Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#161
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Éppenséggel egy nyílt sportrendezvény sikerének fokmérõje nem az, hogy az a 24 elvetemült, aki mindenképpen elindul rajta, milyennek találja a pályát, hanem az, hogy rajtuk kívül elindul-e még háromszáz ember, és azok mit mondanak utólag. És teljesen érdektelen, mennyire járható a pálya, ha reggel az ablakon kinézve az a háromszáz úgy dönt, hogy inkább otthon marad.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#162
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Csak aszfalton és kövön vezet az út? Akkor jó nagyot változtattak az útvonalon, tavaly óta. :)

90% felett igen, de ezt te is tudod. :) És a maradék szakaszon is brutális mennyiségû esõre van szükség (jelenleg), hogy gondot okozzon a sár.


A sebesség mindent megold.

 


#163
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Nem változhat, kivéve ha felázik az aszfalt vagy a kõ.


Csak aszfalton és kövön vezet az út? Akkor jó nagyot változtattak az útvonalon, tavaly óta. :)

#164
Feruccsó

Feruccsó

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szia Mof!

Stucni helyzet megoldódott?
80mm hossz, OS-es átmérõvel ilyenkor a minden...
Horváthné Király Anikó Móvárról nem ismerõs??
Ami nem öl meg, erõsebbé tesz...

#165
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
No akkor beirom ide is:
Hely(ek) kiadók a kocsimban budapesti(üllõ) indulással a gázlóra!
Jelentkezni privátban lehet.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#166
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
:D :D :D

nem változhat, kivéve ha felázik az aszfalt vagy a kõ.



#167
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Olvastam.
De ha estleg te is olvastad volna a dátumokat, pl õk mikor tekerték, mi meg mikor kérdeztük?
Azóta nem változhatott semmi ugye? ;)
Akkor én kérek elnézést.


Nem változhat, kivéve ha felázik az aszfalt vagy a kõ.


A sebesség mindent megold.

 


#168
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Olvastam.
De ha estleg te is olvastad volna a dátumokat, pl õk mikor tekerték, mi meg mikor kérdeztük?
Azóta nem változhatott semmi ugye? ;)
Akkor én kérek elnézést.

Kis olvasási feladat. ;)



...



#169
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Kis olvasási feladat. ;)

ez engem is érdekelne, mert akkor már most elkezdenék siránkozni, hogy mennyire fog fájni..


Milyen állapotban van a pálya?
Milyen idõ volt arra eddig?

...

Egyébként nagyon jó döntés volt bevetni az esõnapot, én ugyanis ott voltam reggel, és félig letekertem a távot, de a Kõris-hegyrõl lefelé jövet majdnem ráfagytam a bicajra a zuhogó esõben, így jobbnak láttam Bakonybél felé indulni a gázlók helyett. Egyébként sár nem volt, csak a Hajag tetején egy pici (szinte végig esõben mentem), ezek után aki legközelebb másokat sárral ijesztget a Gázlóval kapcsolatban, azt megdobálom marharépával.



A sebesség mindent megold.

 


#170
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Milyen állapotban van a pálya?
Milyen idõ volt arra eddig?


ez engem is érdekelne, mert akkor már most elkezdenék siránkozni, hogy mennyire fog fájni..

#171
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Egyébként nem tudjuk, hányan jöttek volna el az eredeti idõpontban az idõjárás ellenére...


Én biztosan. Hétvégére light-osabb idõt ígér, bár csapadék majdnem biztosan lesz...

#172
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Milyen állapotban van a pálya?
Milyen idõ volt arra eddig?

#173
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém

mindenképpen meg lesz tartva - info a szervezõktõl.


Akkor ezt megerõsítem, valóban meg fogjuk tartani.

Indoklás: 20 embernek nem tartunk teljesítménytúrát, ha a tervezett esõnap lényegesen jobb kilátásokat ígér. De ha az esõnap is esõs lesz, akkor a teljesítménytúrát már akár 20 embernek is megtartjuk, mert a Gázló nem maradhat el.

Egyébként nem tudjuk, hányan jöttek volna el az eredeti idõpontban az idõjárás ellenére, mivel a megjelent 5 társaság (10 ember) úgy jött el, hogy nem tudtak az elhalasztásról, tehát õket nem tartotta vissza az idõjárás. Jó volt látni, hogy a távolabbról érkezettek nem kullogtak csalódottan haza, hanem - ha már itt voltak - elindultak biciklizni, és - ahogy olvasom - akár teljesítették is volna a teljes távot, ha lett volna tétje a dolognak.

