Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Mozo

- - - - -

  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
valaki tudna segíteni hogyan kell szétszedni 1 vibeR-t?

#2
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
ém komplett bicajban vettem 1 mozo vbre r-t,de valahogy jobbra szmáitottam.nagyon nehezen indul meg és akkor is csak max 4cm-t mozog az eredeti 10-bõl

#3
Kuba Elindít

Kuba Elindít

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
lehet, de én azt nem ajánlom... másfél évig használtam az enyémet, és kb fél év után megutáltam. dögnehéz (kb 2,7kg), túl magas, mozogni meg csak kb 8cm-t mozog ki az eredeti 10bõl, azt is csak csõrösnél és szarul...
esetleg vegyél inkább egy durot, az drágáb ugyan nagyjából egy 15el, de már teleszkópnak nevezhetõ:D
Mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

#4
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
lehet még kapni R500-at?

#5
Baker

Baker

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Üdv!
Nekem egy Mozo Xmo 3.7-es van.Gyárilag teljesen levegõs rendszerû volt.2 éve vettem 18e Ft-ért.Annyi volt a bajom,hogy nagyon nehezen indult meg aztán hamar lekoppant,mert nem keményedett fel,ahogy csökkent a rugóút.Most át lett alakítva rugósra,a másik felében meg maradta levegõs visszaút-csillapítás.Tökéletesen mûködik.Kicsit nehéz 2kg fölött van.Xc-re használom,de kemémyebb rugóval elmenne street-re is.Így átalakítva 90 mm-et mozog csodaszépen.Megérte az árát.

#6
fuego92

fuego92

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Azért is nyitottam ezt a tipokot, hogy a mozo -król is legyen gyorsan kereshetõ vélemény, illetve legyen hely ahol lehet róluk kérdezni.

#7
fuego92

fuego92

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Sztem nagyon sokan használnak mozo-t és egy ilyen topic is kéne ugyhogy most elindítom