Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#301
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

gci jó ez a suhanási bringa...

 

nem mértem még de gecikönnyű :D

váz 1,3 villa 45Og kerék 1.8, irányitóp.: 2OO körül, gumik passz, hajtás nehéz mint a kő, pedál 54Og 

 

boldogság.)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#302
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://okpecs.hu/igy...j-csucsetterme/

 

minek?!

 

jap az megvan, csak most hétvégén már jó lett volna


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#303
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

kérdezz rá itt az országútis topikban.

esetleg ebay?



#304
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

jap, sőt a mavic helyett maradtam a shimanoál, tök szép a 1O5 kereke, plusz a kormány is más lett végül

fék..sehol semmi értelmes, holnap futok még egy kört


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#305
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Ez csak illusztráció?
Ezen van fék...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#306
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

2011-mavic-ksyrium-sr-on-the-bike01.jpg

Hétvégén gurulnék már, de persze a fékem csak hétfőn ér ide.. :(

Fszom..

 

 

Gratula innen is!!


  • Shoshi likes this

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#307
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Fúh, flitteres ujjatlan "pólóban" átbringázni a várost elég kemény volt tegnap este...

De élek még mindig :D

Zsizell viszont kicsit szarul néz ki :D


  • Shoshi and Magoo like this
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#308
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Micsoda hipergyökér...


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#309
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Na bumm, én pont ma melózom Pécsváradon, nem tudok segíteni. Mondjuk sorból kivenni ott sem tudok...

Áh, nem is tudtál volna segíteni, mert bekavartak nekünk rendesen, de amúgy hamar sorra kerültünk, meg az ügyintéző csaj is normális volt.

A lényeg, hogy volt egy elhunyt gyógyszerész aki a szolgálati lakás villanyszámláját nem a cég nevére kérte, hanem a sajátjára (ez is hülyeség alapból, mert azt is el tudta volna számolni). A fia meg basztatott minket, hogy mi mint aktuális felhasználók ugyan már írassuk át az apja nevéről. Ebben igaza is lett volna, de fizettük a számlát, és az önkormányzattal még nem kötöttük meg a bérleti szerződést, mert ők se nagyon törődtek vele. Szerződés nélkül meg nem tudtunk volna semmit csinálni.

Erre a fia írt nekünk emailt, hogy ha nem íratjuk át, akkor ki fogják kapcsolni az áramot. De mondom az Eonnak nem kurvára mindegy, hogy kinek a nevén van, ha be van fizetve a számla? De neki mindegy is lenne, csak ez a balfasz gyerek meg átíratta a saját nevére azt a fogyasztási helyet is, amihez már semmi köze sincs! Persze az aktuális számlák onnantól már neki mentek.

És így hiába van nálunk az apja halotti anyakönyvi kivonata, és a megkötött bérleti szerződés, mert nem tudjuk átíratni. És most elvileg fel is mondta a szerződést, és 15 napon belül kikapcsolnák az áramot...

Hát lehet a végén az lesz, hogy hosszabítóval viszem fel az áramot a lakásba, vagy szólunk a villanyszerelőnek, hogy kösse már rá a lakást is a gyógyszertárra, ha úgyis egy cég...

Csak ne kelljen ezzel a balfasz gyerekkel találkoznom, mert vagy szemberöhögöm, vagy tökönrúgom...

Amúgy gyönyörű céget csinált az apja cége után kapott pénzből: http://pcszakiszekszard.hu/


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#310
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

4c50a64e862dc60f7818b45d11124b15_origi.j


  • Chicken likes this
__________________

#311
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Na bumm, én pont ma melózom Pécsváradon, nem tudok segíteni. Mondjuk sorból kivenni ott sem tudok...


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#312
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,121 posts
Koszi mindenkinek!
Igen mindenki jol van, van tej etvagy nem mindig de majd kialakul! Nagyon cukorborso! Nagy a szerelem!😃
Carbon nomad meg yeti? Az oszecsukhato? Nagy a pakolo rekesze?☺️

Edited by Napkin 001, 2015. June 04. - 15:08.

  • albertfish likes this

#313
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Na, beültünk ide az Eon-ba hűsölni, de messze még a 172...
És nem is lesz egyszerű ez asszem.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#314
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Nemsokára remélem gurul màs is...😃😃😯

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#315
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

Gratula a Mecsek innenső oldaláról is! 

 

őő, a minap elgurult mellettem egy olyan Yeti Sbc akárhányas a Széchenyi téren...

Nagyon közel voltam hogy elvegyem úgy simán uccai stílusban..

 

Pedálban van amúgy pár durva gép, RM és pár enduró cucc..

 

Nincs egy outis háccsó kerek valakinek?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#316
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

Gratula a Mecsek innenső oldaláról is! 

 

őő, a minap elgurult mellettem egy olyan Yeti Sbc akárhányas a Széchenyi téren...

remélhetőleg nemsokára elgurul egy C-típusú Nomád is ;)



#317
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts

Gratula a Mecsek innenső oldaláról is! 

 

őő, a minap elgurult mellettem egy olyan Yeti Sbc akárhányas a Széchenyi téren...



#318
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Nagyon nagy gratula!!☺☺☺☺
Sok boldogságot! !!☺☺

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#319
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Gratula baszki!

Az előbb csúszott le egy sör, de mindjárt utánaküldök egy pálinkát is a lányok egészségére!


  • Shoshi likes this
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#320
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

Attus: Király, üdv a kiscsajnak! Akkor minden okés, ugye?


  • Shoshi likes this

Aktuális civil