozog.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#49
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger
Én õsszel Analog Disc vázat 25ért adtam el használt állapotban.

#50
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Dehogyis!!!!!!! Én a bringára értettem az 50-et hogy arra írta ROB :) Vagy én értettem félre vagy tényleg arra gondolt és Ti :)
Helyesbítek hogy ok legyen.. a vázra én olyan 30-at gondoltam a bicóra 80-90-et.
Üdv
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#51
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Egy használt V-fékes Analog vázat többnek gondolsz mint 50?Ez komoly?Sztem tapsolj ha 35-öt adnak érte...


Egy gyönyörû milky-orange LTD Team vázat adtam el 35-ért anno két éve, de az különleges volt festés szempontjából, vörös Reaction-ön kívül szerintem nemigen van szebb kinézetû Cube, szóval az ötven az elég vicces ár egy Analog vázért.

#52
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Szia!
Köszönöm a választ. Közben a CUBE is megírta nekem hogy nincs hivatalosan váz... az az érdekes hogy német webshopokban meg van és õk se értik hogyan :D:D újonnan.
Köszönöm a tippet is az árra, de én többnek gondolom. Mondjuk nagyon egyszerû.. fogom és nem adom el :D Többet ér nálam! :))) amúgy csak abból gondolom hogy apróban 50ért ennél ratyibb gépeket árulnak bár ez lehet más ok miatt is :D:D:D

Köszi mindent.

Egy használt V-fékes Analog vázat többnek gondolsz mint 50?Ez komoly?Sztem tapsolj ha 35-öt adnak érte...

#53
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Szia!
Köszönöm a választ. Közben a CUBE is megírta nekem hogy nincs hivatalosan váz... az az érdekes hogy német webshopokban meg van és õk se értik hogyan :D:D újonnan.
Köszönöm a tippet is az árra, de én többnek gondolom. Mondjuk nagyon egyszerû.. fogom és nem adom el :D Többet ér nálam! :))) amúgy csak abból gondolom hogy apróban 50ért ennél ratyibb gépeket árulnak bár ez lehet más ok miatt is :D:D:D

Köszi mindent.
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#54
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
hivatalosan nincs váz (ez az A betûs széria mint Aim, Analog, Attention meg fõleg nem.) maximum bontva az apróhirdetõben.
Újonnan kb 50 ezret érhet, ha azt nézem, hogy anno 2-3 éve egyel magasabb szintû LTD volt 70-80 ezer

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#55
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Sziasztok!

Van egy CUBE ANALOG 2009-esem Vfékes.
Pár okos kérdés :D
1: Mennyit érhet most a használt piacon? Jó állapotban van. Vigyáztam rá.
2: Mennyit érhet csak a váz?
3: legfontosabb kérdés: HOL Lehet venni CUBE vázat? Fõleg Analog érdekelne csak újabb széria , vagy hasonló vázgeometria elérhetõ áron.

KÖSZÖNÖM
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#56
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ja, lemertem az Agree vazat 56cm-es, 1253 gramm.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#57
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Zsivány, jól néz ki.


Köszönöm, nekem is tetszik, bár ez az elsõ bringám, amit sárosan jobban szeretek. :) Ha ilyen tiszta, akkor valahogy nem adja vissza azt a tipikus varacskosdisznó érzést.

tetszetos. hol fogod hasznalni? ehhez mar kellenek a nagy hegyek, nem?


Köszi! Debreceniként ebbõl a szempontból nem vagyok szerencsés, de Tokaj, a Zemplén, Bükk, Mátra nincsenek vészes távolságra, ha nem is a "tekerek egyet munka után" kategória, de hétvégente összehozható.

#58
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tetszetos. hol fogod hasznalni? ehhez mar kellenek a nagy hegyek, nem?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#59
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Zsivány, jól néz ki.

#60
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Nem mai fotók, de gondoltam én is megosztom, végre összeállt az álombringa: https://picasaweb.go...CMGhyOuXuoDXmQE