Azért vagyok ilyen jól értesült, mert az elhalasztás ellenére mi ott voltuk héttõl fél tízig, úgyhogy aki mégis eljött, annak nem azzal az érzéssel kellett elmennie, hogy a végsõkig át lett verve.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#174
Testrace

Testrace

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szevasztok.
Tehát újból nekirugaszkodunk és azért is megyünk a gázlóra, eddig ketten vagyunk egy autóra.
Még két személyre és két cangára van kapacitás.
Budapest Csepelrõl indulunk, ha valakit érdekel jelezze.

#175
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
[QUOTE=(has)Pókember;1116178
Egyébként nagyon jó döntés volt bevetni az esõnapot, én ugyanis ott voltam reggel, és félig letekertem a távot, de a Kõris-hegyrõl lefelé jövet majdnem ráfagytam a bicajra a zuhogó esõben, így jobbnak láttam Bakonybél felé indulni a gázlók helyett. [/QUOTE]

Nekem is volt egy ilyen gondolatom, de inkább hazavonatoztam. Ezek szerint jó ötlet volt. :)

#176
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

Ha ezen a héten is rossz idõ lesz akkor most is el lesz halasztva?


Nem, mindenképpen meg lesz tartva - info a szervezõktõl.

#177
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Tavaly a Bükk maratonnal volt egyidõben a Gázló, volt is sírás, sajnálkozás (például részemrõl), hogy miért van egy idõben a kettõ. Ehhez képest kicsit még többen is indultak, mint egy évvel elõtte - tehát valószínûleg nem volt nagy átfedés a két eseményen indulni szándékozók között. Szerintem ez a 24 órásra még inkább igaz.
Egyébként nagyon jó döntés volt bevetni az esõnapot, én ugyanis ott voltam reggel, és félig letekertem a távot, de a Kõris-hegyrõl lefelé jövet majdnem ráfagytam a bicajra a zuhogó esõben, így jobbnak láttam Bakonybél felé indulni a gázlók helyett. Egyébként sár nem volt, csak a Hajag tetején egy pici (szinte végig esõben mentem), ezek után aki legközelebb másokat sárral ijesztget a Gázlóval kapcsolatban, azt megdobálom marharépával.

#178
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

sõt ezen a hétvégén volt a Zalakaros maraton is. jövõ hétvégén meg megint lesznek programok, sõt utána is...
nem lehet mindenkinek a kedvébe járni!


Na de azért a 24h-val ütköztetni ezeket a versenyeket, eléggé necces, persez tudom, hogy Harangék választottak be egy ilyen idõpntot, de egy olyan rendezvénynél ahol alapból is van esõnap tényleg el lehetett volna tolni alapból egy héttel!
De akkor itt mondom, hogy jövõre a 24h-s ugyanebben az idõpntban van elvileg, tehát ne tessék a Gázlót erre a hétvégére rakni!

#179
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Egy dolgot nem értek.
Ha ez az idõpont elhalasztás a túra elõtt 1 nappal ilyen könnyedén ment akkor olyan bonyolult lett volna mondjuk 1 fél évvel ezelõtt megtenni, hogy a Gázló és a 24 órás ne egy napra essen? Sztem volt olyan aki a Gázlóra ment volna és azért nem indult a 24 óráson és lehetséges, hogy nem tudja 1 héttel elõtte szabaddá tenni a következõ szombatot és két szék közül a földre huppan. Ez elkerülhetõ lett volna egy korábbi másik idõpontválasztással.

sõt ezen a hétvégén volt a Zalakaros maraton is. jövõ hétvégén meg megint lesznek programok, sõt utána is...
nem lehet mindenkinek a kedvébe járni!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#180
boti

boti

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Egy dolgot nem értek.

Ha ez az idõpont elhalasztás a túra elõtt 1 nappal ilyen könnyedén ment akkor olyan bonyolult lett volna mondjuk 1 fél évvel ezelõtt megtenni, hogy a Gázló és a 24 órás ne egy napra essen? Sztem volt olyan aki a Gázlóra ment volna és azért nem indult a 24 óráson és lehetséges, hogy nem tudja 1 héttel elõtte szabaddá tenni a következõ szombatot és két szék közül a földre huppan. Ez elkerülhetõ lett volna egy korábbi másik idõpontválasztással.