Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#101
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Mire jó a zinternet. Legalább megismerkedtek egymással, ha már együtt bicikliztek. :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#102
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Biztosan összefutottunk, reggel fél ötkor nálunk :)
Marci

#103
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
warpig, lehet hogy összefutottunk szombaton, mi 4en voltunk, a Kõris-hegyrõl lefelé találkoztunk 2 bringással, akik Vinyénél a Pokol csárdánál utolértek. Nem ti voltatok?
Kellemes meglepetés volt, hogy szinte sehol nem volt sár, nagyobb dagonyára számítottunk.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#104
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Kedves Gázloman
Tegnap Gázlóztunk (A múlt héten sajnos nem tudtunk menni)
Egy észrevétel: pár szalag kint maradt: (Az elsõ ellenõrzõ pont elõtti szakaszon maradtak kint és volt pár szalag a Hajagi felmenetnél, máshol nem láttunk) mondjuk nekünk most jól jöttek . A felfestések már kopnak ahogy kell.
Jövõre remélem már sikerül ott lennünk
Üdv
Marci

#105
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Tegnap a Rézbükki úton jöttem le a hegyrõl, nagyobb a sár, mint a Gázlón volt, pedig akkor több esõ esett elvileg.
Most legalább volt idõm és kedvem (nem a túlélésért küzdöttem, mint fel a hegyre :) ) megnézni, milyen szép ez az útszakasz.

#106
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
köszi! mondjuk az itiner nekem egy üres pdf file, de a hiba lehet hogy az én készülékemben van :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#107
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

holnap végigmennénk az útvonalon, az lenne a kérdésem, hogy vízvételi lehetõség milyen távolságokra van? Nemtom 0.7es kulacsot vigyek e, vagy a 3 lityós tevepúpot.


Odvaskõ, Vinye, Porva-Borzavár, Bakonybél. Az itineren meg tudod nézni az ezekhez tartozó km-eket.


A sebesség mindent megold.

 


#108
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
holnap végigmennénk az útvonalon, az lenne a kérdésem, hogy vízvételi lehetõség milyen távolságokra van? Nemtom 0.7es kulacsot vigyek e, vagy a 3 lityós tevepúpot.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#109
WRC

WRC

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Vajon mi hajt egy embert, aki csak ezért regisztrál, és írogat ide? Ez már orvosért kiált. Vagy van egy másik, "normális" nickje is, ahol normális hangnemben ír ?Net, a virtuális skizok világa. :)


A lelki nyomorúság!

#110
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Megnéztem Orbea mind a 8 fórum hozzászólását. Mindegyik csak pocskondiázásról szól ,persze fõleg a Gázlóval kapcsolatban. Vajon mi hajt egy embert, aki csak ezért regisztrál, és írogat ide? Ez már orvosért kiált. Vagy van egy másik, "normális" nickje is, ahol normális hangnemben ír ?Net, a virtuális skizok világa. :)


Én is megnéztem, azon is akadtam ki.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#111
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Megnéztem Orbea mind a 8 fórum hozzászólását. Mindegyik csak pocskondiázásról szól ,persze fõleg a Gázlóval kapcsolatban. Vajon mi hajt egy embert, aki csak ezért regisztrál, és írogat ide? Ez már orvosért kiált. Vagy van egy másik, "normális" nickje is, ahol normális hangnemben ír ?Net, a virtuális skizok világa. :)

#112
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

vagy menjetek ki valamelyik rétre és verjétek le egymást

Orbea le lett némberezve, akkor õ nem lány? Akkor karmolni és hajat húzni is ér?

#113
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Egyetértek Dantével, egy másik levlistán is olvasok ilyen baromarcú egymás nyúzást, szerintem ha bajotok van egymással vagy tegyetek úgy mint két igazi férfi leültök pár sör mellé, megbeszélitek közben asztal alá isszátok magatokat, elmentek egy nudi bárba és kibékültök, vagy menjetek ki valamelyik rétre és verjétek le egymást, de a sértegetéseiteket egymással szemben ne a fórumon tegyétek fõleg Orbea!!!

