Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#13641
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 945 hozzászólás
Ha engem kerdezel...... :)
Szerintem az a tutko ha minel intenzivebb a venti legkeverese de ugyanakkor halk is es lehetoleg minel kevesebb legyen beloluk a gepben. Ez sajnos csak akkor valosulhat meg ha bazi nagyo(ka)t raksz a hazba. En pont most talalkoztam egy ilyen 12 -es hazhutovel (ha nem nagyobb) es teljesen silent tok jo. Ha beferne ilyen a gepbe csak az lenne.
8cm kategoriaban nekem a coolink valt be (olcso es halk is), raadasul van belole sokfele. Poti szabalyzos, hoszenzoros, vagy sima (arfuggvenyben)
Asszem 2000 korul van a maximalis fordulatszamuk es 1 golyosak.
De valamikor nemreg volt a prohardware-n is egy egesz friss reszletes ventiteszt.

#13642
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

most egy ezeréves codegenem van.
eléggé felhangosítja a winchesterem, és elé nem lehet ventit szerelni. (mármint a winchester elé)
20-nál többet nem adok semmilyen házért, az antec slk bruttó 13k.
szóval drága házak kilõve.
casetek meg azért kilõve, mert csak 8 centis ventikkel jönnek, ugyanugy mint a chieftec-ek.

Bocs, de teljesen kiment a fejembõl a ház. Mondtam, hogy megnézem és elfelejtettem. De most szétkaptam és még friss az emlék, szóval kérdezhetsz.. :) Ja igen, az Antec SLK3000B..
Amire emlékszem, hogy az volt az egyik kérdés, tényleg belefér-e az elejébe a 12 centis venti. A vinyókat nem akartam kikapni, de amennyit le tudtam belõle így mérni, az alapján a hátuljén lévõ 12 centis venti (tartozék) az az elejére is odaférne. Pont a vinyók elé.. A hangosságra nem tudok mit mondani, mert nekem az, de egyelõre semmi halk ventit nem vettem bele. A gyári proci hûtõ, az alaplapi chipset hûtõ és a grafikus kártya gyári hûtõje mind hangos.. A régi házamhoz képest szinte semmit nem melegszik..

(Hmm, péntek 13 és ez volt a 13. hozzászólás :))

#13643
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

hûtéshez értõket kérdem, melyik lehet a leghalkabb 8 centis venti, ami azért jó is?
én kinéztem egy elég jót, de félek nem lehet kapni itthon:
http://www.coolermas...lent Fan Series

de lehet
http://www.expert.hu...ple_frameset.do

hogy mennyire jó azt nem tudom...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13644
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Segítsetek, mert nemértem a Windowst... :)

Mit kell beállítani, hogy a beállított hozzáfûzendõ DNS utótagokat ne felejtse el állandóan, és ne kelljen minden hálózatra csatlakozáskor újra beirogatnom õket.

Köszi,
Gyk.

#13645
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
hûtéshez értõket kérdem, melyik lehet a leghalkabb 8 centis venti, ami azért jó is?
én kinéztem egy elég jót, de félek nem lehet kapni itthon:
http://www.coolermas...lent Fan Series

#13646
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
1.5-el 8-as flash-el nálam megy.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#13647
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
At 1.07es firefoxxal mûxik minden rendesen, ha visszarakom. Ezt már egyszer kipróbáltam.

#13648
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 945 hozzászólás
Hat nem tom melyik bongeszot tamogatja es melyiket nem ennek utana kell nezned. Utana pedig hogy a megfelelo verzioju plugint telepited a bongeszod ala (most 8-as a legfrissebb ha jol tudom) Ha az megvan akkor meg mindig engedelyezni kell az activex beepuloket, illetve a security beallitasokat kell modositanod.

#13649
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Egy kérdés, aki használ itt firefox 1.5-öt az tud játszani pl a honfoglalón? Ha igen elárulhatná a titkot. Tudom, hogy flashplayer kell hozzá, hiába telepítem fel mégsem indul el a játék. persze más flashes oldal sem mûxik.

#13650
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Akkor az én házam (Antec Plusview 1000AMG) is kilõve mert ebbe is 8-as ventik mennek, mert még régebbi konstrukció.

Hát nem tudok értelmes tanácsot adni, a Codegennél _minden_ jobb, akár az Aerocool is, amelyiknek turbina van az elején olyat majdnem vettem én is.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#13651
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
most egy ezeréves codegenem van.
eléggé felhangosítja a winchesterem, és elé nem lehet ventit szerelni. (mármint a winchester elé)
20-nál többet nem adok semmilyen házért, az antec slk bruttó 13k.
szóval drága házak kilõve.
casetek meg azért kilõve, mert csak 8 centis ventikkel jönnek, ugyanugy mint a chieftec-ek.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13652
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Spórolj és vegyél egy felsõbb Antec-et, Casetek-et, stb. személy szerint a TT házakat nem ajánlom, sok hûhó és sok pénz kb. semmért, volt nekem is, 2 hét után eladtam és visszaköltöztem a jó ksi Antec-embe.

Aerocool-okkal nincs tapasztalatom, de elég olcsóak, ez tény, viszont lehet még az is sokakl jobb mint amid most van.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#13653
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
offtopic: nyehhe, lor-t látom melózni :)
ontopic.

kérdés: az aerocool házak tényleg annyira rossz minõségûek? inkább egy low-end antec (slk3000b) mint egy aerocool 3d magic? még mindig nem vettem házat, és mostmár vennem kellene, a cuccaim nagyon melegszenek idebenn...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13654
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
Elõzõ topik folytatása itt.


Ismétlésként:
eleje http://forum.bikemag...read.php?t=1401
vége: http://forum.bikemag...t=1401&page=122


Jó szórakozást!

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...