Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de Pelso Balaton Maraton | Siófok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
1137 hozzászólás a témában

#41
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Kedves Szervezõk!

És még egyszer.....:

Én még azóta sem kaptam meg ezt a mezt....

Mit lehetne tenni a helyzet gyors rendezéséért? Akár a pénzem visszautalásának formájában....

Köszönöm a választ!

Üdv: Grigorow

#42
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Kedves Szervezõk!

Én még azóta sem kaptam meg ezt a mezt....

Mit lehetne tenni a helyzet gyors rendezéséért?

Köszönöm a választ!

Üdv: Grigorow

#43
Saint_MCP

Saint_MCP

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

Sziasztok!

Milyen hírek vannak a TDP mezek kiszállításáról? Én még mindig nem kaptam meg....


Üdv!


Ez engem is érdekelen, tekintettel, hogy a szervezõnek is írtam a hivatalos oldalán kereszül a verseny után -lassacskán két hónapja, válasz sem jött..-. Sajnálatos módon nem tudtam elmenni, nem hogy még rész is venni a versenye, de ettõl függetlenül a mezet elvileg kipostáznák...

#44
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sziasztok!

Milyen hírek vannak a TDP mezek kiszállításáról? Én még mindig nem kaptam meg....


Üdv!

#45
Beken

Beken

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

nagyon jó kis összefoglaló:)
YouTube - ‪Tour de Pelso 2011 - Flavantic


És most esett le, hogy egy Flavantic lány jött be mögém a célegyenesben. Még mondta, hogy össze is kevert valakivel. :)

#46
Beken

Beken

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

nagyon jó kis összefoglaló:)
YouTube - ‪Tour de Pelso 2011 - Flavantic



Nagyon jó kis videó!
És még én is rajta vagyok!

#47
Andrej

Andrej

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
(Flavantic- gabomix) :) még az is elképzelhetõ:)

#48
brokenbalazs

brokenbalazs

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Mi volt a kulacsotokba?
Verseny kozbe is meg akartam kerdezni, h alvadt ver-e, de aztan elmaradt. :)

#49
Andrej

Andrej

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
nagyon jó kis összefoglaló:)
YouTube - ‪Tour de Pelso 2011 - Flavantic

#50
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
TdP 2011 összefoglaló a TV-ben!

SPORT1:
június 26. (vasárnap) 10:30,
június 27. (hétfõ) 10:30,
június 30. (csütörtök) 6:00,
július 01. (péntek) 9:15

SPORT2:
június 30. (csütörtök) 8:30,
július 01. (péntek) 13:00

SPORTM:
június 26. (vasárnap) 14:30,
június 27. (hétfõ) 6:30 és 8:30,
június 28. (kedd) 11:30,
június 29. (szerda) 21:15

#51
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás

egy pár szó egy "túrázótól": 1-2 versenyen indultam már, és nem a dobogó volt megcélozva, hanem a teljesítés. Itt kezdõdött a kálvária azzal, hogy a már márciusban leadott regisztációmat, és az ezzel járó névre szóló mez stb kiadták másnak...és eleinte meg akartak gyõzni, hogy tudathasadásos vagyok, mert már felvettem másfél órája... Ott helyben kaptam végül másik számot, és ígéretet, hogy természetesen pótolják a mezt majd (fél év???). Tudtommal nem egyedül én jártam így.
Menet közben sikerült találkoznom "önmagammal" aki történetesen szintén ugyanúgy hívnak, mint engem, és bár észlelte, hogy nem az van a mezre írva, amit kért, nem is annyi szerepel a számlán, amit befizetett, meg semmi nem stimmel-nem szólt. szóval vannak ilyen sporttársak is. És ezzel a névvel, csak 1 szerepelt a listán, a visszaigazolás a rajtszámmal stimmelt, amit nekem küldtek.
Én a sor vége felé, csak az idõvel küzdve mentem. A harmadik frissítõpontnál nem volt víz... konkrétan akkor vették elõ az utolsó 3 litert, itt kb 35fok volt. a mentõsök osztogattak vizet...
Az utolsó kilométereken egyedül mentem, csak a táblákat követve. Ismerõs nem vagyok Siófokon, így csak ezekre tudtam támaszkodni, és a cél helyett a rajthoz tértem vissza... Ugyan azt mondták, hogy ez az idõ is számítani fog majd, de szerettem volna a célba befutni...
Idõközben beszéltem telefonon a társammal, aki szintén a táblákat követte, majd amikor a többiek másfele mentek követte õket, és beért a célba. Jelezte, hogy nem erre mutatnak a táblák, és közölték vele, hogy TUDJÁK!!! valami vicces ember elforgatta õket-de semmit nem tettek ellene.
Úgy gondolom, nem ez volt a legjobban szervezett verseny. amin eddig részt vettem. Így és ennyit még sehol nem szívtam, mint itt.


