Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

GT Bikes

- - - - -

  • Please log in to reply
874 replies to this topic

#861
erdeiember

erdeiember

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts
Hello GT-sek!

Az erdõket 1 GT Zaskar Race-el járom. Már évek óta olvasom a T. Fórumot, s mikor megláttam a GT topikot regisztráltam.
Hogy tudok képet felrakni?

#862
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
hát nem éppen egy netfüggõ társaság, nincsenek itt jelen, csak a hegyekben :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#863
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 posts
Hali Iceshark!

A te géped is nagyon szép! (mint általában minden GT :-) ... )
Férjemnek ugyanilyen Avalanche 3.0-sa van, csak neki gyönyörû mélykék szinben. Asszem az övé 2002-es, valszeg a tied is az.

Megigérem, hogy ma le fogom fényképezni a 2 GT-t, és teszek fel róluk képeket végre...

Többi GT-s merre jár??? Tegyetek fel képeket , hahhhóóóó!
Iceshark, inspiráld a Gt-s haverjaidat, hogy csatlakozzanak eme topichoz :-)

Üdv:
VaNick

#864
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
kafa gép, nem is kicsit, nagyon! Csorgatom is a nyálam rá!

A tiedhez képest az enyém csak túrabájk :)

szóval a drágaságom:
http://pix.bikemag.h...197482&cat=2849

Hogy mi is van rajta? 3. újjáépítésén esett át nem egészen egy hónapja. Most ezek a cuccok lettek beépítve:
Váz:????-es évjáratú GT avalanche 3.0 "S"-es(nálam még nincs 1 éve a bringa az elõzõ tulaj egy bringaboltos srác barátnõje volt, mikor megvettem 60 ropiért acera,alivio mix volt rajta és elvileg 2-3 éves, szóval gõzöm nincs pontosan mikori)
Teló:2006 RS Recon 327 Solo air,Fék: Avid BB5 mechanikus tárcsa 160", Elsõ kerék: novatech iparis agy, fényes DT küllõk, Sun DS2-XC felni, Hátsó kerék: XT 6 csavaros agy,szintén DT küllõk és Sun DS2-XC felni, Gumi: Continental Leader 2.1 conti belsõkkel, Váltó: 2006-os XT rapidfire fékváltókar, elõl 2006 os XT, hátul LX váltó, ????-os Deore hajtókar(tavasszal change XT-re), Pedál:PD-M520, Stücni, kormány: Longus alu, Nyeregcsõ: IKE alu, Nyereg Ritchey Grove WCS

asszem ennyi :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#865
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,743 posts
Hova tüntetek GT-sek,hát itt a helyetek!!!

#866
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,743 posts
Váz:2000-es GT Avalanche "M", Villa:2004-es RockShox Duke SL U-Turn, Fékszett:4dugattyús XT,centerlockos XT tárcsákkal , Elsõ kerék:centerlockos iparis CZ(zoogie)agy-fekete DT küllõ alu anyákkal-Mavic517CD felni, Hátsókerék:centerlockos iparis CZ(zoogie)agy-fekete DT küllõ alu anyákkal-Mavic618CD felni, Váltókar:2006-os XT XTR Remot Shifter-el, Elsõváltó:2002-es XTR, Hátsóváltó:2006-os XTR, Hajtómû:2006-os LX(némi tuningal:alu csavarok,alu kis lánckerék), Nyereg:Selle Italya Flite Geniue GEL, Nyeregcsõ:USE Alien Carbon, Kormány:IKE Carbon, Stucni:Syncroc(ólajtós), Markolat:WTB, Barends:Acor, Pedál:Shimanó PD-M540, Gumik:Continental Twister Pro Kewlar Light-os Maxxis belsõkkel, USE Carbon Kulacstartó

#867
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,743 posts
Még bele kellett jönnöm a képfeltöltésbe,Bocsi.

#868
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,743 posts
Feltöltött kép

#869
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 posts
Sziasztok!

Fel kéne rázni (beinditani) ezt a topicot is.
GT-sek gyülekezzetek! Majd meglátjátok milyen jó összetartozni közös márkaszeretet cimén!

Mindenki rakjon fel egy képet a GT-jérõl és irja le, hogy mikori, meg mivel van szerelve!

Üdv:
VaNick
-------
GT Zaskar Race

#870
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Ha 3 éves lehet Bécsbõl, nálunk 3-4 éve nem forgalmaznak Gt-t, lehet, hogy az osztrákok 1-2 évvel késõbb álltak le a forgalmazással.
Még azt sem lehet mondani, hogy az elborult árai miatt nem forgalmazzák a Gt-t, nincs sokkal magasabb ára a hasonló minõségû bicajoknál. Szóval rejtély, hogy miért került ki a pixisbõl.

#871
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 posts

másik szomszédnál van meg németországban is


Viszont itt Németországban is ritka, mint a fehér holló. A legnagyobb hálózat, ahol tényleg nagy a választék sem forgalmazza. Már én is gondolkodtam rajta, hogy miért.

#872
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
másik szomszédnál van meg németországban is

#873
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts

Itt lakom az orsztrák határtól 6 km-re, tudtommal Gt-t ausztriában sem forgalmaznak, persze közel sem biztos, hogy jól tudom :)
Amúgy boltban még nem láttam, utcán is csak nagyon keveset...Nekem is volt 1 Karakoramom, egyedi bicajok az biztos.


Hát ez szomorú az enyém elvileg 3 éves (mármint a váz) és akitõl vettem az azt mondta Bécsbõl van :S Akkor lehet mégse.

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#874
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Itt lakom az orsztrák határtól 6 km-re, tudtommal Gt-t ausztriában sem forgalmaznak, persze közel sem biztos, hogy jól tudom :)
Amúgy boltban még nem láttam, utcán is csak nagyon keveset...Nekem is volt 1 Karakoramom, egyedi bicajok az biztos.

#875
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
csodálkozom, hogy nincs külön topikja...bár a vázaknál van

Nagy kár, hogy befejzték a GT-k forgalmazását magyarországon és felváltották a Merida-val (ha jól emlékszem, ha nem, madj kijavít valaki). Amúgy úgy halottam Bécsben már gond nélkül beszerezhetõek akár a komplett gépek akár csak a vázak. Meg tud ebben esetleg valaki erõsíteni vagy cáfolni?

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító