Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de Pelso Balaton Maraton | Siófok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
1137 hozzászólás a témában

#1
Gyurimo

Gyurimo

    újonc

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Sziasztok!

 

Nevezést átvennék.

 

Köszönettel,

pelyhegyorgy@gmail.com

+36302485332



#2
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Nem is lett megcsinálva. :(



#3
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Halihó!

 

Szeretnék szólni a résztvevőknek, hogy Balatonkeresztúr vége felé; kb. 46°41'44.9"N 17°21'48.4"E - innentől az emelkedőn, végig javítják az utat. Sok helyen bemarták 4-5cm mélyen, hosszában, keresztben. Tegnap kerekeztünk arra és találkoztunk Közutasokkal és azt ígérték, hogy szombatig megcsinálják; mivel ez Mo.- nem venném 100-asra. :( Jobb felkészülni rá......

Hátszelet kívánok mindenkinek!

 

Zs



#4
powerbar

powerbar

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

PowerBar ajánlata a kísérőautóra elkelt!

Köszönöm a sok megosztást, hamar jött egy szinpatikus csapattól telefon.

Igy megoldódott az Ő kísérésük.

 

( zselét, szeletet viszünk magunkkal akinek kell a versenyre a legbarátibb áron kaphat )

+36-70-6000006

 

 



#5
powerbar

powerbar

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

PowerBar felajánlásával van egy kísérő autó szabadon.

Ha olyan csapatnak/barátikörnek szüksége van akik a teljes Balaton kört teszik meg.

Az ajánlat :

Kísérőautó 7 biciklinyi hely a tetőn.

Tartalék kerekeknek hely a tetőn és a kocsiban is

3 (4) fő részére ülőhely a kocsiban ha kell

Együtt teljesítő csapatok/barátok részére díjmentesen soffőrrel rendelkezésre áll.

A csoportnak powerbar zselé és szelet is rendelkezésre áll.

Az autó egy profi kísérőautó 

 

Érdeklődni a 06-70-6000006 számon.

Aki kapja marja



#6
siozoli

siozoli

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Tisztelt Szervezők,

 
Sió Zoltán vagyok és egy baráti társasággal neveztem az idei Balaton Maratonra, ám egy sérülés miatt nem tudok majd rajthoz állni.
 A kérdésem a következő: Van lehetőség a indulási jog áthelyezésére a következő évre? 
Köszönettel 
Sió Zoltán


#7
mester97

mester97

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

sziasztok! 
tud valaki segíteni nekem abban, hogy a sportorvosi igazolást milyen formában kell a rendezőknek bemutatni?
van erre valami sablondokumentum vagy ilyesmi?



#8
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Sziasztok!

 

Végre idén talán nem fog esni és ideális 20-21 fok körül lesz a hőmérséklet.... - A remény hal meg utoljára :)

Na persze senki se felejtse el, hogy 15 perccel korábban lesz a rajt a triatlonisták miatt.

 

HZs



#9
szilardf

szilardf

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Olyan képeket hol lehet megtalálni, akik a célnál fényképeztek?

#10
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Köszi a képeket!
Megtaláltam magunkat :)

#11
x-iont

x-iont

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Halihó!
Még mindenki alszik? :) Senki nem publikál fotókat?
Zs


Sziasztok, feltöltöttem a fotóimat, mégpedig két galériába:

Balaton Maraton 2013 képek:
Nutrixxion táplálékkiegészítõk/foto/2013/Orszaguti/0601-BalatonMaraton

Pelso Kupa 2013 képek:
Nutrixxion táplálékkiegészítõk/foto/2013/Orszaguti/0601-PelsoKupa

Jó keresgélést: TJani
Az eddig készített összes fotóm: http://foto.nutrixxion.hu/ (a fölsõ zöld sávban lehet navigálni)

#12
makka1

makka1

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
két video:

Balaton Maraton 2013 - rajt elött
Balaton Maraton 2013 - rajt

#13
makka1

makka1

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Nekem ez volt az elsõ maratonom, nagyon élveztem az elejét a déli parton amíg tudtam menni a vonattal, sajnos késõbb jelentkeztek a fáradtság tünetei és a végét nagyon megszenvedtem, de egész jó eredménynek tartom a 8 óra körüli idõt magamhoz képest, kölcsönbringával és nagyon kevés kilométerrel a lábban :)

Köszönet a rendezõségnek a kiváló szervezésért, nagyon meg vagyok elégedve, a frissítési pontok nagyon jó helyen voltak, volt bõven banán, energiaszelet, nápolyi, víz és nagyon segítõkész kiszolgálószemélyzet.

Két apróságot szeretnék csak megjegyezni, az egyik az hogy nem értettem a befutót miért nem lehetett a rajthoz letenni, a másik pedig hogy a vége felé de még Siófok elõtt jó sok helyen ki volt táblázva a sárga illetve a piros(vagy narancssárga?) nyilak, számomra nem volt egyértelmû hogy a maratonnak a pirosat kell követni, de szerencsére pár sporttárs kisegített.

Összességében szuper volt, nagyon nagy kedvet csinált a bringázáshoz! :)

#14
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Halihó!
Még mindenki alszik? :) Senki nem publikál fotókat?
Elsõ Balaton-Maratonom és pont a tervezett idõben értem körbe (pont beértem 7 órán belül). Köszi a a sok "vonatnak" ! Amikor egyedül mentem egyrészt magányos voltam, másrészt meg lassú. Szerencsére mindig utolértek és tudtam lendületesen haladni. A déli part olyan volt, mint a Tour vagy a Giro; mentünk, mint a gyorsvonat. Meg kellett szokni, de élveztem. Több esés áldozatát láttam, nekik jobbulást!
A végére nagyon jó kis társaság jött össze. Jókat beszélgettünk a célig. Innen is üdv a pécsi csajoknak és köszi a fájdalomcsillapítót, sporttársamnak életbevágó volt!!!!

Zs

#15
Janos M

Janos M

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szia, van nevezésem eladó, idén nem tudok menni. A nevezés az elsõ mezõnybe szól(amatõr kupa) 7000 ftért odaadom. Hivj 305258210 vagy jm@cefamab.com Mészáros János

#16
kisscsabi1990

kisscsabi1990

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!
Sérülés miatt ki kell hagynom az idei Balaton maratont, így nevezésem eladósorba került.
Ha esetleg érdekel: 0630/495-1578 ill. kisscsabi1990@hotmail.com

#17
borigy

borigy

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szia ! Én azt olvastam a kiírásban, hogy csak 16 éven felüliek indulhatnak.

#18
borigy

borigy

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szia otika!

#19
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Sziasztok! Ezen a versenyen indilhat 11 éves gyerek

...hát, hogy a rozsdás küllõbe ne indulhatnál. Csak kérd meg a papád, vagy a mamád, h tekerjen melletted a körön, vagy az általuk választott kísérõ igénybevételével. Ez egy ilyen bicikli! :D

Addig csak betömik végre a lyukakat. Itt a környékünkön is akkora kátyúk vannak, hogy egy kis Polski belefér. Múltkor helyszíneltek is a rendõrök mert valaki belement és kihívta õket. Állati ez a beleszarok mentalitás a Közút részérõl.

...több ez mint beleszarok. Más plénumon már feszegettük ezt a kérdést. Az azért jó lenne ha az ember mosolyogva és nem bosszankodna kerékpározás közben.

Ridley Noah Fast 


#20
otika

otika

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok! Ezen a versenyen indilhat 11 éves gyerek