Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Cube

- - - - -

  • Please log in to reply
2078 replies to this topic

#21
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts

Cube Aim 2012-es bringámhoz fõleg aszfaltra (néha földutak, de akkor is eléggé kímélõs módban használnám) milyen külsõ gumit javasolnátok?
Még az eredeti Schwalbe Smart Sam 2.25-ös van rajta.

Bármilyen trekking gumma jó, márkára ki mit szeret....az én városimon pl kenda van, olcsó és tökéletes a városban.


" A Cube el van vetve! "

#22
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts

Idén páromnak megrendeltettem az egyik boltban egy piros AIM 29er-t. Ez még nyár elején volt....a gép azóta sem jött, a szerencsétlen eladónak ég a feje....mondta, valószinű nem is lesz. :) semmi gond, majd a sógoréknál hagyom a pénzem.


" A Cube el van vetve! "

#23
bazsika33

bazsika33

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Cube Aim 2012-es bringámhoz fõleg aszfaltra (néha földutak, de akkor is eléggé kímélõs módban használnám) milyen külsõ gumit javasolnátok?
Még az eredeti Schwalbe Smart Sam 2.25-ös van rajta.

#24
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

vázfényezési problémákkal hova lehet fordulni?


ha boltban vetted akkor ott ahol vetted,ha nem akkor ügyes fényezõ

#25
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 posts
vázfényezési problémákkal hova lehet fordulni?

#26
smokk

smokk

    vendég

  • fórumtag
  • 61 posts

en a helyi baratsagos Cube dealeremtol szereztem az agree-re ilyen bovdenvezetot. Raadasul ingyen adta :)

nem sokat segit, de ok voltak: Cult Racing Cycle Shop | Midlands | Solihull | Redditch - Home


Köszi a választ! Sajnos ez nekem kicsit messze van :D Itthon megkérdeztem a forgalmazót is,de semmi eredmény :// Nincs sehol eddig.. :(

#27
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
en a helyi baratsagos Cube dealeremtol szereztem az agree-re ilyen bovdenvezetot. Raadasul ingyen adta :)

nem sokat segit, de ok voltak: Cult Racing Cycle Shop | Midlands | Solihull | Redditch - Home
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#28
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts
De kutya megoldás ez a rejtett bowdenvezetés!:-)
Magellan-os

#29
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Ez árban jónak számít?
CUBE AMS 29 « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása


én személy szerint alkudoznék rá,ha nem gyorszáras lenne a villa

#30
Schumi

Schumi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Ez árban jónak számít?
CUBE AMS 29 « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

#31
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Sima egyszerû átlagos shimano van nekem is 2 db is,de az nem jó. nem fér el,szélesebb jóval mint amilyen kell... Ilyet hiába kerestem eddig még nem találtam.


a váltás márkája teljesen mindegy ezesetben,rendelj a legközelebbi boltban.nagykerben van sokféle,párszáz ft

#32
smokk

smokk

    vendég

  • fórumtag
  • 61 posts

nagyjából bármelyik boltban


Sima egyszerû átlagos shimano van nekem is 2 db is,de az nem jó. nem fér el,szélesebb jóval mint amilyen kell... Ilyet hiába kerestem eddig még nem találtam.

#33
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Sziasztok!

Nincs valakinek ilyesmi kábelvezetõje? Vagy nem tudja valaki hol lehet venni hasonlót? Feltöltött kép


nagyjából bármelyik boltban

#34
smokk

smokk

    vendég

  • fórumtag
  • 61 posts
Sziasztok!

Nincs valakinek ilyesmi kábelvezetõje? Vagy nem tudja valaki hol lehet venni hasonlót? Feltöltött kép

#35
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts
Köszi!
Magellan-os

#36
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Halihó!
Cube Stereo-ról (alu) van vkinek tapasztalata!Legfõképp az érdekelne,hogy hajlamosak-e repedni,törni?
Elõre is köszönöm!


Nekem tavaly szeptember óta van, ilyet hál' Istennek nem tapasztaltam, ill. semmi baja nem volt azóta. Elõtte sokat olvasgattam, meg informálódtam róla, de a neten sem találkoztam olyannal, hogy repedt, tört volna egy Stereo váz.

#37
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts
Halihó!
Cube Stereo-ról (alu) van vkinek tapasztalata!Legfõképp az érdekelne,hogy hajlamosak-e repedni,törni?
Elõre is köszönöm!
Magellan-os

#38
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 posts
Sziasztok!

Valószínûleg a hónapban lecserélném a bringámat! Most egy 2009-es Vfékes CUBE ANALOG-om van! Semmi bajom vele. Imádom, de mivel a vázméret is lehet elkelne egy nagyobb ezért gondoltam már "fejlesztek".
Egy komolyabb megoldást keresek elérhetõ áron, Attention, vagy valamelyik LTD stb. Erre is várok egy két javaslatot, arra is hogy érdemes -e nekem 29ert nézni? (182 vagyok, tehát olyan 20-as váz körül kéne) de még a kérdésem igazából az, hogy elgondolkodtam azon hogy érdemes lehet -e szétnézni a CROSS-trekking kategóriában hisz sok utam vezet bitumenen, de sokat tekerek hegyen is mert szeretem.
A cross gépekkel mennyire lehet mászni? Mennyivel másabb az a vázgeometria? Ötleteket tippeket várok.
KÖSZÖNÖM
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#39
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts

CUBE mezek jó áron:Cube-M&M Bike mez


Ez nagyon jó, köszi

#40
banany

banany

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts
CUBE mezek jó áron:Cube-M&M Bike mez