Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#61
Attilamerida

Attilamerida

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Hát Üdv mindenkinek!

2012-07-28-án a maroknyi csapatnak idén is megvolt a RETRÓTÁV!!!:P

GRATULA az összes megjelentnek és teljesítõnek.
Fontos megemlíteni,hogy eseménytelenül(baleset és egyéb...) lezajlott.
Reméljük jövõre szervezett keretek közt bonyolódik le a túra.

#62
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Szívesen veletek tartanék, de egy hétig az ország másik felében leszek. Jó tekerést nektek!


Egyik szemem sír, a másik nevet... úgy hallottam a "bakonyi betyártól", hogy aktív pihenés lesz, amihez nagyon jó idõtöltést!! Idén még lesz lehetõség közös tekerésre?

M.
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#63
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Vagy a múzeum elõtt ha valakinek az jobban tetszik. :)


Már csak azon aggódom, hogy el ne tévesszem a rajthelyet! :)
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#64
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Szívesen veletek tartanék, de egy hétig az ország másik felében leszek. Jó tekerést nektek!
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#65
Déenes

Déenes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.256 hozzászólás

A 7.30 az Veszprém-Zeneiskola?

Vagy a múzeum elõtt ha valakinek az jobban tetszik. :)
www.magicteam.hu

#66
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

A tempó erõsen lájtos lesz!


Ezek szerint csavarozhatom le a hajtómûrõl a kistányért? :)
A nevem mellé húzhattok egy strigulát, ott leszek a rajtnál. A 7.30 az Veszprém-Zeneiskola?

M.
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#67
Déenes

Déenes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.256 hozzászólás

ÉRDEKLÕDNÉK ITT!

28-án 1/2 8-as veszprémi indulással tekernénk páran egy retro-gázló túrát.
Ha valaki még csatlakozna, az jöjjön bátran.
A tempó erõsen lájtos lesz!
www.magicteam.hu

#68
Attilamerida

Attilamerida

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Hy!

Olvasgattam, de mivel nincs (és nem is lesz facebookom.....jajj de kár.....) egyéb fórumozási lehetõségem, ÉRDEKLÕDNÉK ITT!
A július 28.-i GÁZLÓ! (Hurrá még is csak lesz! ) után!
Mivel még pont jó lenne kik, honnan, mikor........indulnának, csatlakoznék szívesen.

Elõre is köszi!

#69
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Szerintem nincs neked szükség arra az itinerre, hiszen már jó párszor mentél a régi útvonalon is. Én 2002 óta mindegyiken (a hosszún) voltam, az idei lenne a 11. Én inkább ezen az új Gázlón tudnék könnyebben eltévedni. Szerencsére eddig még ez a csúfság nem esett meg velem. :) A régi útvonal nekem egyszerûbb.


Nagyképûen mondhatnám, hogy nem is magam miatt kerestem elõ. :) Nosztalgiának jó volt.

Mennyien jelezték eddig vissza, hogy indulnának?
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#70
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

'Hámongyuk azért Orbea hozzászólásainak értékét erõsen csökkenti,
hogy az eddigi tízbõl több mint kilenc esetben csak személyeskedésig futotta.
Köszönjük Emese.


a Gázlóval és a topic-kal kapcsolatban két dologban tudok segíteni:
- a problémásnak vélt hozzászólásokat (személyeket) lerendezem
- csinálhatok egy közepes méretû hírverést az "anarchiaGázlónak"
(privátban keressetek ez ügyben)
;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#71
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Szia!

Mivel arckönyvem nincs, ezért veheted úgy, hogy +1 fõvel többen vagytok. Ha kell scennelem az itinert. Ez még tényleg a legelsõ útvonal, a Fodor-tanya környéki hullámvasúttal, és az utána következõ dzsumbujjal, valamint a lõtéri murvás befutóval.


Szerintem nincs neked szükség arra az itinerre, hiszen már jó párszor mentél a régi útvonalon is. Én 2002 óta mindegyiken (a hosszún) voltam, az idei lenne a 11. Én inkább ezen az új Gázlón tudnék könnyebben eltévedni. Szerencsére eddig még ez a csúfság nem esett meg velem. :) A régi útvonal nekem egyszerûbb.

#72
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
'Hámongyuk azért Orbea hozzászólásainak értékét erõsen csökkenti,
hogy az eddigi tízbõl több mint kilenc esetben csak személyeskedésig futotta.

Köszönjük Emese.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#73
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Ennek örülök! Lépj be a kis önszervezõdõ túránkba, az itinered is sokat segítene :)


Szia!

