Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Semmering Bikepark

- - - - -

  • Please log in to reply
283 replies to this topic

#1
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest

2014.06.03-án megyek (most szombat) Semmeringre egy napra, 1-2 hely van!



#2
csontimix

csontimix

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts

Szervusztok !

 

Semmering idén valamikor, valaki egy kis DH?

 

Üdv



#3
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts

Valakit érdekel egy napos bobozás (szánkózás) a semmeringi pályán? Nemrég voltam, teljesen vállalható. 10-15 körre gondoltam pihenőkkel. Vízálló ruházat szükséges (pl. síruha aláöltözettel).



#4
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts

Sziasztok !

Érdeklõdni szeretnék,esetleg szokott még valaki kimenni Semmeringbe ?Még sosem voltam és nagyon felkeltette az érdeklõdésemet.Vagy abban az esetben ha nem,szeretnék kérni pár jótanácsot amely hasznomra válhatha.Segitségeteket elõre is köszönöm.Annyit tudok,hogy szállás mo-on lesz,mivel böszme drága a kintlét.


Nem tudom van-e értelme elöl 100mm-es, hátul merev vázzal kimenni. Sopronból 80+ km. Simán ki tudnék ugrani csak kérdés mikor..

#5
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 posts
Sziasztok !

Érdeklõdni szeretnék,esetleg szokott még valaki kimenni Semmeringbe ?Még sosem voltam és nagyon felkeltette az érdeklõdésemet.Vagy abban az esetben ha nem,szeretnék kérni pár jótanácsot amely hasznomra válhatha.Segitségeteket elõre is köszönöm.Annyit tudok,hogy szállás mo-on lesz,mivel böszme drága a kintlét.

#6
apee

apee

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
az új nyom :az legalján elágazik freeride és downhill rész a freeride az original eredeti nyomon megy , a downhill (az új)hatalmas felúgróval kezdödik teljesen új csapás és van benne 4 letörés
és a northshore park tetejéhez ér ki ,komoly nagyon ja meg van egy két új úgró a régi nyomokon

#7
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,069 posts
Miféle új nyom. Felcsigáztál. Mi a 20-i hétvégén megyünk arrafelé.

#8
apee

apee

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
hali
július 14. jön valaki semmering-be ?
van egy két tök új nyom !elégé MEGA !

lehet van 20 % kedvezményem !ennek még útána kell járnom !

#9
szedrik5

szedrik5

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts
Valaki/valakik mellé nem férek be Leogangba ?
szedrik

#10
krycek

krycek

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Sziasztok! Akinek lenne kedve holnap (2011.10.15) a Maribori bikeparkba bringázni egyet az jelentkezzen. Van még pár helyünk. 17 fõs busszal mennénk. A bringáknak külön zárt futó van. Részletek és jelentkezés: +36703355428

#11
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
A freeride pályán minden nagy szintkülönbség kerülhetõ, így meg lehet tanulni elengedni a féket, és hosszú lejtõn tesztelni a tudásunkat. Ilyen téren csak ajánlani tudom, közel is van, és a pálya kiépítése is teljesen megfelelõ.
A bicajod sem gátolhat meg.. :)
Szóval hajrá! :)

#12
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts
Még sosem voltam ilyen bringa parkba. Egy össztelós, karbon XC géppel vannak élvezhetõ pályák?
120-at mozog elöl, hátul 100-at asszem. Nem vagyok mega spiller lefelé, de szeretem, és szívesen tanulok :)
A vizes köves lefelé nagyon nem megy, jó lenne tanulgatni kicsit.

#13
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 posts

hy
Mit jelent hogy olcsobb?


Mondjuk 10eur/napijegy!
Nincs korlátozás, bármely nap jó.
info@bikestore24.hu -n lehet érdeklõdni

#14
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 posts
azt már legközelebb nem tudod használni. maxx ha legközelebb mész, benyomod az autómatába és visszakapsz 2 ajrót
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#15
akosulmer

akosulmer

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
Tegnap voltam parkba ,(ez volt az elsõ) .Nagyon komoly a helyszín .A pályák fenomenálisak ,a dropok középszintûek ,de slopstyle részen csak a két asztal van kijárva a többi akadályt nem használják ,az evileye strecke nagyon hangulatos és sok a nortshore .

Én merevvel veretem egész nap ,a freeride vonalon nem ajánlom most a merev vázat ,minden ív rázosra fékezve még a támfalak is.
A dh vonal felejtõ merevel
A evileye merevel nekem nagyon bejött .
A családi vonal is vállalható .




Nálam maradt a napi kártya az gond ?vagy igy tudom máskor is használni?

grazba lakom, ha jön ki valaki semmeringbe még idén akkor írjon rám.

#16
akosulmer

akosulmer

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
hy
Mit jelent hogy olcsobb?

#17
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
Akit olcsóbb Semmering-i jegyek érdekelnek, az jelezzen.

#18
Echo

Echo

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Jövõ hét vasárnapra (szeptember 18.) lennénk öten egy egynapos downhilltour.com-os kiruccanásra, kellene még két ember, ha valakinek van kedve. Az utazással kapcsolatos információkat megtaláljátok az oldalon.

#19
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 posts
Helló Bubig!
Köszi! Youtubeon nézegettem, és valóban elég kövesnek tûnt a freeride pálya elsõ fele... A dirtfunnak meg kõmerev a hátulja. Na, ha lesz egy szabad hétvégém októberben, akkor kinézek. Ha csak family, akkor family!

#20
bubig

bubig

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
köszi!