#114
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
OFF Orbea, ne haragudj, nem tudom, hogy mi a köztetek fennálló személyes ellentét oka, s nem is érdekel, de a modorod szerintem túlmegy a jó ízlés határain. Votekick, voteban.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#115
Orbea

Orbea

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
[quote name='gazloman']Gratulálok Némberkém, megint sikerült hozzászólnod.


Ejnye, ejnye.

Lehet, hogy az ilyen hangnem miatt tanácsoltak el a tanári pályától Zsolti?
Bár ha anyádra gondoltál akkor én is támogatom az elnevezést...

#116
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Ez elég szomorú, viszont meg kell védenem az Aminostarosokat! Ezen a T.T-n négyen voltak akik ilyen cuccot használnak és mivel személyesen ismerek mindenkit közülük, kizárt dolognak tartom, hogy bármelyikõjük elszórna bármit, fõleg nem egy zselés tasakot. Nagyobb a valószínûsége, hogy valóban a Bakony marciról maradhatott ott, (bár ez nem mentség arra aki elszórja) vagy egyszerûen kiesett a zsebébõl. Ez nem akkora fantasztikum, velem is elõfordult már, hogy egy maratonon csuromvizes ragacsos kesztyûben tömködtem a zsebbe az üres tasakokat, aztán a végén döbbenten kerestem õket, mert a négybõl csak kettõ volt meg... Azóta jobban ügyelek és az üreset egy másik zsebbe nyomkodom vissza, nehogy kirángassam a következõ adaggal. Ezzel csak azt szerettem volna tudatni, hogy nem biztos, hogy szándékosan hajigál bárki szemetet a szeretett erdejében. Mindentõl függetlenül, akárki hagyta ott, jobban is figyelhetett volna... Ha meg tudatos volt, akkor valóban idióta


Bocs nem akartama az AMinosokat megsérteni, csak azért írtam mert azt felismertem, a másik két három fehár papír ezerszer idegesítöbb volt, és azt kell hogy mondjam, azok nagyon sima eldobásnak tûntek, ergó nem voltak meggyûrve, aza gyanusan nem zsebbõl estek ki!

#117
WRC

WRC

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Ez elég szomorú, viszont meg kell védenem az Aminostarosokat! Ezen a T.T-n négyen voltak akik ilyen cuccot használnak és mivel személyesen ismerek mindenkit közülük, kizárt dolognak tartom, hogy bármelyikõjük elszórna bármit, fõleg nem egy zselés tasakot. Nagyobb a valószínûsége, hogy valóban a Bakony marciról maradhatott ott, (bár ez nem mentség arra aki elszórja) vagy egyszerûen kiesett a zsebébõl. Ez nem akkora fantasztikum, velem is elõfordult már, hogy egy maratonon csuromvizes ragacsos kesztyûben tömködtem a zsebbe az üres tasakokat, aztán a végén döbbenten kerestem õket, mert a négybõl csak kettõ volt meg... Azóta jobban ügyelek és az üreset egy másik zsebbe nyomkodom vissza, nehogy kirángassam a következõ adaggal. Ezzel csak azt szerettem volna tudatni, hogy nem biztos, hogy szándékosan hajigál bárki szemetet a szeretett erdejében. Mindentõl függetlenül, akárki hagyta ott, jobban is figyelhetett volna... Ha meg tudatos volt, akkor valóban idióta

#118
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
azért arra kiváncsi lennék, hogy ki volt az az idióta aki egy ilyen teljesítménytúrán is szétszórja a zselés zacsit. Láttam egy aminostarost, de esetleg az maradhatott a Bakony marciból, ellenben a friss fehér zselés vagy valami hasonló papírok a Hajagon annyira frissek voltak, hogy tuti most lett elfogyasztva. egy maratonon is felháborító, de ott esetleg azt mondom, hogy na jó nagyon sietett az elsõ helye mult rajta, de egy TT-n semmi!

#119
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
:( Nekem most kimaradt a mutatvány !!! :(

#120
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Meg néztem volna a fotókat, de a közzétett linken nincs.

Javítva, köszi.