Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vario

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ugyan már, nekem mindenütt vannak kémeim :) de nem kell komolyan venni, azért volt ott a kacsintás. egyébként tetszenek a bicók és nincsenek (annyira) túlárazva mint egy neves magyar márka :) én csak arra céloztam, hogy elég egyszerûek a vázak és ezt kár volt feldobni két ilyen lehetetlen szabvánnyal, de a kaktusz például tetszik.

#2
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás

(luongosok továbbra is utálhatnak ... ;))

Ezt a mondatot nem értem, de mindegy:( Sajnos a vario sem tökéletes! De ezért még ne utáljuk egymást, legalább is én nem szoktam:) Ezt a topikot meg nem a luongo inditotta! Szerencsére vagy sajnos egy forumra mindenki be irhatja a véleményét!
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#3
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
két teljesen felesleges dolog. inkább dobtak volna rá egy floatert és 135/12 + 73-as közép, úgy már egész jó kis váz lenne (luongosok továbbra is utálhatnak ... ;))

#4
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
az a 150 az 160 ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#5
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
150 -es hatso agy altalaban a lancvonal miatt van.
A 100 -as monorol szerencsere kezdenek leallni a gyartok, de a 135 -os es 150 -es hatso agyak gyakoriak.

Nekem amugy baromira nem tetszik a Vario, egyenesen ronda, viszont legalabb konnyu.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#6
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mert minek?;)
de ne offoljuk szét.
(de igazad van a 3ikat ki is hagytam:D)

#7
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
150-es hátsóagy miért zavar?

#8
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Luongóban:)
jó lenne csak a két legelcs*szettebb dolgot sûrítették bele a dh vázukba... 100as monó 150es hátsóaggyal. remélem hamar kinövik ezeket az elszúrt méreteket a gyártók mostmár.

#9
Somci

Somci

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
nah! írjatok! akinek van az azért, akinek nincs az meg azért hogy kérdezõsködjön hol tud azonnal ilyet venni magának:D

#10
Somci

Somci

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
hi all! gondoltam indítok a vario-nak egy fórumot mert ez a legjobb márka és még nincs úgyh, mostmár van:D!