Mivel arckönyvem nincs, ezért veheted úgy, hogy +1 fõvel többen vagytok. Ha kell scennelem az itinert. Ez még tényleg a legelsõ útvonal, a Fodor-tanya környéki hullámvasúttal, és az utána következõ dzsumbujjal, valamint a lõtéri murvás befutóval.
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#74
Déenes

Déenes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.256 hozzászólás

Ellenben örömmel töltött el - visszaolvasva a kommenteket - hogy többen a Retró távval szemezgetnek. Az én idei célom is a Retró lett volna, de az eredeti "õsGázló" útvonalán. Még szerencse, hogy megvan az eredeti itiner 2001-bõl! :)


Ennek örülök! Lépj be a kis önszervezõdõ túránkba, az itinered is sokat segítene :)

Lehet, hogy idén is megtartjuk a Retro Gázló túrát július 28-án a gázló emlékére...
Teljesen önszervezõdõ módon csináltunk már máskor is ilyet:
https://plus.google....8689?banner=pwa
Szervezõdés itt:
http://forum.bikemag...1/index558.html

illetve itt:
Bejelentkezés | Facebook


www.magicteam.hu

#75
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok!

Elszomorodva olvastam én is a gazlo.hu-n, hogy idén elmarad a rendezvény. Az pedig mégjobban elszomorít, hogy a túrázni, bringázni szeretõ sporttársak ahelyett, hogy összefognának, és közösen létrehoznának valamit - akár egy magántúrát, vagy egy komplett rendezvényt - ehelyett megy az egymásra köpködés! Csak tudnám, hogy miért van, hogy mindig mindenki az ellenséget látja a másikban...? Nekem az idei lenne a 10-ik túrám, 9-et teljesítettem eddig hosszú távon. Kevesen vannak akik ezt elmondhatják. Szívesen veszek bármilyen kezdeményezést, ami a túra jövõjét illeti. És Dózernek abban igaza van, hogy igen, itt a lehetõség, megmutathatja más is, hogy mire képes! Elhihetitek, hogy ilyen gazdasági helyzetben - és sajnos a túratársak ilyen hozzáállásával - nem egyszerû egy ekkora, és ilyen hagyományokkal rendelkezõ eseményt összehozni.
Ellenben örömmel töltött el - visszaolvasva a kommenteket - hogy többen a Retró távval szemezgetnek. Az én idei célom is a Retró lett volna, de az eredeti "õsGázló" útvonalán. Még szerencse, hogy megvan az eredeti itiner 2001-bõl! :)

#76
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Az, hogy ki mire kiváncsi azt nem neked kell eldönteni.
Eldöntik azok akik életükben egyszer is voltak a Gázlón, te nem tartozol ezek közé.

Õk majd ott lesznek a Retró-Gázlón,velem együtt.


Asszem öt Gázlón voltam. Eldönthetem hogy nem vagyok kíváncsi a fröcsögésre? :)
Mindenesetre remélem, hogy az a 2013-as ígéret be lesz tartva; vagy korábban derül ki, hogy be tudj segíteni a szervezõknek értékes ötletekkel.

#77
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Az, hogy ki mire kiváncsi azt nem neked kell eldönteni.
Eldöntik azok akik életükben egyszer is voltak a Gázlón, te nem tartozol ezek közé.

Õk majd ott lesznek a Retró-Gázlón,velem együtt.

na akkor csak etetlek még egy picit:) örülök, hogy ennyire jól ismersz, szerencsére voltam már a Gázlón. sajnos idén(sem) fogok eljutni, mert messze van és az idõmbe sem fér bele.
a keserûséged öntsd ki a feleségednek, vagy annak aki kíváncsi rá. na ez az ember tényleg nem én vagyok:) de figyeljcsak, van másik ötletem is, ha még macskád sem lenne: kezeltesd magad.

#78
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Masszív romboló munkával sikerült egy szép hagyományt tönkretenni a "szervezõnek".
Az elsõ igazi szereplése(happybike kitúrása a szervezésbõl) után várható volt, hogy nem áll meg félúton.

És most hol van a happybike, miért nem startol rá a lehetõségre?
Szerintem nem szájat tépni kellene, hanem cselekedni.

#79
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Az, hogy ki mire kiváncsi azt nem neked kell eldönteni.
Eldöntik azok akik életükben egyszer is voltak a Gázlón, te nem tartozol ezek közé.

Õk majd ott lesznek a Retró-Gázlón,velem együtt.

A vége úgyis az lesz, hogy valaki más majd megszervezi. Pl ha lenne rá idõm én már neki is álltam volna.


A sebesség mindent megold.

 


#80
Orbea

Orbea

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Az, hogy ki mire kiváncsi azt nem neked kell eldönteni.
Eldöntik azok akik életükben egyszer is voltak a Gázlón, te nem tartozol ezek közé.

Õk majd ott lesznek a Retró-Gázlón,velem együtt.