Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

XIII. kerületi bringások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
26 hozzászólás a témában

#21
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én idén már több mint 500km-t mentem uh. nekem a hó sem gond. :) Majd ha neked is optimális lesz a hõmérséklet akkor tekerünk vmerre vagy becsatlakozhatsz a kelly's túrákba!

#22
Snipereazy

Snipereazy

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Csáo!
Hát ebben a szmötyiben inkább nem megyek ki :)
Meg különben is, eltettem a bringám tavaszra, de már alig várom, h újra bringára pattanhassak!!
Én kifejezetten nem CC-s vagyok, de mivel az összes ismerõsöm az, ezért szoktam túrázgatni velük is, úgyh bírom a terepet. :)
Bike: Kona Scrap (now)
Biciklizési múlt: fiatalon sok, aztán egy nagy hullámvölgy..
2005-ben újra megérintett a biciklis mámor, és nagy fellángoltságomban vettem egy Scrap-et, nem bántam meg, imádom.
Ha majd újra rügyeznek a fák, biztosan hasítani fogom az út porát.
Szívesen járnék veled bringázni, túrázni, mert itt pesten szinte még egy bringást sem ismerek, és különben is építeni kell a kapcsolatokat:)

#23
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Na nehogy azt hidd ám hogy csak te irogathatsz nekem a III ba !!!!
Most én is ide pötyögök valamit neked :D
Tegnap hazafele jövet a hõsökön jöttem és a szépmûvészeti elõtt kersztbe vágtam az álló kocsisort és 1 audis úgy döntött elém mászik , kb 3.3 mm en mult hogy nem feküdtem fel a motorházra . Beismerem hogy én voltam a hunyó , hogy kissé szabálytalanul mentem át / mint az állat :) /, de ha sikerül elütnie az õt sikerélménnyel töltötte volna el ? Hmmm milyen ember az olyan akit ez éltet / a kresz nem a büntetö megtorló magatartást mondja , + emberek vagyunk - vagy nem / ? Ha elküld a p...ba azt megértem :) . Ennyi a kis történet , hogy mi tanulság , azt mindenki döntse el maga .
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#24
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hello! Na de jó, végre vki, fõleg h ezt az elsõ hozzászólásod!
Rövid bemutatkozásom: http://kellysklub.uw.hu/rainman.php

Szoktál mostanában bringázni, vagy csak jó idõben??

#25
Snipereazy

Snipereazy

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Szeva Rainman!
Én speciel egy XIII. kerületi bringás vagyok, ha erre jársz, dobj egy levelet.

#26
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem igaz h nincsenek 13. kerületi bringások a fórumon! Írjon vki és szervezzünk bringázást, meg csevegjünk, stb...

#27
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Asszem ilyen még nincs, vagy legalábbis nagyon nem találtam...
Írjatok és csináljunk túrákat meg hasonlók...