Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

miskolciak ide

- - - - -

  • Please log in to reply
9697 replies to this topic

#9681
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 posts
Én most sajna nemigem megyek sehová, de mi az az Efott? :)

#9682
paraszgyerek

paraszgyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Udv!

Van kedve valakinek lejonni az Efott-ra? (Nyilvan Miskolcrol.)
PGY

#9683
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts
Jó nektek, hogy így egymásra találhattok (mert van kivel) Hajdúszoboszló és Dunaújváros nincs igazán ellátva bicajosokkal.

#9684
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
16" Schwinn Csepel Adrenalin Cro-mo (szürke) STX-RC, ALIVIO, Manitou Spyder-R

#9685
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 posts
Én eddig mindig 20 ezres, sokéves gépekkel mentem. A mostani jobb már valamivel, de most sem vet fel a pénz. Neked milyen a géped?

#9686
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Jut eszembe, múltkor Csillebércen voltunk és fogassal mentünk fel a táborba, hát az nem semmi, hogy Pesten milyen bicajok vannak!!!  :o A 12 éves kissrácok körében alap legalább egy Boxxer, vagy egy Monster T (plusz brutál DH váz) Persze lehet hogy csak épp mákom volt és Pest összes DH-sa akkor fogasozott felfelé.

#9687
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
OK megpróbálom megjegyezni. A parkban sok biciklis megfordul, a cora bike kategóriától a high-techig. Ne lepõdj meg például, ha egy Merida Stormbringer jön veled szembe egy Big One-al az orrában. A gazdáját látásból lehet hogy ismered, az Excelsiorban szerelõ, Jocónak hívják, általában XTR-es pólóban,pulcsiban, zokniban stb-ben járkál a boltban. Elõtte Big Air-je volt, de néhány hónap alatt eltörte, aztán ráfizetett egy kicsit és megkapta garanciában ezt. Hát nem tudom, szerintem a garázs tetejétõl való ugrálás azért már súrolja a nem rendeltetésszerû használatot, nem?  ;D

#9688
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 posts
16" fekete Caprine Cherokee (alapfejcsöves), hátul Alex d.felú, STX-RC fékek, piros Acor pofák. Leengedett ülés, Cratoni sisak, és gyakran egykerekzek.  ;D ;D Ha ott lennék vmikor, mindenképpen többen leszek... ;)  ;D

Egy zöld Hauser biztos lesz ott, sárga hátsó Remerxszel. :)

#9689
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Hát, kár hogy nem egy kategóriában nyomjuk, de sebaj. Egyébként a gödör az egyik  olyan helyünk, ahol ha nincs kedvünk sokat tekerni és fáradtak vagyunk ugrálgatunk meg dumálunk. Írdd le ide nagyjából a bicajod, így ha legközelebb arra jársz talán felismerlek. Különben ajánlom, hogy gyertek gyakran errefelé vannak itt jó pályák: north shore, döntött kanyarok, siratófal, meg minden más.


#9690
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 posts
Haj, mégis vagyunk páran! :)
Ennyek örülök!

MucKe1

Én Szirmán lakom és itt, meg a belvárosban szoktam tekerni. A balesetem miatt csak nyáron mehetek majd Tapolcára. Ott tavaly az "ördög gödör" -nél voltunk párszor. Ja, meg az Avason a Penny parkolóban szoktunk gyakorolni vasárnaponként. (mostanában persze oda nem mehetek)

Én nem igazán szoktam CC-zni, meg túrázni sem.  Triálozni tanulgatok, meg 1kerekezni szoktunk.

Miskolci triálosokat nem nagyon ismerek, de jó lenne párral megismerkedni.A Martintelepen is van egy kezdõ(?) triálos, de õt sem ismerem.

Van egy oldal

lor.freeweb.hu

Azon vannak triálosok, meg mi is rajta leszünk már valamikor.  ;D ;D

Nyáron lehetne vmi együttbringázást szervezni!


#9691
vendég__*

vendég__*
  • vendég
(Netes)Országútisok nincsenek Miskolcon? Júniusban és augusztusban több idõt töltenék Miskolcon, jó lenne összeállni.

#9692
paraszgyerek

paraszgyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Udv!

Na en pl. miskolci vagyok es tekerni is szoktam a haverokkal, de mi igazabol tura-orultek vagyunk - felcuccoljuk a bicajt aztan ihaj!

Az iden az EFOTT-ra fogunk letekerni valamint Erdelyben teszunk meg egy korutat - akit erdekel az irjon!

PGY



#9693
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Néhányat igen, de név szerint csak Kocsis Zolit.

#9694
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
ismeritek a miskolci triálosokat?

#9695
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Ja, egyébként amikor azt írom "letörések", nem a Kranked stílusú ugorjunkleharmincméterrõléscsukjukösszeahátsókerekettörjükelavázatveszítsünkelné
hányfogunkatra gondolok, hanem mi azokat a meredek de hosszú lejtõket is letörésnek hívjuk, amikben esetleg sziklák meg hajtûkanyarok is vannak.

#9696
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Egyébként te merre és hogyan ûzöd a sportot?

#9697
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Tapolca és környéke (Komlóstetõn át Diósgyõr, onnan meg Lillafüred, Jávorkút, Hollóstetõ, Bükkszentkereszt stb.) Fõleg XC-túra-aszfalt. Néha egy kis ugra-bugra meg letörések.

#9698
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 posts
A régebbi témák közt sem találtam ilyet, ezért nyitok egyet.  :)
Úgy általában a neten elég kevés miskolci van szvsz, és még kevesebb bicajozik. Ha mégis akadna ratam kívül ilyen, az írjon nyugodtan!

Hol szoktatok tekerni, és milyen "stílusban" ?