Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kona

- - - - -

  • Please log in to reply
4190 replies to this topic

#4181
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 posts
ja, és jó lenne bear is, csak az a lényeg, hogy 15"-os legyen és össztelós!

#4182
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 posts
jeeee, és SuperT-t veszek bele ha lesz annyim, vagy ha nem akkor JunorT-t. de biztos Marzocchit! 8)

#4183
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 posts
én dh-ztam, de most kaptam meg yanee-kától a disorder II-t, és most sokkal jobban hajlok a freeride felé! asszem fr.-er leszek, mint joe schwarc, mert õneki is stinky-je van ám, legalábbis én úgy láttam! na, mind1, eladom a vegát asszem! endroo véletlenül nem cserélnéd el ráfüzetésel?

#4184
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,436 posts
Kár, hogy múltkor nem voltál a fogason, mert a haverok mesélték, hogy ott volt az új Stinky ami a bikemagban volt és azt mondták nagyon állatt! de azért nem kérték el kipróbálni!

#4185
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Én is csak javasolni tudom a Stinkyt. De csak ha nem kimondottan DH versenyzés a célod vele. Bár a magyar pályákra még elég is lehet a 15 cm. Freeridera, 4x-ra, streetre viszont ideális. A Vega viszont kimondottan DH-ra való, szóval ha arra kacsingatsz az egy jobb vétel lesz Neked.

Nekem egy Scott FX DH-m volt elõtte és ahhoz képest lényegesn jobban irányítható. Könyebb és sokkal lejjebb van a súlypontja. A mozgása is sokkal finomabb még a belépõ szintû Vanillával is. Egy RC vagy egy SW DH még nagyot dobhat rajta. Ha meg hosszabb rugóútra vágy, akkor gyártatni kell hozzá hosszabb himbakart.

#4186
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 posts
én is stinky-t vázat akarok tavasszal  ;D
megkérdeztem a Hajdúban 200 körül lesz a 2003-as sima Stinky váz!
akkor már inkább ez mint a vega  ;)

#4187
vendég__*

vendég__*
  • vendég
300valamennyiért árulják azt a bringát ami a bikkmakkban is volt (tesztbringa).......kábé a nyáron nézegettem és egy szimpla sztinki váz 4kiló fölött volt árban :-/ bááááár azt igérik jövöre olcsóbb lesz.......meglássuk

#4188
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 posts
magéban csak a váz mennyi, mert voltam a Hajduban, és ott úgy emlékszem a full bringa oyan 300körül volt. :-/

#4189
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem volt sztinkim......véleményem szerint nagyon jóóó...mértis adtam el én balga?  egy hibája van, baromi drága (mint a konák általában) de ha pénz nem számit...................
Ez ilyen nesze semmi fogd meg jól válasz volt úgy érzem......

#4190
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 posts
na, ezért sem nyitottam új topic-ot, pedig a 36. oldalom találtam meg! szerintetek vegyek a vegám helyett egy kona stinky-t, mert nagyon megtetszett, amit az e havi bik makk-ban teszteltek!

#4191
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Mostanság azon gondolkozom, hogy be kellene szerezni egy össztelós gépet és a Kona Stinky sorozat nagyon megtetszett. Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a cuccossal kapcsolatban ?