Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de Pelso Balaton Maraton | Siófok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
1137 hozzászólás a témában

#21
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Addig csak betömik végre a lyukakat. Itt a környékünkön is akkora kátyúk vannak, hogy egy kis Polski belefér. Múltkor helyszíneltek is a rendõrök mert valaki belement és kihívta õket. Állati ez a beleszarok mentalitás a Közút részérõl.

#22
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Ahhoz képest, h ez a rendezvény mennyi embert mozgat meg, nem nagyon pezseg ez a topic. :D Múlt szombaton körbekarikáztam, sajnos az utak minõsége a fos mínusz kettõrõl tovább romlott. Úgyhogy nagy körültekintést igényel a körbetekerés. Hatványozottabban igaz ez a bolyban, annak is a hátsó szegmensében haladókra.

Ridley Noah Fast 


#23
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
hogy nem szúrta ki a szemem... Köszi! Kár, hogy idén is ki kell hagynom, pedig baromi jó kis verseny

#24
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Tüzetesen megnézted a lap bal felsõ részét??:D

Ridley Noah Fast 


#25
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Megvan az idei idõpont. :D


és az mikori?! Mert a honlapon nem találok semmit, viszont idén szívesen indulnék ismét!

#26
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Megvan az idei idõpont. :D

Ridley Noah Fast 


#27
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Felülrõl jött az esõ, alulról pedig az "arcvíz" :-)

A Tiéd miért volt szutykos, árokban mentél?

Nekem pont kellemes volt!

én más fajta arcvizet használok, jobban mondva nem használok;) mert van szakállam

#28
K_2

K_2

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

nem tudom, a szemembe szóródó szutyoktól nem láttam :)


Felülrõl jött az esõ, alulról pedig az "arcvíz" :-)

A Tiéd miért volt szutykos, árokban mentél?

Nekem pont kellemes volt!

#29
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Na akkor csak nem úsztátok meg.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#30
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Volt esõ?

nem tudom, a szemembe szóródó szutyoktól nem láttam :)

#31
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Volt esõ?

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#32
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
melyik email címen lehet jelezni az eredménylistás problémát ?

#33
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Nutrixxion táplálékkiegészítõk/foto/2012/Orszaguti/0602-TourDePelso

#34
motyoo

motyoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 689 hozzászólás
Tegnapi Pelso/Balaton Maratonos fotógalériákhoz tudtok linket? Gyûjtsünk!

Én errõl tudok, jöhet a többi!
https://picasaweb.go...elso2012Junius2

#35
Tomee142857

Tomee142857

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Pelso nevezés eladó
ÉRD: 06harminc3969431

#36
Diavolino

Diavolino

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Ha esetleg valaki meggondolta magát, nevezését átvenném.

#37
eurrolevi

eurrolevi

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
már megint problémázom :-) de csak azért, mert elõre próbálok felkészülni! szóval: jól értem, hogy a korábbiaktól eltérõen nem 4, hanem 5 frissítõ állomás lesz? és ezek nem ott, ahol a térkép jelöli - mivel az 2010-es, ugye?

#38
zarije

zarije

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

ok, én próbálok elõre felkészülni. kérdés:

a honlapon megadott szintkülönbség térképen http://www.tourdepel...nbseg_200km.pdf mit jelent a kb. 60 km-nél lévõ zöld útvonal?

köszi

L.


Az élmezõny a kéken megy... Ha "túrázó" vagy akkor mehetsz a zöld útvonalon is ahol nincs szintkülönbség. Korábbi kiírásnál volt vmi hasonló megfogalmazás.
Balatonkeresztúrnál kell dobni egy jobbost a templom elõtt Balatonberény felé.

#39
eurrolevi

eurrolevi

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
ok, én próbálok elõre felkészülni. kérdés:

a honlapon megadott szintkülönbség térképen http://www.tourdepel...nbseg_200km.pdf mit jelent a kb. 60 km-nél lévõ zöld útvonal?

köszi

L.



Kedves Aneszta!
Sajnáljuk, hogy ilyen malõr elõfordult, ez sajnos a mi hibánk. Annak viszont örülök, hogy a helyszíni regisztrációnál gyorsan orvosolták a problémát és kaptál új rajtszámot.
Természetesen a névre szóló mezedet meg fogod kapni. Az utángyártást a mezgyártó nem fix idõpontra vállalja, hanem a többezres megrendelései közötti holtidõben tudja legyártani. Ez várhatóan július vége, augusztus közepe. Ez sajnos az elmúlt 4 évben így volt. Kérjük megértésedet és türelmedet.
Szokták mondani, hogy a baj nem jár egyedül... Te úgy látszik a néhány hibába ami egyedi volt vagy idõlegesen állt elõ, mindegyikbe beleszaladtál.
A vizet a 3. frissítõpontnál 10 percen belül pótoltuk. - de a hiány okáról a sporttársaid felkészületlensége és mindenáron a "gyorsabb" teljesítés célja miatt történt: Az 1. és 2. frissítõponton nagyon sokan nem álltak meg és nem frissítettek. Ez ahhoz vezetett, hogy 135 km-hez már az enyhe kiszáradás jelével megérkezve 2-2,5 l vizet is elfogyasztottak, ellocsoltak, töltöttek a kulacsaikba. A 2. frissítõpontról csak az utolsó résztvevõ elhaladása után tudtak a rendezõk vizet átszállítani. Ebben a rövid intervallumban voltál a 3. frissítõponton, de szerencse, hogy onnan 300 m-re volt + vízvételezési lehetõség is.
A rendezvény útvonalán több mint 150 tábla van kihelyezve. Más az útvonala a Panoráma Túrának, más a Tihany Túrának és más a Balaton Maratonnak. Minden táblához nem tudunk embert állítani. Arra sem volt lehetõségünk, hogy a 3 útvonalon járõrözzünk és az esetlegesen leszedett táblákat pótoljuk, az elforgatott táblákat visszaigazítgassuk. A fõutakon egyébként hivatalosan tilos táblákat kihelyezni, az útburkolatra jeleket festeni. Ezek mellett a jogszabályok mellett mi megpróbáljuk maximálisan segíteni a résztvevõk tájékozódását, amellett, hogy ez elõre a résztvevõ dolga is! Nem nagy dolog: 7-es, 76-os, 71-es és újra 7-es fõút, a Balaton a jobb kezed felé essen végig. Ennyi.

Üdvözlettel:
Prohi



#40
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Szervusztok!
Hol lehet nevezni a 2012-es Pelsora? mert a honlapjukon már jó ideje csak töltik, de semmi.
Köszi:
Nemfáj voltam, tisztelettel!