Kedves Aneszta!
Sajnáljuk, hogy ilyen malõr elõfordult, ez sajnos a mi hibánk. Annak viszont örülök, hogy a helyszíni regisztrációnál gyorsan orvosolták a problémát és kaptál új rajtszámot.
Természetesen a névre szóló mezedet meg fogod kapni. Az utángyártást a mezgyártó nem fix idõpontra vállalja, hanem a többezres megrendelései közötti holtidõben tudja legyártani. Ez várhatóan július vége, augusztus közepe. Ez sajnos az elmúlt 4 évben így volt. Kérjük megértésedet és türelmedet.
Szokták mondani, hogy a baj nem jár egyedül... Te úgy látszik a néhány hibába ami egyedi volt vagy idõlegesen állt elõ, mindegyikbe beleszaladtál.
A vizet a 3. frissítõpontnál 10 percen belül pótoltuk. - de a hiány okáról a sporttársaid felkészületlensége és mindenáron a "gyorsabb" teljesítés célja miatt történt: Az 1. és 2. frissítõponton nagyon sokan nem álltak meg és nem frissítettek. Ez ahhoz vezetett, hogy 135 km-hez már az enyhe kiszáradás jelével megérkezve 2-2,5 l vizet is elfogyasztottak, ellocsoltak, töltöttek a kulacsaikba. A 2. frissítõpontról csak az utolsó résztvevõ elhaladása után tudtak a rendezõk vizet átszállítani. Ebben a rövid intervallumban voltál a 3. frissítõponton, de szerencse, hogy onnan 300 m-re volt + vízvételezési lehetõség is.
A rendezvény útvonalán több mint 150 tábla van kihelyezve. Más az útvonala a Panoráma Túrának, más a Tihany Túrának és más a Balaton Maratonnak. Minden táblához nem tudunk embert állítani. Arra sem volt lehetõségünk, hogy a 3 útvonalon járõrözzünk és az esetlegesen leszedett táblákat pótoljuk, az elforgatott táblákat visszaigazítgassuk. A fõutakon egyébként hivatalosan tilos táblákat kihelyezni, az útburkolatra jeleket festeni. Ezek mellett a jogszabályok mellett mi megpróbáljuk maximálisan segíteni a résztvevõk tájékozódását, amellett, hogy ez elõre a résztvevõ dolga is! Nem nagy dolog: 7-es, 76-os, 71-es és újra 7-es fõút, a Balaton a jobb kezed felé essen végig. Ennyi.

Üdvözlettel:
Prohi

#52
kissattila

kissattila

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Szia!
174-es képet ( két montis hülye gyerek) el tudnád küldeni a csaba.kerekpar@freemail.hu e-mail címre?
Elõre is köszi
Csabi


Szia,

elküldtem

Üdv,
Attila

#53
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Sziasztok !

Feltettem a netre a Balaton Maratonon, nyereg alá rögzített géppel, automatikus, 10 másodpercenkénti expozícióval, készült fényképeimet. Az aksi kb Vonyarcvashegyig vagy Balatongyörökig bírta, vagyis majdnem a táv feléig.
A link:
https://picasaweb.go...atonMaraton2011
A képeket le kellett kicsinyítenem, hogy fel tudjam tenni a netre. Ha valakinek kell az eredeti, közel 2 MB méretû kép, akkor írjon egy e-mailt a fénykép sorszámának megjelölésével a bringas.fotok@gmail.com címre és elküldöm neki.
Üdv,
Attila


Szia!
174-es képet ( két montis hülye gyerek) el tudnád küldeni a csaba.kerekpar@freemail.hu e-mail címre?
Elõre is köszi
Csabi

#54
Beken

Beken

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Szia!
Azokat láttam. Csak várom, hogy kerüljenek fel a TdP oldalára is képek.

#55
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Sziasztok!
Kerülnek fel a TdP oldalára idén képek?

ha vissza olvasol találsz majd 700 képet a xiont-os sráctól.

#56
Beken

Beken

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!
Kerülnek fel a TdP oldalára idén képek?

#57
Cseya

Cseya

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Eredményhírdetés utáni zenekar nevét tudja valaki ???


Részemrõl passz, de a "Poker face" erõs volt...

#58
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

BRM 600

CSAK ÕRÜLTEKNEK !!!!!!!!


Kár, hogy a 400-as májusban volt, azt megpróbáltam volna.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#59
kissattila

kissattila

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Kedves Résztvevõk!

A rossz vicc az amit sokan a figyelmetlenségükkel okoznak! A rajtszámot és/vagy a chipet rosszul, rossz helyre teszik fel. Így az eredményeket úgy kell összevadásznia az idõmérõknek. Lehet, hogy van ideje valakinek (rajtszám nem látszik a célfotón, ezért a chip által adott idõ kerül fel az eredménylistára, de a chip egyszerre érkezõ versenyzõk esetében akár 2 másodpercet is tévedhet. Ilyenkor a másik versenyzõ ír, hogy õ elõrébb végzett. Ezt is javítjuk. van aki mindegyiket (chip, rajtszám) rosszul teszi fel. Ilyenkor nem kerül fel az eredménylistára, mert azonosíthatatlan. Az 1300 Balatont megkerülõ résztvevõnek legalább a fele rosszul rakta fel a rajtszámot, pedig az adminisztrátor hölgyek mindenkinek elmondták , hogy a jobb oldalra kell tenni... A többség nem figyel és ez okozza a bonyodalmakat. Jövõre a kiírás is tartalmazni fogja: Akinek nem látható a célfotón a rajtszáma, nem kerül az eredménylistára.


Kedves Proha!

Bocs a rossz viccért. Valószínüleg én is rosszul raktam fel a rajtszámomat. Nekem senki sem mondta, hogy miként kell felhelyezni a rajtszámot. Így nem is gondoltam, hogy a chipes idõmérés mellett ennek bármilyen szerepe lenne.

Üdv
Attila

#60
kissattila

kissattila

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok !

Feltettem a netre a Balaton Maratonon, nyereg alá rögzített géppel, automatikus, 10 másodpercenkénti expozícióval, készült fényképeimet. Az aksi kb Vonyarcvashegyig vagy Balatongyörökig bírta, vagyis majdnem a táv feléig.
A link:
https://picasaweb.go...atonMaraton2011
A képeket le kellett kicsinyítenem, hogy fel tudjam tenni a netre. Ha valakinek kell az eredeti, közel 2 MB méretû kép, akkor írjon egy e-mailt a fénykép sorszámának megjelölésével a bringas.fotok@gmail.com címre és elküldöm neki.
Üdv,
Attila