Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gyõr-Moson-Sopron megyei rájderek

- - - - -

  • Please log in to reply
2481 replies to this topic

#1
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts

Ha esetleg valakinek van kedve csatlakozni, a hideg ellenére is ki szoktam menni ~2 órára. Az erdő mellett lakom, csak erdőben megyek, sarat kerülöm, túrastílusban (lefelé azért döngetek), nagyjából hétvégeken vagy késő délutántól érek rá. Ebből kitűnik, hogy általában sötétségben megyek, tehát lámpa szükséges.


Edited by freddyke, 2013. December 03. - 22:50.


#2
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
Tenne nekem valaki egy kis szívességet?
Gyõrben kellene venni egy kis apróságot és elvinni holnap este 19-21 közt az Ipar utca környékére (ETO).
Átutalással tudom rendezni.
Aki kapható rá, kérem írjon priviben telefonszámot, hogy hívhassam a részletekért! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#3
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 posts
Szevasztok !

Estefelé kb 6 körül kiszoktam menni a nyuli volt használaton kivüli rádiotoronyba.Ha valakinek van kedve csatlakozni ,mindig 2 üveg sör van nálam :) Miután lemegy a nap ,a sör elfogy :) Aztán go home.Gondoltam szólok..... (Nem minden napos esemény,de néha jól esik egy hideg drink a 30 fokba a "világ tetején"Ez amolyan napbúcsúztató....

#4
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts
Sziasztok,

Valaki tud Sopronban vagy környékén megbízható szerelõt / szervizt akire nyugodtan rábízhatok Rock Shox villa szervizelést (olajcsere, stb.)? Pécsen nagyon jól ismerem a helyzetet, de ott egyik boltba sem adtam be, nem véletlenül...

#5
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 posts
Sziazstok !

Vagy ...... :

Érdeklõdni szeretnék,esetleg szokott valaki kimenni Semmeringbe ?Még sosem voltam és nagyon felkeltette az érdeklõdésemet.Vagy abban az esetben ha nem,szeretnék kérni pár jótanácsot amely hasznomra válhatha.Segitségeteket elõre is köszönöm.Annyit tudok,hogy szállás mo-on lesz,mivel böszme drága a kintlét.

#6
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 posts
Sziasztok !

Mint már az elözõkben elhintettem,ha lenne valakinek kedve egy kis DH-ra Sopronba velem tarthat.Egyedül nem túl érdekes,de azért izgalams.Tetõcsomagtartó megoldott.Idõpont még tervezés alatt,de a közeljövõben.
Elképzelés a következõ : Indulás kb 10 ó ,Sopronban egy egyszerü menü(ebéd) majd kb 12:30tol kis pihenés után go a pálya.Egy délután alatt kb 3 -4szer megmászható,kondi kérdése,de megéri.MAjd Szalamandra tónál tankolás(forrás) és go home.

CSAK ne lenne már ennyire meleg.Felmászni a Várhelyi kilátóig nem egyszerü,de megéri,mert lefelé keményen élvezhetõ.A freeride és a Dh pálya is.Igaz van egy-két meredek szakasz,de orvosolható(nyusziutvonal).

#7
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 posts

Sziasztok srácok!
Hétvégén Sopronban leszek és láttam, igen jó dh pályát építettetek! Megmondaná valaki, hogy honnan indul és hova ér ki!?



Szia.A várhelyi kilátotól indul egészen le a tájékoztató tábláig.Én csak dicsérni tudom,voltam párszor.Nagyon ügyesen megcsinálták a srácok,csak nem egyszerü felmászni a tetejére.Ugy is utitársat keresek ha gondolod...

#8
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 posts
Ma 3/4 9 környékén a lentebb megjelölt helyen a lélekjelenlétemnek köszönhetõen nem ütött el a JPD-939 forgalmi rendszámú autó vezetõje. Ha valaki látja, adja át neki üdvözletem.
47.652248,17.662963 - Google Maps
:P


#9
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
sziasztok, elég rég írt ide bárki is, de azért megkérdezném, van valaki aki egy Soproni bringát megnézne nekem, és ha minden rendben van vele, akkor utaznék csak borsodból el érte?
Elég sürgõs lenne, holnap tudnék csak menni érte.

Köszönöm.

#10
Roadrunner83

Roadrunner83

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Sziasztok!

Van kedve ma délután valakinek egy könnyed aszfaltos guruláshoz?
Üdv
István

#11
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
ma is voltam, figyeltem de nem láttalak.
Általában egyedül szoktam a téli idõszakban edzeni.
Ha akarsz jöhetsz.

#12
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts

-asszem lebuktam :)
Inkább dudálj akkor tuti odafigyelek.-még az is meglehet hogy integetek :)
Téli idõszakban szoktam Szigetköz felé edzeni montival.


no rendbe jön a buksim és Dunaszegnél majd csatlakozom visszafogni Titeket :D

#13
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
-asszem lebuktam :)
Inkább dudálj akkor tuti odafigyelek.-még az is meglehet hogy integetek :)
Téli idõszakban szoktam Szigetköz felé edzeni montival.

#14
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts

Heejjj, mirõl maradtam le? hol láttál?


elõször a Gyõr táblánál,jöttetek be Gyõrújfalu felõl ketten, másnap Gyõrzámolynál
montival mentél outi tempót :D

#15
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Heejjj, mirõl maradtam le? hol láttál?

#16
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
Emil bácsi!
Az ezüst Focusból én integetek naponta, a bringákat is én szállítottam! :D

#17
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
gyorben van olyan hely, ahol normalis aron lehet regi alkatreszeket "turni" (hajtomu, fekkar, etc)?

#18
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
A Várhely kilátótól indul és Sopronbánfalvánál ér ki. DH géppel Bánfalva felõl menj. Ady Endre úton (az Erzsébet kerttõl) végig (jó hosszú, legalább 2 km). Ha kiértél a Hajnal térre utána tovább a legnagyobb úton (Ady Endre út jobbra fordul úgy érsz ki a Hajnal térre, a téren egyenesen, majd az út fordul balra), nem lehet eltéveszteni, aztán pár száz méter után át egy kis hídon. Az utolsó kis utcán (talán Várhely utca a neve, de ez nem fix) kell felmenni balra, mielõtt kiérnél a városból az erdõbe. Nem nagyon szokott sáros lenni a pálya, szóval hajrá :) A kilátó felõli megközelítést nehezebb elmagyarázni..
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#19
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,121 posts
Sziasztok srácok!
Hétvégén Sopronban leszek és láttam, igen jó dh pályát építettetek! Megmondaná valaki, hogy honnan indul és hova ér ki!?

#20
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 posts
Na volt sár?
Én mondtam hogy nem lesz :D