Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hope tárcsafékek - a remény hal meg utoljára?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
104 hozzászólás a témában

#101
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás
sztem a jó szervízháttér az az ha nálunk itt a faluban betolom a bringaboltba, és záros határidõn belûl tudják szervizelni.......

de lehet rosszul gondolom..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#102
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás

Aruld el mar hol nagyon jo a szerviz hattere?????


Gyõr, Care-o-bike

1 max 2 héten belül meg kapsz mindet amit szeretnél, alkatrészt komplett szettet, ha vmi javítatni cserélni akarasz, arra se kell egy két napnál többet várni.

#103
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Aruld el mar hol nagyon jo a szerviz hattere?????
Szerintem egy bolt nincs otthon, akinek lenne szerszama ahhoz, hogy a master cilindert le tudjak venni es tomitest vagy dugattyut tudjanak benne cserelni! Szerintem az alkatreszutanpotlas duplanulla hozza!
Amugy nekem is van Hope Mono MInim es nagyon tiszt!
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#104
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás
Nekem egy hope mono mini-m van, közel egy éve használom és kifogástalanul máködik (fog is rendesen) Baráti körömben van még egy két hope fék ( mini-k és egy m4 is) mindegyik kifogástalanul mûködik nem szivárog nem levegeõs és persze ismételem magam: fognak.jól. hibát nem tudnék mondani talán annyit h az elsõ 180 as tárcsa túlontúl ki van könnyítva és valószínû lecserélem majd egy m4 hez való tárcsára. Szerviz háttere és szervizelése sztem nagyon jó.

#105
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Viszonylag sokat olvasgattam már a Hope tárcsafékekrõl, de sajnos a hazai tapasztalatokból jóval kevesebb jutott el hozzám. Ezek közt voltak istenítõ vélemények is és volt aki a pokolba kívánta. Nyílván mindkét csoporban vannakak elfogultak, de valószínûleg mindegyiknek érvnek volt valamilyen valóságalapja.

A tárcsaféknél nem mellékes a mechanikus alkatrészek tartóssága és kopásállósága, az ebbõl levezethetõ szivárgásmentesség, a szervizelhetõség, a rendszer az összehangolt és átgondolt tervezése, az adadolhatóság, a hatásfok, és a tuning. Most biztos egy rakás dolgot kihagytam, de talán majd más felteszi a kérdésket. Tehát milyenek a Hope tárcsafékek? Várom a tapasztalatokon alapuló pozítív vagy negatív észrevételeket!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]